Трохи злякана• 24 февраля в 01:39

Лежу слухаю, як прямо наді мною скипить ліжко

Мабуть сусіди зверху займаються сексом,до цього сусід чхнув теж було це чути
kissulichka• 24 февраля в 01:42
Я сейчас по батарее постучу
Безсовісна кума• 24 февраля в 01:43
А у меня за стеной женщина ржёт как собака завывает. Ее просто тупо штормит))))) аж самой смешно что она так смешно смеётся, аж рукой бьёт по столу или по чем)))
Аnnеt• 24 февраля в 01:47
всё лучше, чем дроны и взрывы
Качка в тапцях• 24 февраля в 01:48
Коли пердить, то теж чутно?
Безсовісна кума• 24 февраля в 01:49
Ответ дляАnnеt
всё лучше, чем дроны и взрывы
Ну, у нас сегодня дроны не летают слава богу.
Аnnеt• 24 февраля в 01:49
Ответ дляБезсовісна кума
у нас летают
НуКаНаКа• 24 февраля в 01:50
Ответ дляАnnеt
всё лучше, чем дроны и взрывы
Це точно,чергова нічка в Че(
НуКаНаКа• 24 февраля в 01:51
Ответ дляАnnеt
у нас летают
Щоночі, до ранку, сил нема вже
автор Трохи злякана • 24 февраля в 01:52
Ответ дляКачка в тапцях
Коли пердить, то теж чутно?
Поки ні,а от чхає чи відкриває холодильник то чути
Безсовісна кума• 24 февраля в 01:55
Ответ дляАnnеt
у нас летают
Соболезную, бывает, но за то завтра вам есть что обсудить на работе!
Залатавая• 24 февраля в 01:56
Краще б і я замість цих шлюхедів слухала скрип ліжка (
Аnnеt• 24 февраля в 01:57
Ответ дляБезсовісна кума
’но зато’?
Леди Г• 24 февраля в 02:02
Поддержите их криками, что ли. Вася, давай, старайся лучше, я спать хочу))
Дівчина Бобула• 24 февраля в 02:13
Не дрон и слава Богу
вентиляторная• 24 февраля в 02:18
Молодцы, улучшают демографию))
АсобеннАя• 24 февраля в 03:45
Пригадала смішну історію. Над нами довго пустувала каартира, а потім щоденно об 11 вечора і о 5 ранку однотипні звуки: розкладається диван (колеса тик-тик-тик), 5 хвилин скрипіння, двері гуп-гуп, через 15 хв все повторювалось. У мене була новонароджена дитина і це трохи підбішувало, бо перебивало мій сон.
І от, вечір, я з чоловіком виходимо з підʼїзду і до нас звертається пара з якимось питанням. Я розумію що це вони. І прощу змазати колесики дивану, чи щось по можливості зробити. А вони переглядаються і такі «ми ще не заїхали». Отак було розкрито шалості двох будівельників, які мали ключи від квартири 🤣