Редисочка• 23 февраля в 09:13
Дима Монатик. Почему его так много?
Разве это такой певец выдающийся? И делает что-то качественное, красивое, фееричное?
Почему его везде куда только можно тулят?
На всех каналах, шоу, рекламах, концертах…
Что в нем такого?
Ваше мнение о нем как о артисте и личности?
Что в нем такого?
Мовчу, але хочу• 23 февраля в 09:15
Його творчість мені не дуже, але одне ясно, що він гарує як кінь, тому і добився успіху, а зараз його запрошують, бо він популярний
ЗавЛабСнаб• 23 февраля в 09:15
Я его не видела уже много лет, даже не знала, что он в Украине, ни песен, ничего.
Но, я не смотрю ТВ.
Голена блондинка• 23 февраля в 09:18
Не заметила его активности)
Видно все же слишком низкорослый)
Шумелка Мышь• 23 февраля в 09:18
Ответ дляЗавЛабСнаб
Но, я не смотрю ТВ.
Аналогічно, по творчості нічого нового не чула, лише десь попалось, що татом сина втретє став
Фиона Шрековна• 23 февраля в 09:19
Тому що крім нього нікого нема.
Він вже дядько дорослий з широкою мордою, а пісеньки видає такі ж підліткові.
Анти-анонім• 23 февраля в 09:20
много его в вашей реальности только. Я не помню когда его слышала, он прям поет еще что ли?
Птица секретарь• 23 февраля в 09:20
Ответ дляФиона Шрековна
Тому що крім нього нікого нема.
а скаче комічно ппц))
Багиня• 23 февраля в 09:21
Мені подобається, була на концерті, дуже класний, феєричний, хоча й знала на той момент 2 пісні його.
А хто ваш краш?
Замурмишка• 23 февраля в 09:21
До нього нейтрально. Деякі пісня подобаються. Дружина його бісить. Така страшнюча вгодована тітка, що вдало вийшла заміж. Задовбали дивні статті про неї і її купу дітей. Народжувати - багато розуму не треба. За іншим протягом 20 останніх років помічена вона не була(
ХтоЯкщоНеЯ• 23 февраля в 09:23
А мені він подобається. Якісна саме танцювальна музика. Сам пише, сам співає, гарно танцює. Такий живчик. Мені краще, ніж якісь в´ялі півоварови або барскіх.
Счастье_же_вот_оно• 23 февраля в 09:23
Ответ дляЗавЛабСнаб
Но, я не смотрю ТВ.
Аналогично. Нигде его не вижу
Багиня• 23 февраля в 09:23
Ответ дляГолена блондинка
Не заметила его активности)
Видно все же слишком низкорослый)
І шо шо низький? Як можна людину звинувачувати в природніх даних. Ладно товстих можна звинуватити що не худнуть , крокодилів що не роблять пластичні операції, ботокси, шмотокси. Сіські наростити, жопу відсосати, губи вколоти, ребра відрізати, комки видалити . Але звинуватити людину за зріст??
тим паче оцінювати творчість за зростом це дно.
Мона_Лиса• 23 февраля в 09:32
Ответ дляГолена блондинка
Не заметила его активности)
Видно все же слишком низкорослый)
боже,как смешно! вот это чувство юмора. класс!!!!
ПультОт_БМВ• 23 февраля в 09:37
Мне не попадается. Только тикток про него смешной, где он в самом начале говорит что песни переводить не будет, а потом играют его переведенные песни)
Я шалунья• 23 февраля в 09:44
Не дивлюс тв і не знаю що монатік квадратік в тренді.
Що там ще зараз втюхують по тв?
Подмигашка• 23 февраля в 09:52
Его так много потому, что вы им активно интересуетесь. Я про него не слышала уже года три, если не больше.
Цвіпканя• 23 февраля в 09:55
Мелькают везде те, кто хорошо поддерживает политику партии, все просто
Молода і нерозважлива• 23 февраля в 10:05
Не слыша ничего из его творчества.
Просто шоумен какой—то.
Большего не сажу пол него.
Меня украинское творчество вообще не привлекает после 1979.
Просто шоумен какой—то.
Большего не сажу пол него.
Оскорбляю всячески• 23 февраля в 11:21
Некого тулить, поэтому звезды Монатик, Дорофеева, Полякова, Кароль
Вишиванка• 23 февраля в 11:35
Я вообще не слышу уже и не вижу его, хотя до войны была его фанаткой
Ну ниче се• 23 февраля в 11:36
як на початку війни він виїхав за кордон і сказав, а як я залишу дружину, вона ж сама з дітьми, їй важко, бідЯ бідЯ, для мене тоді взагалі він ’помер’, хоча його творчість для мене теж ні про що, ніколи не цікавила.
Розкручують, як і ’глобаліста’ в змінах харчування в їдальнях шкіл((, наче він один той самий, хто в цьому найкраще розуміється))