Непонятно• Изменено 20 февраля в 23:45
Аденомак плюс. Чи ефективний це препарат?
На УЗД виявили помірно виражені дифузні та реактивні зміни печінки, печінкові проби в нормі. Терапевт призначила Аденомак плюс 1 капсулу / 2 рази на день протягом 3 місяців. В інструкції вказано 1 капсулу на добу.
Хто приймав цей препарат, за якою схемою ви це робили і через який період з´явився ефект?