nennsi• 25 февраля в 14:20

Буданов-наступна війна в Польщі.

Про це очільник ГУР заявив під час спеціальної зустрічі YES 24 лютого.

Буданов зазначив, що Росія вважає себе імперією, а не федерацією. Російська Федерація, на думку розвідника, має на меті відновлення імперії, подібної до Радянського Союзу, але з країнами колишнього Варшавського договору у складі.

"Якщо станеться найгірший варіант, і три країни об’єднаються в єдине (Росія, Білорусь, Україна – Ред.). Притому що це майже неможливо. Наступною буде Польща. Я вам прямо це кажу. І не треба цього боятися, це треба усвідомлювати. Далі будуть Чехія, Угорщина, Болгарія. Всі підуть назад. Країни Варшавського блоку — це, як то кажуть, завдання мінімум, якщо утворюється імперія. А там вже як вийде, вибачте", — зазначив Буданов.Це у випадку нашої поразки https://tsn.ua/politika/budanov-vidpoviv-yaka-kray...
tarveldy• 25 февраля в 14:21
Це очевидно і кремльом не приховується , не новина
123-08df• 25 февраля в 14:25
а шо там кава в Криму? звездабол
Реверанс• 25 февраля в 14:30
Позорище брехливе.Як дихне,так і брехне.Тьху.
автор nennsi • 25 февраля в 14:33
Ответ для123-08df
а шо там кава в Криму? звездабол
Кава в Криму чекає..
Ворона• 25 февраля в 14:33
И шо?
автор nennsi • 25 февраля в 14:36
Ответ дляРеверанс
шо там пєтя?усвідомив що крісло президента йому в цьому житті не світить ,а шпонка?чи ще літає в світі рожевих поні?країна забере все що накрав.всі імперії.фабрики-заводи і агорофірми,будівництва і земельні паї-все народу вернеться
Красавишна-Улыбавишна• 25 февраля в 14:36
Удалено администрацией...
Реверанс• 25 февраля в 14:37
Легендарній білгородській четвірці розвідників орденів не знайшлося.
Дякую,дуже дякую.І все.
Мразота.
Після того,які операції вони проводили для України та території ворога.
Всі хлопці-добровольці.Воювали за власний кошт і не дати нагород?
123-08df• 25 февраля в 14:38
Ответ дляРеверанс
так і пердне
123-08df• 25 февраля в 14:39
Ответ дляnennsi
сиволочий гетьман
автор nennsi • 25 февраля в 14:39
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Удалено администрацией...
заспокойтесь.ми вже чули-адессааа!киев!!львов!!!новороссия!малороссия!в приднестровье газ через нашу адессуу!
Реверанс• 25 февраля в 14:40
Ответ дляnennsi
Кава в Криму чекає..
Каву в Криму пьють кацапи.Буданов ЧМОня,який тільки бреше.
І топить групами розвідників,вертольоти і човни.Дебільну операцію біля Зміїного ніхто йому не забуде.Скільки часу не пройде.Покласти такого рівня спеців ідиотично розробленою операцією?Чи ще нарожають,не шкода?
Мегрел• 25 февраля в 14:41
Буданов после своих провалов может рекомендовать только кофе, и то, тот который не стоит пить))
Реверанс• 25 февраля в 14:41
Ответ дляnennsi
Ви запрацювалися,в Вас тема про брехуна Буданова.Не флудіть.
автор nennsi • 25 февраля в 14:41
Ответ дляРеверанс
Дякую,дуже дякую.І все.
Мразота.
скажіть петі хай дасть з награбованого у народа.не збідніє.акакаяразніца 3 місце фобс чи сорок третє?
Мегрел• 25 февраля в 14:42
Удалено администрацией...
автор nennsi • 25 февраля в 14:46
Ответ дляРеверанс
розкажіт навіщо ваш барига в 99 році кричав,що нато-опасность,чому до цеї пори торгує в росії,навіщо вугілля з динири купляв за копійки а нам в три дорога.навіщо в 2009 р з лавровим на відео цюлуються і здав крим руським кораблям тоді?навіщо спродав і повзривав склади зброї?чому завод в криму має після здачі криму?де його діти,чому не захищають навіть у тилу батьківщину?писарями навіть.навіщо з медведчуком трубу віджали і тільки недавно суд повернув державі?чому клепалисб конфетки а не патрони?чому в 2000рр заявляв що в нато ми не підем щоб путіна не зліть?чому здав пів донбасу ?
Реверанс• 25 февраля в 14:48
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
Prervana• 25 февраля в 14:50
Пф. Если реализуется слияние Украины, России и Беларуси, то значит Евросоюзу пришел пц, да и привычному устройству мира тоже. При таких раскладах страны бывшего Варшавского договора сами побегут в сторону новообразования, потому что кушать будет сильно хотеться.
ksena555• 25 февраля в 14:53
А як колись на нього тут молилися, так само як і на Залужного...
Впала рожева вуаль?) Очі відкриваються запізно
lilu1990• 25 февраля в 14:53
Це і так понятно
lilu1990• 25 февраля в 14:54
Ответ дляPrervana
Чого б воно мало реаьізуватись
Prervana• 25 февраля в 14:54
У Буданова спрашивайте)
Prervana• 25 февраля в 14:55
Ответ дляlilu1990
Чого б воно мало реаьізуватись
У Буданова спрашивайте)
Сорри за дубль коммента, нельзя редактировать
ksena555• 25 февраля в 14:55
Ответ дляlilu1990
Чого б воно мало реаьізуватись
Ще не зрозуміло, що чекати можна завгодно і будь-коли
Dumky• 25 февраля в 15:06
Ніхто не знає. Ніхто не знає, що ще з нами буде. Нема людини яка б сказала що і чим все закінчиться, і коли. Все і скрізь здогадки, і кожен шукає собі інфу, яка йому відгукується, але то не значить істину.
begovelik• 25 февраля в 15:11
Що там з кавою в Ялті вже цим-тим літом в цього казкаря?
PinkMa• 25 февраля в 15:12
так и есть
поэтому Фицо и венгр этот старый, забыла фамилию - предатели Венгрии и Словакии. их повесить надо
TATATA1973• 25 февраля в 15:12
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
PinkMa• 25 февраля в 15:13
Ответ дляDumky
это план русни. исходя из этого стройте свои планы. никто не знает, но.7напасть на Украину тоже был план