Був довгий день. Як завжди розболілась голова у Кривому Розі. Менше з тим, підвозила одну переселенку. Поділилася історією свого життя. Прожила з хлопцем 8 років в громадянському шлюбі, мають спільну дитину, гуляли в одній компанії з її рідною сестрою і якось так туди сюди, сестра увела цього хлопця, ще й женила на собі, старша за нього на 8 років, має своїх дорослих дітей. Воттаквот.
Покращена• 20 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Але буває ж таке... не погребувала відбити чоловіка у сестри
Ну хто ж, як не рідна сестро, в потрібний час і в потрібному місці? Подруга за 8 років втратила пильність, а сестра приглядувалась.
Гребувати - це ж брезговать. А що брезговать, як чоловік норм, але бл@дун. Почекає хай подруга, може наживеться та явиться з повинною.
У моїх знайомих хлопцю не дозволяли жити зі старшою на 12 років і двома дітьми. А він переїхав до неї і щасливий . Уже третій рік пішов, як тільки її і любить 🤷♀️.
Белая и пушистая• 20 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Значить класно виглядає в 50...Зараз багато красивих жінок у такому віці, бо стала доступна підтяжка обличчя
Відчувається ваша симпатія до жінки, яка влізла в сімʼю рідної сестри і розбила її..
Белая и пушистая• 20 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Тут сестри не спілкуються, у цеї страшна ненависть до старшої сестри. Все через чоловіка
Це ж не тільки через чоловіка. А через те що старша сестра ще та гниль..
Ответ дляПокращена
Ну звичайно, були у них певно скандали як у всякій сімї і непорозуміння. Але загалом ця сестра ніби вихована, по розмові досить ерудована, значить і її старша сестра не якась кончена маргіналка. Але мене такі історії лякають
Белая и пушистая• 20 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Невже така нужда к людини. Я дивуюсь
Для адекватної жінки чоловік сестри - це не чоловік, а так, родич. Як дальній брат, племінник і в такому роді.
Якого не розглядаєш як чоловіка в принципі, бо це родич. А тут ..
Белая и пушистая• 20 февраля 2025
І якщо до чужої жінки люблять казати «вона нікому нічого не обіцяла і не винна. Всі претензії До чоловіка»
То сестра вже точно винна..
Тут подвійний ніж у спину..
Бідна жінка. Сподіваюся це зробить її сильнішою і вона знайде своє щастя.
То сестра вже точно винна..
Тут подвійний ніж у спину..
Все питаю зарання• 20 февраля 2025
И я такую историю знаю, маминой знакомой.
У нее сестра увела парня, которого та сильно любила и она с горя вышла замуж за первого кто предложил, в последствии ее муж стал крупной фигурой в городе, и все у нее ок. А сестра с тем парнем не жили
Лунтик-паунтик• 20 февраля 2025
Опять бред очередной от автора 😵💫😵💫
Возвращайтесь в Польшу любимую, там таких страстей не встретить и голова болеть не будет как в КР
Пушкининиана• 20 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Короче ще таке: три пари у мене знайомих де дівчині приблизно 21 рік, чоловікові 35-36
Один за одним зійшлись
Не поняла.Еще раз объясните.
Алина-1240• 20 февраля 2025
И? Мужики приходят и уходят, это жизнь. Как это сестра увела, он что овечка-отвязала шнурочек и за собой потащила?
Ласковая_львица• 20 февраля 2025
Я знаю історію, дівчина вийшла заміж за старшого чоловіка, народила дитину. Через деякий час її чоловік почав жити з її матірʼю і дитину забрали. Це треш ще більший ..
Белая и пушистая• 21 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Він винен! Тут ніхто не сперечається. А вона ні?
Для вас це норма?
Нє ну а що, він же не баран. А для сестри це норм?
Да хоч би він 100 років їі пороги оббивав, вона сестра! Нормальна скаже «ні!»
А ви це виправдовуєте?
Для вас це норма?
А ви це виправдовуєте?
Алина-1240• 21 февраля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Для вас це норма?
А ви це виправдовуєте?
Для вас це норма?
А ви це виправдовуєте?
Нет нормы и патологии тут.пары распадаются,у некоторых по пару браков за жизнь.ничего тут такого нет
Повелитель бітка• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я кого не питала - майже у всіх сьогодні в кривбасі голова боліла. Може знову шось викинули
У меня не болела . А вобще вчера выбросы были
Вся така шо куди там• 21 февраля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Дивний комент. Мова наче про зовнішність а не про її моральні цінності.
Вся така шо куди там• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та ні, це не багаті люди. Нижче середнього.
Маргінали? Чи що таке нижче середнього? Ну, там у них свої приколи, я дивилася свого часу раша передачу ’мужскоє женскоє’ - висновок: кого тільки не ї*уть, сорі за мію французьку
Will_Be...• 21 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не знаю, кого Вы опрашивали, ни у меня, ни у кого из тех, с кем вчера общалась - ничего не болело. Так что вряд ли дело в КР. Может быть, метеочувствительность - вчера же, как раз, снежок трусил немного
Белая и пушистая• 21 февраля 2025
Ответ дляАлина-1240
Ви реально не бачите різниці між «кілька шлюбів» і «відбити чоловіка рідної сестри»?
Далі не бачу сенсу в дискусіях
Якщо для вас це «ничего такого»..
Далі не бачу сенсу в дискусіях
Якщо для вас це «ничего такого»..