Злива інформації• 23 февраля в 21:16

Чи впливає частота зміни наволочки на стан шкіри?

Як часто її потрібно міняти, щоб уникнути висипань? Щодня?
Фрикаделька• 23 февраля в 21:17
Ну и вопроос!! Голову мойте чаще
Стрекоза любви• 23 февраля в 21:17
Чула такі поради, але не вірю особливо в це.
Лгин• 23 февраля в 21:17
Якщо у вас загострення шкірного кліща, то потрібно міняти кожного дня.
Валентина Як• 23 февраля в 21:24
Нет , не влияет.
Я так точно не замечала.
Гірчинка• 23 февраля в 21:26
Якщо це демодекс, то треба змінювати щодня протягом всього лікування до повного зникнення симптомів. Якщо це акне вульгаріс, то достатньо раз на тиждень.
Пекельнi Борошна• 23 февраля в 21:34
У меня только шелковая влияет. Кожа не мнется)
как тебе такое илон маск• 23 февраля в 21:53
Нет
Тільки не про гроші• 23 февраля в 21:56
Міняю раз на місяць, висипань ніколи в житті не було. Але я і солодке не люблю. То може справа і не в наволочці зовсім.
Крим мій• 23 февраля в 22:00
Змінюю раз в три дні, коли мию голову. На стан моєї шкіри не впливає. В мене з нею все ок. Впливають гормони, сон, вода, повітря, харчування
ЯниЯ• 23 февраля в 22:01
Ответ дляПекельнi Борошна
А де саме купили, скажіть, будь ласка?
Пекельнi Борошна• 23 февраля в 22:12
Ответ дляЯниЯ
А де саме купили, скажіть, будь ласка?
Я в боютибеленс с подушкой брала. Потом отдельно наволочку на подушку, когда первая расползлась