Капитанша• 24 февраля в 09:06

Чоловік почав переписку з дівчиною

Знайшла в телефоні, молода блондинка в іншій країні. Переписка просто хто як провів день без інтиму. Що робити? Телефонувати їй, щоб сказати що він одружений? Будь ласка без комментарів про розлучення. Ми давно в шлюбі, думаю його потянуло на щось нове. Але це віртуальна переписка і навряд чи вони зустрінуться
Результат:
вже голосів: 388
265 (68.3%) Не телефонувати
83 (21.39%) Свій варіант
40 (10.31%) Телефонувати
парИла я парИла• 24 февраля в 12:18
Я вот думаю может это про меня. Я знаю что все кто пишет мне, они женаты. И мы просто друзья.

Как представлю, что мне чья-то жена напишет или позвонит… Ну, в чем смысл?
Я замужем, я в другой стране, в новые мужья их не планирую. Все)
Банан-барабан• 24 февраля в 12:18
Ответ дляКапитанша
Давайте логічно думати. Вона далеко в іншій країні. Молода красива жінка. Моєму чоловіеові 56 років. Навіщо він їй з трьома дітьми і дружиною. Вона з ним трахатися не може, звичайно розраховує на гроші. Але як? У нас спільні гроші і йому буде дуже важко хоть щось витрати на неї. Тому дуиаю це якась романтична баба шукає чоловіка з грошима. Але заміж в неї не вийде, бо є дружина.
Дружина сьогодні є, а завтра нема
Смячиком• 24 февраля в 12:19
Ответ дляКапитанша
Так, бо не хочу псувати йому і собі життя. Там немає нічого - флірт і вона проявляє ініціативу, а не він
Ви вже зіпсували своє життя заглядаючи в телефон чоловіка
Банан-барабан• 24 февраля в 12:20
Ответ дляФуліганка
І не кажіть, автор могла просто коротко написати’я-його вирок’))))
Стрекозей• 24 февраля в 12:22
Ответ дляКапитанша
Я вже і так знаю, хто вона така. Думаю зателефонувати їй на роботу і попросити счезнути, бо я її репутацію професійну поставлю під питання.
Интересно, каким способом вы можете ей репутацию испортить)))
Смешно читать..
Даже не скажешь, что вам уже 48 лет.. мудрости ноль.
парИла я парИла• 24 февраля в 12:22
Ответ дляКапитанша
Не выдумывайте. Вы пишете бред. Ей просто хочется внимание мужчин. Все. Поклонники у нее тоже есть, но идеального ещё ждёт.
Банан-барабан• 24 февраля в 12:25
Ответ дляКапитанша
Насілує вашу бубочку у в телефонному режимі
Банан-барабан• 24 февраля в 12:26
Ответ дляКапитанша
Плювати вам псування, боїтесь втратити шию)))
Банан-барабан• 24 февраля в 12:27
Ответ дляКапитанша
Боже, яке кончене
Хто, автор? Істинна правда. Вітаю, у вас похвальна самокритика
Шпондєр• 24 февраля в 12:36
Ответ дляКапитанша
Ви розумієте, що гуляки немає. Є жіночка що написує моему чоловіку - запрошує в своє місто показати і в наше збирається. Тексти такі дуже загальні, я думаю вона не лише йому пише. Я навіть думала що це якийсь розводняк - але він дурило дав телефон. Значить - зацікавився
Є гуляка, який відповідає жіночці, маючи дружину. І претензії мають у Вас бути до нього насамперед. Але у Ви боїтеся свого ’ гаманця на ніжках’ втратити, тому легше звинуватити якусь жінку.
Несу добро людям• 24 февраля в 12:45
Автор, спитайте в Джпт чаті краще. Ви не бачите як ваша тема підіймає всім настрій. Які жінки щасливі, що у когось в сімʼї негаразди?
Вони одразу на стороні чоловіка і гарної блондинки і від душі бажають розвалу вашій сімʼї.
Чому?
Не знаю.. напевно бо «щастя» власне переповнює їх
автор Капитанша • 24 февраля в 12:46
Ответ дляСтрекозей
Смешно читать..
Дуже просто - напишу її керівництву чим вона займається. Напишу відгуки на їх компанію і на неї особисто. Чи мало способів?
Стрекозей• 24 февраля в 12:55
Ответ дляКапитанша
А чем она незаконным занимается?))
Отзывы на компанию чем ей испортят репутацию?
На нее лично напишете клевету или правду?
Реально, не представляю.
Ну ладно ещё, могли бы ей подлость сделать и выставить её переписку с вашим мужем и интимными фото или видео.
А так что?
Ну покрутят пальцем у виска, скажут что вы ’ку-ку’ и забудут.
При этом муж ваш продолжит и дальше с ней общение, только вы об этом уже знать не будете.
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:02
Ответ дляКапитанша
На доглянуті 40. Вага 50 кг
А до чого вага? Тоща корова теж буває
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:02
Ответ дляКапитанша
Тому що тримаю руку на пульсі. Він успішний мужчина і охочих багато.
Як може бути успішний ’мужчина’, зо живе вовкулаком? Тавро на лоба йому
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:03
Ответ дляКапитанша
Я знаю де вона працює вже так думаю звонити їй на роботу
Ви стільки мов знаєте? В якій країні вона
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:04
Ответ дляКапитанша
Мені більше ніж 40, але займаюся собою.
Лазанням по телефону?
БоХатая• 24 февраля в 13:04
автор, не унижайте себя, не надо ни к кому звонить.
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:06
Ответ дляКапитанша
А що не так з її професійною репутацією?
Шмоточницаца• 24 февраля в 13:07
Ответ дляКапитанша
Чим???
У вас точно була керівна посада? Вас вигнали з позором?
Яичница с беконом• 24 февраля в 13:10
напишите с левой симки типа ’Наташа, я нейтральный человек и наблюдаю со стороны за тобой.... ты ведешь себя не красиво, ты знаешь что у Васи есть семья? Не боишься бумеранга?’
Не прохожу мимо• 24 февраля в 13:15
Ответ дляМинерАлочка
Ви самі написали,що вона знає, що в нього є сім´я. Що ще не так?
Може сім´я в контексті батьків, сестер- братів , а не дружини і трьох дітей.
Единорог помог• 24 февраля в 13:18
Ответ дляSo_so
Представила себя на месте мужа. Моя жена-истеричка звонит симпатичной блондинке рассказать, что я женат.
Елки.. я симпатичная, правда, рыжая, в Украине. Мне раз в 2 месяца пишет мой однокурсник, который в Германии, он женат, трое детей, один с инвалидностью. Переписка уровня - как дела. как работа (сфера одна), как выходные? Я тоже спрашиваю-как семья, как ребенка адаптировали?
Я понимаю зачем ему эта переписка, и считаю, что она безобидна абсолютно. Но, оказывается. меня мысленно уже курицей бить готовы..
Капитошечка• 24 февраля в 13:52
Ответ дляЯичница с беконом
Ну да, левый человек знает что Наташа из Германии переписывается с Васей из Бельгии. Вот просто мимо кто-то проходил, заметил такое непотребство и так возмутился от поступков незнакомых людей что аж побежал симку покупать чтобы навести порядок.
А Васе точно в голову не придет что это жена и телефон не заблокирует, как того автор боится.
Кудряшка Сью• 24 февраля в 13:53
Ответ дляКапитанша
Це ж низько. Ви така успішна, гарна і доглянута і так низько себе цінуєте і готові принижуватись? Тільки не кажіть, що це не приниження, а захист сім´ї. Чому просто не поговорити з чоловіком, з яким ви повинні бути близькими людьми за 20 років.
Яичница с беконом• 24 февраля в 13:54
Ответ дляКапитошечка
ну так она скорее всего про Васю кому то рассказывала, так что пусть ищет в своем окружении, это у нее должны быть сверхспособности что б жену за морем подозревать))
Стрекозей• 24 февраля в 13:56
Ответ дляКапитошечка
Тем более, если Автор темы в Европе, там симки на ФИО оформляются при покупке.
Так что вычислить кто написал вообще без проблем, если та напишет заявление на преследование и клевету..))
Я бы так не шутила)
Капитошечка• 24 февраля в 13:56
Ответ дляЯичница с беконом
Автор откуда возьмёт симку страны в которой живет та девушка? А если со скрытого номера то именно жена идёт как первая подозреваемая
Яичница с беконом• 24 февраля в 13:57
Ответ дляКапитошечка
про существование телеги или другого месенджера не в курсе видимо)))
автор Капитанша • 24 февраля в 13:58
Ответ дляСтрекозей
Я бы так не шутила)
Номер можно зашифровать