Пожмаковна• 25 февраля 2025
Повернути пдв за операцію
Мама зробила операцію в приватній клініці.
Вартість 30 тис грн.
Чи можливо повернути пдв? Вона пенсіонерка.
Вартість 30 тис грн.
Угадайс• 25 февраля 2025
А який зв’язок між ПДВ і пенсією? Клініка є платником ПДВ, і це ПДВ сплачується в бюджет. Як воно повинно повертатися?
Наталя-e9ac• 25 февраля 2025
наскільки розумію ви про зменшення прибуткового податку, так як пенсіонер не є платником прибуткового, то і відшкодовувати немає чого
пдв ,на скільки я знаю не відшкодовується
Пожмаковна
• 25 февраля 2025
Ответ дляНаталя-e9ac
Потрібно було на себе оформити оплату
Кучерявочка• 25 февраля 2025
Это все равно что прийти в магазин, купить товар, получить чек с пдв и потом просить пдв вернуть
Пожмаковна
• 25 февраля 2025
Як переробити платіжне доручення?
Сплачувала готівкою.
Але платником вказали маму.
Сплачувала готівкою.
Але платником вказали маму.
Наталя-e9ac• 25 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Потрібно було на себе оформити оплату
так, але не знаю чи пройде лікуванн родичів, треба читати податковий кодекс
Угадайс• 25 февраля 2025
Автор, ви мабуть про ПДФО - податок на доходи фізичних осіб, а не про ПДВ?
Пожмаковна
• 25 февраля 2025
Ответ дляУгадайс
Так.
Мрію про пончик• 25 февраля 2025
автор, всі ці деталі треба зясовувати ДО.
Касовий ортдер це документ, а не просто папірець
Кучерявочка• 25 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Чи можна переробити касовий ордер, щоб платником була я
Это разве что бухгалтер в клинике пойдет вам навстречу. Но скорей всего ордер уже провели по базе и бухгалтер вас культурно пошлет
мистерЛяпсус• 25 февраля 2025
Ответ дляНаталя-e9ac
Налоговым кодексом предусмотрена налоговая скидка для налогоплательщика или члена его семьи первой ступени родства (родители, муж/жена, родные дети/усыновленные дети)
Спішу - перекидаюсь• 26 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Так.
так пишите сразу нормально. вам что ПДВ,что пдфо - одинаково.