Капитанша• 24 февраля в 09:06
Чоловік почав переписку з дівчиною
Знайшла в телефоні, молода блондинка в іншій країні. Переписка просто хто як провів день без інтиму. Що робити? Телефонувати їй, щоб сказати що він одружений? Будь ласка без комментарів про розлучення. Ми давно в шлюбі, думаю його потянуло на щось нове. Але це віртуальна переписка і навряд чи вони зустрінуться
Результат:
вже голосів:
265 (68.3%)
Не телефонувати
83 (21.39%)
Свій варіант
40 (10.31%)
Телефонувати
миссАрфография• 24 февраля в 11:58
Ответ дляКапитанша
Мені більше ніж 40, але займаюся собою.
А про вагу писала
Який у вас ріст ,що вага 50?
Не вмію заміряти• 24 февраля в 11:58
Ответ дляКапитанша
Мені більше ніж 40, але займаюся собою.
Ну так ви молодець,розумничка.Тільки за чоловіка не слід так триматись прям дуже.Ви у себе одна.Зрозумійте це.
Капитанша
• 24 февраля в 11:58
Ответ длямиссАрфография
А їй приблизно?
А вам ?
Їй не знаю - фільтри, але судячи по смайликам мабудь до 30
але типу комерційний директор в компанії... не знаю як це можливо . Мені 48.
Капитанша
• 24 февраля в 11:59
Ответ длямиссАрфография
А про вагу писала
Який у вас ріст ,що вага 50?
Не вмію заміряти• 24 февраля в 12:00
Ответ дляКапитанша
ІМТ у вас 18,36.Ідеально.Все,тільки залишилося попрацювати над самооцінкою.
Не вмію заміряти• 24 февраля в 12:01
Ответ дляКапитанша
Та хай іде вона лісом.
Коварная Зая• 24 февраля в 12:02
Ответ дляКапитанша
Тому що тримаю руку на пульсі. Він успішний мужчина і охочих багато.
Так будьте успешной женщиной, чтобы он держал руку на пульсе)))
Капитанша
• 24 февраля в 12:03
Ответ дляНе вмію заміряти
Та хай іде вона лісом.
Я не проти, але як її відвадити. Я думала спочатку, що він її якось знайшов- ні, ця коза почала йому перша написувати
перша дала телефон свій - типу я з друзями і сім´єю спілкуюсь в вотцапі - може давай там спілкуватися?
Капитанша
• 24 февраля в 12:06
Ответ дляКоварная Зая
Що таке успішна жінка? В мене повний робочий день, діти підлітки і студент, чоловік, що потребує уваги і вечеиі кожен вечір, тренажерка 2 рази на тиждень, раз на тиждень йога. 3 рази на рік відпочинок. Я успішна?
миссАрфография• 24 февраля в 12:07
Ответ дляКапитанша
Ви працюєте?
Капитанша
• 24 февраля в 12:07
Ответ длямиссАрфография
Нащо ви себе мучите так?
Я не мучу - це моя нормальна вага
Банан-барабан• 24 февраля в 12:08
Ответ дляКапитанша
Не хочу, щоб запаролив телефон
Подзвонить своїй яйцатій шалаві краще.... в яйка, молотком до м´яса.
Чи боїтесь, що шия втече?
Коварная Зая• 24 февраля в 12:08
Ответ дляКапитанша
Нет) если не уверены в муже
миссАрфография• 24 февраля в 12:08
Ответ дляКапитанша
Я не мучу - це моя нормальна вага
Це дуже мало
Капитанша
• 24 февраля в 12:08
Ответ длямиссАрфография
Ви працюєте?
Так звичайно. Раніше працювала на керівній посаді. Зараз перешла в нормальний графік з 8 до 5.
миссАрфография• 24 февраля в 12:08
Ответ дляКапитанша
Так спитайте чоловіка ,хто то
Банан-барабан• 24 февраля в 12:09
Ответ дляКапитанша
Дівчата, чоловік не має дізнатися. Я йому скажу тільки якщо вирішу розлучатися
забули, що в заголовку писали? Розлучиться вона..
Банан-барабан• 24 февраля в 12:10
Ответ дляМинерАлочка
Любий, я тут лазила у твоєму телефоні, знайшла дівчину, яка знає що в тебе є сім´я, але не можу нічого про неї нарити,допоможи мені
А він:
- Люба, то не те, що ти подумала. І взагалі, ти в мене розумна, придумай сама))))
Капитанша
• 24 февраля в 12:11
Ответ дляКоварная Зая
Нет) если не уверены в муже
Слухайте, всі ми люди. Я розумію, що йому дуже приємно, що молода дівчина за ним бігає, але я не хочу, щоб він наробив дурниць. І теж не хочу, щоб він думав, що я його контролюю. Це тільки для мене, щоб вчасно втрутитися
Стрекозей• 24 февраля в 12:11
Ответ дляКапитанша
Боже, яке кончене
Ну канеш ))) ’Хто всравсь? Невістка’..
Вы не понимаете, что его интерес к ней по масштабам зашкаливает, не будет этой блондинки, будет другая, и дело совершенно не в возрасте и не во внешности.
Вы уже поднадоевшая за 20 лет жизни, наверное ещё и мозгоклюйка или мегера злая..
На девушек чужих бросаетесь как истеричка, а мужа корнишон в своей норке удержать не в состоянии.
Банан-барабан• 24 февраля в 12:12
Ответ дляТролю як можу
И голос сделайте как в «Магнолия-ТВ»
Типу ’відділ контролю робить нагадування’
Капитанша
• 24 февраля в 12:12
Ответ дляСтрекозей
Ну канеш ))) ’Хто всравсь? Невістка’..
Не пишить мені. Вибачте, але мені неприємно спілкуватися з такими як ви.
Банан-барабан• 24 февраля в 12:13
Ответ дляТролю як можу
Почему же в трусах? Поделят все пополам, если жилье общее, а если его - вы будете иметь право жить в его жилье до 18-летия детей, но он туда может и даму потом привезти
Не буде мати ніякого права там жити, діти можуть жити з татом
Капитанша
• 24 февраля в 12:14
Ответ длямиссАрфография
Так спитайте чоловіка ,хто то
Я вже і так знаю, хто вона така. Думаю зателефонувати їй на роботу і попросити счезнути, бо я її репутацію професійну поставлю під питання.
Банан-барабан• 24 февраля в 12:14
Ответ дляКороль дивана
Вы серьезно?
Тут надо вломить мужу
Ви що, а хто тоді автора буде на своїй шиї тягти?
Банан-барабан• 24 февраля в 12:15
Ответ дляМинерАлочка
Тоді зрозуміло,чому в нього нема ніякого кола спілкування , окрім вас
Так вона вище писала, що не в Україні))) одне слово, забрехалась)))
миссАрфография• 24 февраля в 12:16
Ответ дляКапитанша
Так хто вона?
Тролю як можу• 24 февраля в 12:17
Ответ дляБанан-барабан
§ 1361b Abs. I BGB например в Германии, уверена, что в большинстве стран ЕС так же
Стрекозей• 24 февраля в 12:18
Ответ дляКапитанша
Естественно, правда всегда глаза колит.
Ну позвоните ей, унижайтесь, падайте на колени..
И так до конца жизни с кобелем?!
В этом случае вопрос в вас, Автор.
Хоть и йога, и тренажерный зал, и работа, и 3 детей, но с самооценкой Вам нужно работать с психотерапевтом.
И так до конца жизни с кобелем?!
В этом случае вопрос в вас, Автор.