Я пані прохана...• 23 февраля 2025
Какое бы авто купили с таким бюджетом?
Поступило предложение подарить авто. Я не скажу, что я прям автолюбитель , но не помешало бы. Мужчина в авто вообще не шарит и особо не ездит. У меня было и есть одно, выбирала с человеком который шарит. Это Сузуки гранд Витара, старенькая, 2012 года. Больше не на чем не ездила. Вопрос какое авто нормальное, не с бешеным расходом можно купить за 30000€
Морская свинка• 23 февраля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Новая Витара уже не та
Дивіться огляди. Як на мене - вона краще старої
Морская свинка• 23 февраля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
10 летние с пробегом за 300 может и проблемные. Новые отличные авто. Разве что для владельцев бмв и лексусов это херня
Та ні. Говорили про машини до 5 років
Я пані прохана...
• 23 февраля 2025
Ответ дляМорская свинка
Посмотрю , старая мне идеально была , только расход зимой 12 был
Love_Love_Love_• 23 февраля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ого, запросы...
Шо вам не так і в чому: ого?
Прикуси Язика• 23 февраля 2025
Ответ дляМорская свинка
Та ні. Говорили про машини до 5 років
Я очень довольна была хюндаем, кумовья и друзья в том числе.
Но как говорится каждому свое
ПешитеБесАшипок• 23 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо вам не так і в чому: ого?
Та це ціна нашої трьошки з ремонтом...
Ну ми бідні, тож по собі судимо...
За 6-7 тис баксів щось би порекомендувала, а так- це щось з іншої реальності.
Ну ми бідні, тож по собі судимо...
Love_Love_Love_• 23 февраля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Я перепрошую, а то вам чувак дає 30$ може ви ще свою продасте і вийде 40$
Вибачте, я просто недавно машину вибирала, ще не відійшла, знаю ті всі труднощі, вибираєш за 30, а воно за 40 само вибирається
Я пані прохана...
• 23 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
На моей мама ездит
парИла я парИла• 23 февраля 2025
Я бы взяла Toyota гибрид, а там смотрите какая Вам понравится Raw4, Yaris cross. За эти деньги можно взять новую, из салона
Кошка Мурка• 23 февраля 2025
Тойоту сн-r гляньте. Непогані вони. Розход невеликий, компактна, але вже кросовер. По електричками не пораджу. Собі кілька місяців тому дивилась Хюндай кона. Але світло в неї - то просто жесть. Їдеш по інтуїції вночі(
Цвірінь• 23 февраля 2025
Які у Вас вимоги до авто? Як і де будете використовувати? Які технології критичні, а чим готові поступитись? Повний привід чи ні? Зберігання паркінг чи на вулиці? Коли обирала собі за потребами, насправді лишилось буквально пара варіантів і ще пара компромісних, сіла на першу ж на тестдрайві й купила. З приводу ’догляду за авто’ - я теж не вмію й не хочу вміти, тому беру лише нові й продаю через 3-4 роки, коли вже скінчилась гарантія. До цього часу я її лиш мию й проходжу ТО.
Бибер-анонимер• 23 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Купіть собі 2-3 річний lexus
Ви цікавилися хоч раз скільки коштує обслуговування лексуса?
Love_Love_Love_• 23 февраля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Я цікавилась і не раз, далі що?
Пополняю_Карму• 23 февраля 2025
Беріть будь-який гібрид. Який по параметрам і вигляду сподобається ( для цього обовʼязково посидіти, проїхати).
Кили и Манджаро• 23 февраля 2025
Ответ дляМорская свинка
А мені тут недавно розказали, що Тусони проблемні
Так оно и есть. Запчасти дорогие, частые ремонты и расход большой
Кили и Манджаро• 23 февраля 2025
Ответ дляPetrovna after 50
новый джип авенжер
Я тоже сейчас на Джипе езжу, но другой марки, довольна
Бибер-анонимер• 24 февраля 2025
Ответ дляМорская свинка
Вона жере як коняка))
Я думаю якщо є 30тис баксів на машину, то на заправку знайдеться)
Морская свинка• 24 февраля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Та ну ні)
Психолог МАК-карти• 28 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Яку обрали ? На чому зараз катаєтесь?
Психолог МАК-карти• 28 февраля 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Ви не забувайте про додаткові податки на нове авто, а це як мінімум 5%
Та поставити обладнання та аксесуари також влетить ще у ’копійочку’.
Бо і захист двигуна потрібен, тонування, і бажано захисна плівка або кераміка на вразливі місця. Тож Тойоти не вкладуться у бюджет 30 тис
Рав 4 стартує від 40 тис тільки і це без податків. А гібрид від 47 тис