Тарабарщина• Изменено 24 февраля в 10:34
Скринінг цукрового діабету
Збираюсь здавати аналізи, але згадала, що в 7 ранку я розсмоктала 1 таблетку від болю в горлі. Чи можна здавати зараз аналіз чи краще перенести?
Там глюкоза, інсулін, індекс нома
Дякую
Там глюкоза, інсулін, індекс нома
Дякую
Тарабарщина
• 24 февраля в 10:35
Ответ дляФея_3уровень
Звісно що не можно , навіть воду пити заборонено
От блін. Дякую
Тарабарщина
• 24 февраля в 10:57
Ответ дляФея_3уровень
А підкажіть ще, будь ласка, про воду. Зазвичай в лабораторії навпаки кажуть випити стакан води. Ця заборона стосується суто аналізів на цукор?
Фея_3уровень• 24 февраля в 20:37
Я вагітна , здавала цукор то в мене показав на 15 тижні 6,5 я тоді хворіла . Потім переклала через пару тижнів і показав норму . Заборонили , їсти пити , то я як перелякана навіть зуби не чистила