Чай не пью, только кофе• 24 февраля в 00:02

А что там в Германии?

Дано : знакомая, 3 года сидит на пособиях, в Украине она была госслужащая и в Германии сказала что ей для работы нужен с 1 , но 3 раза экзамен на b1 она завалила. Жизнь играла красками, о которых она дома и не мечтала. Айфон купила, в Черногорию слетала. Сегодня записала сторис, что у нее стресс и страх , но это еще один шаг у лучшему будущему, говорит надо выходить из зоны комфорта, что у нее есть один год. Я так понимаю заставили работу искать . Почему год? Это так сказали уже точно? Как я думаю защиту отменят и пару месяцев максимум дадут собраться, неужели целый год еще будут пособия платить?
Khmelnichanka• 24 февраля в 12:01
Ответ дляИрина Веселуха
Наскільки я бачу по відео, що викладають, ціни в Німеччині нижчі, чим в Австрії. Тому думаю, що з 500 євро допомоги на одного, сім´я може відкласти, не 20000 євро, звичайно , тисяч десять реально.
Відкладати цілком реально, але не по 400 євроо з 563, як тут писали )))))
Слобожаночка• 24 февраля в 12:06
Ответ дляЛетюча помилка
Автор,защиту продлили до марта 2026.Не знаю,как вы это переживете.
Німеччина ще не подовжила. Тільки рада ЄС.
Слобожаночка• 24 февраля в 12:07
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Год у нее в запасе,так как ВНЖ продлен до марта 2026.
Не внж, тимчасовий захист
Слобожаночка• 24 февраля в 12:09
Ответ дляГарні диньки
Если его отменят, месяц два дадут на сборы, эта дата ничего не значит
Думаю, дадуть термін, щоб люди які мають підстави могли змінити параграф.
Khmelnichanka• 24 февраля в 12:15
Ответ дляСлобожаночка
В багатьох людей є свіжі «пластики» до 2026 року. Значить, ТЗ все ж продоажено. Хоча це не відміняє того факту, що його можуть відмінити в будь-який момент.
Твоя подружайка• 24 февраля в 12:25
рашеські брехні, у них там ніколи суперського життя із ’фарбами’
Борисфенка• 24 февраля в 12:34
Ответ дляСлобожаночка
Та що ви кажете! Всі країни давно подовжили також, мені й папірець вже прийшов по пошті. До 04.03.2026 року
Муууумие• 24 февраля в 12:36
Ответ дляБараболька
Ну так,якщо дитині не купувати одяг і не купувати нормальну їжу, то можливо. У доньки є така однокласниця. Гемпам´ятає,коли їла щось смачненьке і ходить в обносках. Але там інша ситуація,я підозрюю ,що мама збирає на житло хоч якісь копійки, вони з окупованої території.
З двома дітьми це десь 1300 євро. На ці гроші можна і поїсти і одітись. І на айфон в рострочку
Бараболька• 24 февраля в 13:18
Ответ дляИрина Веселуха
Ні. Щоб відкласти 20000 євро за 2 роки, треба відкладати по 830 кожного місяця. Якщо взяти сім´ю з трьох чоловік, то це виплата близько 1200 євро. На 400 євро прожити втрьох неможливо навіть в Україні. А ще,наприклад,може вистрілити проблема за здоров´ям,яку страхова не покриває, переплата по опаленню, якісь меблі купити, техніку. Я не знаю,як живуть ті люди,які відкладають по 20000 євро. Думаю, що вони паралельно десь нелегально підробляють. Знаю і таких. Але з мого оточення вже дуже багато українців працюють. Не працюють тільки ті, кому потрібно підтвердження дипломів , наприклад лікарі,вчителі, інженери , тому що мову до С1 навряд чи вивчиш паралельно працюючи, маючи сім´ю і ще курси пів-дня Хоча і щ них вже багато хто працює. Ну і пенсіонери, або ті,у кого маленькі діти, тому що садочки тут на пів-дня.
Бараболька• 24 февраля в 13:22
Ответ дляМуууумие
Ні,ви перебільшуєте. В таких сім´ях, і я бачила такі,нажаль, мама з айфоном, з бойовим розкрасом, губами і віями, а діти оборвані. Продукти досить дорогі, якщо дітей нормально годувати , купувати їм одяг і забезпечувати більш-менш нормальні розваги, то максимум,що можна відкласти -це 50-100 євро в місяць. Це без айфонів, нігтів, губень і т.п. для мами.
Муууумие• 24 февраля в 13:25
Ответ дляБараболька
Я тут прямо зараз. І точно знаю що можна і що ні. Виплачують наші люди техніку помісячно. Діти одягнені. Той же НМ коштує не захмарно. Все це реально
Khmelnichanka• 24 февраля в 13:28
Ответ дляБараболька
На трьох. може бути і 1500 євро (залежить від віку дітей). А щодо економії - то тут дійсно, хто як звик, і чи є потреба економити. Я, наприклад, абсолютно не економлю на харчуванні, але на догляд, одяг, взуття - витрачаю по мінімуму на себе і середньо - на дітей. Не заради економії, а швидше - питання пріоритетів.
Полтавська галушка• 24 февраля в 13:36
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Для меня это показатель да, я на этот айфон сама заработала, и на отпуски, плачу налоги 2.5 года чтобы остаться в стране где я нахожусь, хотя могу не платить, т.к работаю удаленно. Почему меня это не должно бесить, когда человек выходит в сторис и хвастается тем , на что он не заработал
Я так розумію Ви не в Німеччині? Інакше б знали, що з тих копійок треба збирати декілька років, щоб з однієї допомоги зібрати на айфон і на поїздку (одну).
Навіть при супер економії на їжі і при умові, що не буде додаткових витрат (жити в гуртожитку, де ні за інтернет, ні за світло і тд платити не треба) все одно це треба бути здоровим (не купувати ліки), ходити пішки, не оплачувати послуги перекладачів…
Загалом, що я кажу, спочатку «сядьте на допомогу» і спробуйте, а потім будете розповідати усім, як легко назбирати з 563 євро 😂
60 метрів сметани• 24 февраля в 13:48
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Діяли згідно своїх національних інтересів. Україні ніхто і нічого не винний.
Та звісно, що не винні
Просто змусили відмовитись від ядерки. А так, ні, не винні
ХвостПистолетом• 24 февраля в 14:47
Ответ дляБараболька
Вы переживаете или завидуете? Что мешает вам поехать в Германию за Айфоном и Черногориями? P.s. за пособие не поездишь никуда и айфон не купишь. Она вам что-то не договаривает.
Падаждите! А где те, что с пособия откладывали ещё и машины и квартиры покупали?
Работать надо• 24 февраля в 14:48
Ответ дляКарапулька
Автор, спросите это у неё. Три раза завалить б1, что там заваливать, леготня там.
Не все могут начать разговаривать.
Борисфенка• 24 февраля в 14:51
Ответ дляХвостПистолетом
Вони всі на куплених машинах поїхали купувати квартири в Україні.
Работать надо• 24 февраля в 14:51
Ответ длясказочное_Бали
Война одномоментно не закончится и всех за один день не выставят.Плюс Германия социальная страна да и нет ещё решений об отмене параграфа, защиты, это все не так быстро делается
Социальная. Но уже хотят вместо денег наличных на карту, сделать продуктовые карточки.
Будет и защита и с голоду не помрут. На Лидл хватит купить.
Вот такая новая политика.
Khmelnichanka• 24 февраля в 14:53
Ответ дляРаботать надо
Вот такая новая политика.
Ну вот тоже вариант. Ходят такие слухи, тоже слышала.
Работать надо• 24 февраля в 14:56
Ответ дляKhmelnichanka
Меры так и сделает. На работу и деньги отменит, а карточки будут. Вот и вся защита. Крыша еда есть, сидите до мира.
Khmelnichanka• 24 февраля в 14:57
Ответ дляРаботать надо
Ну, лично для меня это не худший вариант.
Борисфенка• 24 февраля в 15:06
Ответ дляРаботать надо
Та вже в якійсь землі робили такий експеримент. Щось не зрослося, обламалися.
Я також нічого страшного не бачу, готівка не дуже й треба.
В Україну кошти можна через різні ПейПали переслати.
Мадам Тю-лю-лю• 24 февраля в 15:14
Ответ для60 метрів сметани
Та звісно, що не винні
Німеччина змусила?
Работать надо• 24 февраля в 15:16
Ответ дляБорисфенка
Знакомая попала под Баден, ещё в 22 году. Так вот у нее никогда налички не было. Какая то социаная карта, которой может только за продукты оплачивать.
Я все время удивлялась.
Так что срослось. И это она с дочкой несовершеннолетней. Тафель и эта карта. Все.

Мерц скорее всего уберет выплаты.
В Румынии так, денег не дают, но талоны на продукты пожалуйста.
Борисфенка• 24 февраля в 15:21
Ответ дляРаботать надо
Я все время удивлялась.

Мерц скорее всего уберет выплаты.
Мої родичі в Баден-Бадені мають таку саму Гіроконто, як і я.
В Тафель ні разу не ходила, до речі. Не розумію я цього приколу, коли є кошти на нормальну їжу.
Мерц ще навіть не канцлер. Мені прислали роздруківку виплат до кінця 2025 року помісячно, і так воно і буде.
Тому ваші лякалки безсенсові. Та ще й з неспішними німецькими чиновниками.
Khmelnichanka• 24 февраля в 15:23
Ответ дляБорисфенка
Тю, Ви ще не мали досвіду, коли виплати щоразу перерпховуються і щомісяца надсилають новий бешайд? З новими розрахунками :).
сказочное_Бали• 24 февраля в 15:24
Ответ дляРаботать надо
Вот такая новая политика.
Это не хуже, чем жить в военной обстановке или без жилья голодать.Ну и интеграция быстрее пройдёт, трудоустройство.
Борисфенка• 24 февраля в 15:25
Ответ дляKhmelnichanka
Бог милував. Раз на рік шлють. Але у них в кожному містечку свої приколи.
Khmelnichanka• 24 февраля в 15:30
Ответ дляБорисфенка
Так. Багато що залежить від конеретного ДЦ , в навіть - від конкретного бератора.
Работать надо• 24 февраля в 15:30
Ответ длясказочное_Бали
Не хуже. Так делали много страны, та же Испания, куда то селили и какая то еда. Но люди едут именно за наливом в Германию)
Поэтому после первой страны, многие не пускают. Просекли