Кумедна• 25 февраля в 21:21
Я коханка і я боюсь закінчення війни(
Я хз що в його житті
Кохаю
Від нього неймовірна пропозиція. Треба піти, бо скоро кінець війні і він, певно, закордон, чи сім´я сюди. А у мене серце зупиняється(
Скажіть щось розумне, будь ласка. Я хороша людина і вляпалась, бо не знала. А коли дізналась, то з того часу все йду від нього((
Кохаю
Александра232• 25 февраля в 21:51
Автор продовжуйте, будь ласка, в мене як раз попкорн в мікрохвильовці стріляє
Кумедна
• 25 февраля в 21:52
Ответ дляБабайко
Правильно, без любовницы их недобрак распался бы. А так драйв, энергия, чувство вины, новая страсть. Вы как костыль сработали. Приятно? Теперь дооолго расхлебывать и поднимать самооценку.
Мля...
Нехай їде з богом((
Кумедна
• 25 февраля в 21:53
Ответ дляАлександра232
Це принизливо
Скользкая• 25 февраля в 21:54
Ответ дляКумедна
Здуріти((
Він вирішував-вирішував з ким йому бути, тоді сказав ’я, як чесна людина, не можу покинути жодної з вас’
Я здурію скоро(
В моєму випадку, я не могла це стерпіти, і була ініціатором розриву стосунків. Мені здавалося, що об мене ноги витирають. Важко було одній з дитиною, але все врегулювалося. Козел з своєї сторони вважає, що я його покинула, бо в мене з´явився інший чоловік. Нічого, нікому не збираюся доводити.
Україна понад усе!• 25 февраля в 21:54
Ответ дляКумедна
Здуріти((
Я здурію скоро(
Автор,навіщо воно вам, чоловік сам незнає чого хоче
Александра232• 25 февраля в 21:55
Ответ дляКумедна
Це принизливо
А що ви хотіли? Щоб вас тут пожаліли? Всі чхати хотіли на вас і ваші проблеми.
Кумедна
• 25 февраля в 21:57
Ответ дляАлександра232
Клас
Ось і порадили порадниці))
ходіть і ви здоровою
Ось і порадили порадниці))
ходіть і ви здоровою
Кумедна
• 25 февраля в 21:57
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так, схоже на це(
Нетутешня• 25 февраля в 21:57
Пропонує приєднатися до сімʼї?
Автор, ну таку хрінь вже б не писали?
Ви за кого нас тут маєте? За круглих ідіоток?
Автор, ну таку хрінь вже б не писали?
Кумедна
• 25 февраля в 21:58
Ответ дляНетутешня
Пропонує приєднатися до сімʼї?
Автор, ну таку хрінь вже б не писали?
Ви чого?
Знаєте мене особисто й спіймали на брехні?
Бабайко• 25 февраля в 21:59
Ответ дляКумедна
Здуріти((
Я здурію скоро(
Красава мужик! Типа вы за меня поборитесь еще! 2 травмированных надолюбленных и неуверенных дуры за один йух
Понимаю еще жену, это тоже не ок, но там годы жизни, общий ребенок, надежды на светлое будущее…
А вам оно зачем? Боитесь? Считаете себя недостойной нормальных отношений? Что с вами не так?
JannyMoney• 25 февраля в 21:59
Ответ дляКумедна
Дякую! Невже історія така нереально тупа?!
Якось би на це збоку глянути...
Але кому таке розкажеш?
Якось би на це збоку глянути...
Але кому таке розкажеш?
так куда нужно пойти? и почему вы его самого ещё в этом направлении не послали?
Нетутешня• 25 февраля в 22:00
Ответ дляКумедна
Ви чого?
Саме так.
Ваша тема фантастична
Мудик обирає або сімʼя, або коханка. Або цей вибір зробить його дружина.
А ваш пропонує приєднатися до сімʼї?
Це як?
Це що ща нісенітниця? А дружина що каже?
Ваша тема фантастична
А ваш пропонує приєднатися до сімʼї?
Це як?
JannyMoney• 25 февраля в 22:01
Ответ дляНетутешня
Саме так.
Ваша тема фантастична
А ваш пропонує приєднатися до сімʼї?
Це як?
Ваша тема фантастична
А ваш пропонує приєднатися до сімʼї?
Це як?
дочкой будет) в тооой стране далекой, есть у меня сестра
Нетутешня• 25 февраля в 22:01
Ответ дляJannyMoney
Приєднатися до сімʼї ж..
Маю сечі• 25 февраля в 22:02
Бойтесь.
Мужик козел, вы изначально не знали, как я поняла, значит он вам нагло врал.
JannyMoney• 25 февраля в 22:02
Ответ дляКумедна
Це принизливо
унизительно подбирать всякое. А бросить каку не унизительно.
Александра232• 25 февраля в 22:02
Ответ дляКумедна
Клас
Ось і порадили порадниці))
ходіть і ви здоровою
Ось і порадили порадниці))
ходіть і ви здоровою
І вам здоров’я, бережіть матільду )
Кумедна
• 25 февраля в 22:03
Ответ дляБабайко
Та ні, за мною завжди чоловіки табунами ходили. І наразі теж один вбивається. Але я не маю почуттів до нього. А щоб ось так, взаємно, і щоб все зайшло - й жарти, й сміх, інтереси й темперамент, запах і вигляд, смаки й погляди - ну де я такого візьму?
Да будет так• 25 февраля в 22:03
Автор, вы себя перечитайте - это ж полная дичь...ну не знаю, есть у вас подруга, мама,сестра - кто то близкий кому вы можете поведать вашу ситуацию и кто вас приведёт в чувства - все что вам предлагают даже и близко не похоже на здоровые отношения, уходите и не оглядывайтесь.
Кумедна
• 25 февраля в 22:04
Ответ дляБабайко
Я хз що він думає насправді. Лежу під рукою, дзвонить та жінка, він включає відео і вона мене бачить... Не знаю що думати й що робити. Вона, за його словами, абсолютно не ревнива.
Бабайко• 25 февраля в 22:05
Ответ дляКумедна
Я вас умоляю, как только место освободится, так сразу и новый найдется. Вы же остальным шансов не даете, хочется страдать. В себе разберитесь.
Кумедна
• 25 февраля в 22:06
Ответ дляНетутешня
Саме так.
Ваша тема фантастична
А ваш пропонує приєднатися до сімʼї?
Це як?
Ваша тема фантастична
А ваш пропонує приєднатися до сімʼї?
Це як?
А дружина не проти.
З нефантастичними історіями я й сама круто справляюсь. А тут таке...
Хтось знає реалістичну історію про сім´ю типу прайду?
Кумедна
• 25 февраля в 22:08
Ответ дляМаю сечі
Бойтесь.
Ну, тоді дуже гарно грає свою роль. Бо вже й вдома почав з´являтися допомагати. І 100% не хоче, щоб покинула
Маю сечі• 25 февраля в 22:09
Ответ дляКумедна
А че ему хотеть, чтобы его бросили? Тогда новую любовницу придется искать.
Кумедна
• 25 февраля в 22:10
Ответ дляДа будет так
Немає мами, вже давно немає. Та хіба б я мамі таке розказала?
Заикальница• 25 февраля в 22:10
Ответ дляКумедна
А дружина не проти.
Лично вы гаремом хотите жить? Ладно втирал, что не женатый. Но на радостях он вам предлагает жить втроём и вы про это всерьез думаете???
Кумедна
• 25 февраля в 22:11
Ответ дляБабайко
О! Дослівно як той, що рік ноги збиває. Каже, що коханий мною маніпулює і що я не даю шансів розвитку нормальним стосункам
Кумедна
• 25 февраля в 22:12
Ответ дляЯзвочка
У вас с умом, видимо, проблемы… мысли изложены как попало! Треш(
З чого такі висновки?
Можливо, у вас українська кульгає?