Злива інформації• 23 февраля в 21:16
Чи впливає частота зміни наволочки на стан шкіри?
Як часто її потрібно міняти, щоб уникнути висипань? Щодня?
Гірчинка• 23 февраля в 21:26
Якщо це демодекс, то треба змінювати щодня протягом всього лікування до повного зникнення симптомів. Якщо це акне вульгаріс, то достатньо раз на тиждень.
Тільки не про гроші• 23 февраля в 21:56
Міняю раз на місяць, висипань ніколи в житті не було. Але я і солодке не люблю. То може справа і не в наволочці зовсім.
Крим мій• 23 февраля в 22:00
Змінюю раз в три дні, коли мию голову. На стан моєї шкіри не впливає. В мене з нею все ок. Впливають гормони, сон, вода, повітря, харчування
ЯниЯ• 23 февраля в 22:01
Ответ дляПекельнi Борошна
У меня только шелковая влияет. Кожа не мнется)
А де саме купили, скажіть, будь ласка?
Пекельнi Борошна• 23 февраля в 22:12
Ответ дляЯниЯ
А де саме купили, скажіть, будь ласка?
Я в боютибеленс с подушкой брала. Потом отдельно наволочку на подушку, когда первая расползлась