Ну що ви, мамо!• 20 февраля в 20:27
Питання до тих, хто купує книги.
Для Вас це такі ж витрати, як наприклад, комуналка, чи продукти?Ніби, як речі першої необхідності?)))
Просто мене страшенно душить жаба через такі витрати(Але читати люблю, і саме паперові книги, не електронні.
Але от замовила книг майже на 2000 грн., за тиждень вже все прочитано.Зараз знову хочу купити, але вже сварю себе(
Вподобайден• 20 февраля в 21:31
Читаю очень медленно, потому что читаю на немецком. На книги трачу деньги спокойно..покупаю и в книжном магазине, и в секонде.
ЧорноброваЯ• 20 февраля в 21:39
Є в фейсбуці багато груп по продажу - обміну книжками. Часто слухаю аудіо, купую паперові, електроні також є. Продаю/купую на ОЛХ найчастіше. Особливі для мене книги лишаються в домашній бібліотеці.