Единорог_помог• 23 февраля в 19:52
У яку суму вам обійшлося святкування року дитини?
Розумію, що питання дуже індивідуальне - хтось вдома затишно на кухні, хтось в ресторані, але все ж зорієнтуйте, будь ласка, в яку суму ви відсвяткували рочок та який формат свята був?
Дякую!
Звездолётчица• 23 февраля в 19:55
Дома, родичі прийшли. Сума не велика. Навіщо його грандіозно святкувати, дитині все рівно.
Залізний кіготь• 23 февраля в 19:55
24 роки тому близько 2 тис грн(500 ує), ресторан на 50 гостей
НеГолосую• 23 февраля в 19:56
Шалаш, цигане, музики, оператор, фотозона, барбер, костюми й пін´ята - до 3 тис у.е.
Единорог_помог
• 23 февраля в 19:57
Ответ дляДівчина Бобула
10 лет назад около 10 тыс - ресторан
Це тільки їжа чи все святкування увійшло? Бо я намагаюсь зрозуміти весь бюджет під ключ, і розумію, що якщо ресторан то це + фотозона, + аніматори. Бо діти друзів знудяться просто сидіти. Тоді вже і фотограф, і святковий реквізит
Кому там слова не давали• 23 февраля в 19:57
В семейном кругу первые годы детей, а потом уже так как хотели дети.
Единорог_помог
• 23 февраля в 19:58
Ответ дляНеГолосую
От я намагаюсь порахувати, скільки буде якщо робити отак усе. Бо там де ресторан і гості, там одне тягне інше і починається
Яйцеголовая• 23 февраля в 19:59
Ответ дляЕдинорог_помог
Нащо воно потрібно,ви ж для своєї дитини робите,а здається що для друзів
Кучерявочка• 23 февраля в 19:59
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну то порахуйте приблизно. Все залежить від міста, ресторану, і ваших бажань.
Кому там слова не давали• 23 февраля в 20:00
Ответ дляЕдинорог_помог
Зачем вам это вообще нужно, если вы не вытягиваете? Если есть возможность, такие вопросы тут не задают.
Кучерявочка• 23 февраля в 20:00
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну є ресторан де за людину 700 грн приблизно, а є де 2000. В вашому скільки?
Дівчина Бобула• 23 февраля в 20:00
Ответ дляЕдинорог_помог
это со всем - аниматора обязательно
Кучерявочка• 23 февраля в 20:01
Ответ дляЕдинорог_помог
Ви прочитали, що 10 тис було 10 років тому? І зараз з усім це буде зовсім інша цифра.
Укр_жіночка• 23 февраля в 20:01
25 січня цього року- 80 000 грн. Ресторан. Плюс наш плкоголь і фрукти. Кендо бар сестра подарувала
Кучерявочка• 23 февраля в 20:03
Ответ дляУкр_жіночка
А на скільки людей було це святкування?
Единорог_помог
• 23 февраля в 20:04
Ответ дляЯйцеголовая
Я би робив вдома на кухні. Але чоловік за те, щоб зібрати друзів, уважити так сказати. І я намагаюся зрозуміти в що це влетить і наскільки буде виправдано. Бо окрім столу треба тоді і фотозона і фотограф і купа всього. Ясно що хочеться гарно, бо просто нажертись за столом який сенс. Якщо вже трати на ресторан, то хочеться емоції собі і гостям, гарні фото на пам’ять. Підписана на інсти мам дітей публічних всяких, Ребрики, Козловські і тому подібні і приклади свят там бачу, підглядаю просто як ідеї. І розумію що там купа речей, які потягнуть витрати щоб зробити гарно. Але якщо не витрачатись і не робити гарно, то простіше вдома тихо відзначити і гроші вкласти дитині в розвиток
Кучерявочка• 23 февраля в 20:06
Ответ дляЕдинорог_помог
Ви на яку суму розраховуєте?
Дівчина Бобула• 23 февраля в 20:07
Ответ дляЕдинорог_помог
ну дешево это не будет
даже условно сам ресторан на 15 человек еда плюс алкоголь, а еже же плюс торт....
Прагматик флегма• 23 февраля в 20:09
А чим рочок відрізняється відь будь-якої іншої цифри? Там якісь специфічні розваги?
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 февраля в 20:19
Ответ дляЕдинорог_помог
таке враження, що святкування робите для гостей. Кумів запросіть та і усе.
прочитала вже, що чоловік хоче
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 февраля в 20:21
Ответ дляЕдинорог_помог
скажіть чоловіку, що мінімум 50 тис треба буде викласти, і то , це по скромному буде, він погодиться на таке?
Дама_с_коготками• 23 февраля в 20:31
ні в яку
купили пляшку вина на вечерю з чоловіком, іменинник вже спав.
Дама_с_коготками• 23 февраля в 20:35
Ответ дляУкр_жіночка
І ось наш солодкий подарунок
дуже красиво і вишукано
але перепрошую, це подарунок кому?
Укр_жіночка• 23 февраля в 20:36
Ответ дляДама_с_коготками
дуже красиво і вишукано
але перепрошую, це подарунок кому?
Сестра моя зробила племінниці на рік і Хрещення
Дама_с_коготками• 23 февраля в 20:36
Ответ дляУкр_жіночка
то племінниця в свій рік це все з´їла?