Чай не пью, только кофе• 24 февраля 2025

А что там в Германии?

Дано : знакомая, 3 года сидит на пособиях, в Украине она была госслужащая и в Германии сказала что ей для работы нужен с 1 , но 3 раза экзамен на b1 она завалила. Жизнь играла красками, о которых она дома и не мечтала. Айфон купила, в Черногорию слетала. Сегодня записала сторис, что у нее стресс и страх , но это еще один шаг у лучшему будущему, говорит надо выходить из зоны комфорта, что у нее есть один год. Я так понимаю заставили работу искать . Почему год? Это так сказали уже точно? Как я думаю защиту отменят и пару месяцев максимум дадут собраться, неужели целый год еще будут пособия платить?
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Наскільки я бачу по відео, що викладають, ціни в Німеччині нижчі, чим в Австрії. Тому думаю, що з 500 євро допомоги на одного, сім´я може відкласти, не 20000 євро, звичайно , тисяч десять реально.
Відкладати цілком реально, але не по 400 євроо з 563, як тут писали )))))
Слобожаночка• 24 февраля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Автор,защиту продлили до марта 2026.Не знаю,как вы это переживете.
Німеччина ще не подовжила. Тільки рада ЄС.
Слобожаночка• 24 февраля 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Год у нее в запасе,так как ВНЖ продлен до марта 2026.
Не внж, тимчасовий захист
Слобожаночка• 24 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Если его отменят, месяц два дадут на сборы, эта дата ничего не значит
Думаю, дадуть термін, щоб люди які мають підстави могли змінити параграф.
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
В багатьох людей є свіжі «пластики» до 2026 року. Значить, ТЗ все ж продоажено. Хоча це не відміняє того факту, що його можуть відмінити в будь-який момент.
Твоя подружайка• 24 февраля 2025
рашеські брехні, у них там ніколи суперського життя із ’фарбами’
Борисфенка• 24 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Та що ви кажете! Всі країни давно подовжили також, мені й папірець вже прийшов по пошті. До 04.03.2026 року
Муууумие• 24 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Ну так,якщо дитині не купувати одяг і не купувати нормальну їжу, то можливо. У доньки є така однокласниця. Гемпам´ятає,коли їла щось смачненьке і ходить в обносках. Але там інша ситуація,я підозрюю ,що мама збирає на житло хоч якісь копійки, вони з окупованої території.
З двома дітьми це десь 1300 євро. На ці гроші можна і поїсти і одітись. І на айфон в рострочку
Бараболька• 24 февраля 2025
Ответ дляИрина Веселуха
Ні. Щоб відкласти 20000 євро за 2 роки, треба відкладати по 830 кожного місяця. Якщо взяти сім´ю з трьох чоловік, то це виплата близько 1200 євро. На 400 євро прожити втрьох неможливо навіть в Україні. А ще,наприклад,може вистрілити проблема за здоров´ям,яку страхова не покриває, переплата по опаленню, якісь меблі купити, техніку. Я не знаю,як живуть ті люди,які відкладають по 20000 євро. Думаю, що вони паралельно десь нелегально підробляють. Знаю і таких. Але з мого оточення вже дуже багато українців працюють. Не працюють тільки ті, кому потрібно підтвердження дипломів , наприклад лікарі,вчителі, інженери , тому що мову до С1 навряд чи вивчиш паралельно працюючи, маючи сім´ю і ще курси пів-дня Хоча і щ них вже багато хто працює. Ну і пенсіонери, або ті,у кого маленькі діти, тому що садочки тут на пів-дня.
Бараболька• 24 февраля 2025
Ответ дляМуууумие
Ні,ви перебільшуєте. В таких сім´ях, і я бачила такі,нажаль, мама з айфоном, з бойовим розкрасом, губами і віями, а діти оборвані. Продукти досить дорогі, якщо дітей нормально годувати , купувати їм одяг і забезпечувати більш-менш нормальні розваги, то максимум,що можна відкласти -це 50-100 євро в місяць. Це без айфонів, нігтів, губень і т.п. для мами.
Муууумие• 24 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Я тут прямо зараз. І точно знаю що можна і що ні. Виплачують наші люди техніку помісячно. Діти одягнені. Той же НМ коштує не захмарно. Все це реально
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляБараболька
На трьох. може бути і 1500 євро (залежить від віку дітей). А щодо економії - то тут дійсно, хто як звик, і чи є потреба економити. Я, наприклад, абсолютно не економлю на харчуванні, але на догляд, одяг, взуття - витрачаю по мінімуму на себе і середньо - на дітей. Не заради економії, а швидше - питання пріоритетів.
Полтавська галушка• 24 февраля 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Для меня это показатель да, я на этот айфон сама заработала, и на отпуски, плачу налоги 2.5 года чтобы остаться в стране где я нахожусь, хотя могу не платить, т.к работаю удаленно. Почему меня это не должно бесить, когда человек выходит в сторис и хвастается тем , на что он не заработал
Я так розумію Ви не в Німеччині? Інакше б знали, що з тих копійок треба збирати декілька років, щоб з однієї допомоги зібрати на айфон і на поїздку (одну).
Навіть при супер економії на їжі і при умові, що не буде додаткових витрат (жити в гуртожитку, де ні за інтернет, ні за світло і тд платити не треба) все одно це треба бути здоровим (не купувати ліки), ходити пішки, не оплачувати послуги перекладачів…
Загалом, що я кажу, спочатку «сядьте на допомогу» і спробуйте, а потім будете розповідати усім, як легко назбирати з 563 євро 😂
60 метрів сметани• 24 февраля 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Діяли згідно своїх національних інтересів. Україні ніхто і нічого не винний.
Та звісно, що не винні
Просто змусили відмовитись від ядерки. А так, ні, не винні
ХвостПистолетом• 24 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Вы переживаете или завидуете? Что мешает вам поехать в Германию за Айфоном и Черногориями? P.s. за пособие не поездишь никуда и айфон не купишь. Она вам что-то не договаривает.
Падаждите! А где те, что с пособия откладывали ещё и машины и квартиры покупали?
Работать надо• 24 февраля 2025
Ответ дляКарапулька
Автор, спросите это у неё. Три раза завалить б1, что там заваливать, леготня там.
Не все могут начать разговаривать.
Борисфенка• 24 февраля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Вони всі на куплених машинах поїхали купувати квартири в Україні.
Работать надо• 24 февраля 2025
Ответ длясказочное_Бали
Война одномоментно не закончится и всех за один день не выставят.Плюс Германия социальная страна да и нет ещё решений об отмене параграфа, защиты, это все не так быстро делается
Социальная. Но уже хотят вместо денег наличных на карту, сделать продуктовые карточки.
Будет и защита и с голоду не помрут. На Лидл хватит купить.
Вот такая новая политика.
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Вот такая новая политика.
Ну вот тоже вариант. Ходят такие слухи, тоже слышала.
Работать надо• 24 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Меры так и сделает. На работу и деньги отменит, а карточки будут. Вот и вся защита. Крыша еда есть, сидите до мира.
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Ну, лично для меня это не худший вариант.
Борисфенка• 24 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Та вже в якійсь землі робили такий експеримент. Щось не зрослося, обламалися.
Я також нічого страшного не бачу, готівка не дуже й треба.
В Україну кошти можна через різні ПейПали переслати.
Мадам Тю-лю-лю• 24 февраля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Та звісно, що не винні
Німеччина змусила?
Работать надо• 24 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Знакомая попала под Баден, ещё в 22 году. Так вот у нее никогда налички не было. Какая то социаная карта, которой может только за продукты оплачивать.
Я все время удивлялась.
Так что срослось. И это она с дочкой несовершеннолетней. Тафель и эта карта. Все.

Мерц скорее всего уберет выплаты.
В Румынии так, денег не дают, но талоны на продукты пожалуйста.
Борисфенка• 24 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Я все время удивлялась.

Мерц скорее всего уберет выплаты.
Мої родичі в Баден-Бадені мають таку саму Гіроконто, як і я.
В Тафель ні разу не ходила, до речі. Не розумію я цього приколу, коли є кошти на нормальну їжу.
Мерц ще навіть не канцлер. Мені прислали роздруківку виплат до кінця 2025 року помісячно, і так воно і буде.
Тому ваші лякалки безсенсові. Та ще й з неспішними німецькими чиновниками.
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Тю, Ви ще не мали досвіду, коли виплати щоразу перерпховуються і щомісяца надсилають новий бешайд? З новими розрахунками :).
сказочное_Бали• 24 февраля 2025
Ответ дляРаботать надо
Вот такая новая политика.
Это не хуже, чем жить в военной обстановке или без жилья голодать.Ну и интеграция быстрее пройдёт, трудоустройство.
Борисфенка• 24 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Бог милував. Раз на рік шлють. Але у них в кожному містечку свої приколи.
Khmelnichanka• 24 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Так. Багато що залежить від конеретного ДЦ , в навіть - від конкретного бератора.
Работать надо• 24 февраля 2025
Ответ длясказочное_Бали
Не хуже. Так делали много страны, та же Испания, куда то селили и какая то еда. Но люди едут именно за наливом в Германию)
Поэтому после первой страны, многие не пускают. Просекли