Зеленский заявил, что готов уйти в обмен на мир в Украине, может обменять это на НАТО.
Я считаю, что он молодец в этом плане, показал старперам путину и трампу, что не держится за власть, как они.
Нужно выторговать для Украины в обмен на это лучшие условия мира тогда.
Ответ дляШматочок хмарки
Та знаете лучше уж наверное Порошенко, тот хотя бы ещё в тюряге не сидел, как Юля и Янык. И как-то смертей с ним меньше было, чем с Зе. По крайней мере не отлавливали военные людей на улицах, как диких собак.
что-то у вас с памятью плохо: именно при нем эта практика и стартовала
Ответ дляfrumoasa17
Черговий триндьож по-типу був б у мільйон доларів, то я б... Воно прекрасно знає, що цього не буде, тому і ляпає своїм язиком. Впевнена, що навіть, якщо завтра орки якимось дивом заберуться зі всіх територій, то щось ще вигадає, щоб не йти. Владу не віддасть.
цікаво, він взагалі розуміє, що його ще можуть судить чи він реально повірив, що він герой і потужний президент?
Ответ длязавитушка
Трамп і Маск його ненавидять і зневажають. Думаю, щось таки буде. Здивувало запрошення Макрона , щоб Зе вже виїхав у Францію. Ходять чутки, що він купив там якийсь палац за купу лямів.
tanysha777• 23 февраля 2025
Ответ дляNikol-9a2f
Зробив що? Підвів країну в прірву, з людей рабів, підерся конституцією і узаконив в Україні нове явище «бусифікація» по суті узаконене викрадення людей? Збагачення пороха та золоті батони яника і поряд не стояли з масштабами розкрадання потужної команди. Величні досягнення, нічого не скажеш
І це не найстрашніше
путін мріяв про території і Україну в орбіті рф- зе все виконав
Та ще й бонусом, виставив Україну неадекватно країною, неспроможною мати незалежність і державність
По суті, за п´ять років виросла нова диктатура, що вже втерла носа і путіну і ину- про це вже говорять відкрито
І хто ж пожаліє українців, які самі все це обрали, а тепер ще й підтримують, так само як рашисти путіна
Адіннарот во всєй красє
frumoasa17• 23 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Мабуть що ні. Іноді нагадує Гітлера, який жив в своїй реальності, командував уявними арміями, марив. Тут щось схоже.
Nikol-9a2f• 23 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
І це не найстрашніше
Адіннарот во всєй красє
👏
tanysha777• 23 февраля 2025
Ответ дляIncol
Я взагалі не уявляю, якщо чесно, які кандидати реально можуть бути, хоча урвителі знайдуться.
Виходом може стати так зване зовнішнє управління, в хорошому розумінні цього слова
На перехідний період
tanysha777• 23 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Я чула, що британці готують йому відхід
Coffee is Love• 23 февраля 2025
Ответ для--Елена--
А Вам все так?
Саме в цьому випадку - да. І Зе позбутися яек президента, і перемир´я отримати.
Хоча я розумію що на це ніколи не погодиться путін)
trickywicky• 23 февраля 2025
Ответ дляКудесница полесья
Пусть уходит, он уже всех достал
Удалено администрацией...
ЕваАдамівнаРайська• 23 февраля 2025
Ответ дляШматочок хмарки
Ага, помню уже, как он говорил, что только на один срок и сам уйдёт) Путька тоже самое говорил наверное, как и бацька и наш Порох. А как доходит до дела, то никого не выгонишь.
А порох уже що не так зробив? Чеплявся за президентство?
trickywicky• 23 февраля 2025
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
Порох главный антагонист советчицы
Ответ дляШматочок хмарки
порошенка с заводами в рашке, и торгующий с ними углем???
ЕваАдамівнаРайська• 23 февраля 2025
Ответ дляfilafina
Які конкретно в нього там заводи?
ЕваАдамівнаРайська• 23 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
І це не найстрашніше
Адіннарот во всєй красє
Саме так!
prozerpina123• 23 февраля 2025
О каких выборах речь, если в стране по законодательству выборы при военном положении невозможны???
ЕваАдамівнаРайська• 23 февраля 2025
Ответ дляfilafina
порох давал приказы военным в ордло, что рашке можно нас обстреливать, а в ответ стрелять нельзя, эскалация ,а вы умирайте
Мінські?