Мир Мир Мир!• 21 февраля 2025
Що ви їли в дитинстві, але зараз навіть дивитися на це не можете?
Капитанша• 21 февраля 2025
копченую курицу обожала, и окуня горячего копчения, а теперь если беру, оно все какое-то полусырое и вонючее. предполавгаю, что дело не во мне, а просто технологии стали хуже, а та же рыба просто долго лежит в магазинах(
Анонім Секретар• 21 февраля 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Моя мама готувала сирники. Такі величезні, багато цукру. Все це смажилось в олії так що аж капало до чорноти, потім складали в казан, ще раз пересипали цукром і заливали жирними вершками.
Напевно було смачно.
Але в дорослому віці від такої кількості жиру і цукру печінка ридала.
Зате моя мама підсадила моїх дітей на цей витвір кулінарії. Кажуть це сама смачна страва
Напевно було смачно.
Моя мама тоже такое делала, только не так жестко все - олия не карала и тушила в сметане. Я любила это в детстве, сейчас не пробовала есть, потому что некому готовить))
Шумелка Мышь• 21 февраля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Жареную хрустящую я люблю и сейчас)
А яблука зелені, що аж щелепи зводило?)
Раздражевская• 21 февраля 2025
Дуже любила український хліб з сирим підсиленим перепелиним яйцем. Зараз він однієї думки
Хи хи, ну ну• 21 февраля 2025
Ну не прям смотреть не могу, просто не ем. Супы. В детстве каждый день был суп. Слава Богам, 20 лет живу самостоятельно, первое бывает, но очень, очень, редко. Все живы, здоровы, чекапимся каждый год.
Этожзвяздаяегообожаю• 21 февраля 2025
Ответ дляДадосвидания
Хліб з цукром 🤮
Фу, навіть в голодні 90 ті таке не їла, як і квіти акації, не розуміла цього, краще голодним ходити, та я взагалі була цікавою дитиною, мене аіст не доніс до сім´ї мільйонерів і втратив по дорозі.
попала в сім´ю жебраків і усе дитинство страждала
черная мамба• 21 февраля 2025
Хліб вмочений у воду, а потім в цукор
такий товстий шар цукру був
Allein74999• 21 февраля 2025
Морковную запеканку( даже от мысли о ней аппетит пропадает), зажарку на сале, а еще мне колотили жижу из воды и сгущенки, не понимаю накой, просто дать ложку сгущенки, видимо, было не судьба.
Не ем сладости с нынешней вареной сгущенкой, бо то большое бэ, а не сгущенка.
Соседушка• 21 февраля 2025
Ела или любила вдетстве? Ела манную кашу, пила молоко с пенкой, но не любила ни тогда, ни сейчас.
Дадосвидания• 21 февраля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ви молодець. Ви не така.
Дадосвидания• 21 февраля 2025
Ответ длячерная мамба
Хліб вмочений у воду, а потім в цукор
такий товстий шар цукру був
Скажіть. Я тут колись прочитала, мовляв, ми в дитинстві кожну шоколадку сприймали як дорогоцінний подарунок, а нинішні діти не цінують, не вдячні 😵💫
Змочений хліб, посипаний цукром, це ж безперечно взірець шикарного життя.
черная мамба• 21 февраля 2025
Ответ дляДадосвидания
Таку країну просрали
шо є, то є...
Козачка• 21 февраля 2025
Сирі яйця курячі.
Відбити верхівку, у дірочку посолити, випити.
Зараз одна думка про сире яйце неприємна.
А тоді на двох з подругою досить часто пили. Бувало, що ще теплими (курі були свої).
Этожзвяздаяегообожаю• 21 февраля 2025
Ответ дляДадосвидания
Ви молодець. Ви не така.
Що не така знаю, а що молодець, не впевнена
Дівка в намисті• 21 февраля 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Шкірку з курки, і мені було байдуже, смажена вона чи варена
Передайте мені Новою поштою
Дівка в намисті• 21 февраля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
в детстве ела кровянку, сейчас думаю, как? меня от одного вида воротит)
А мы с мужем любим