Кумедна• 25 февраля в 21:21

Я коханка і я боюсь закінчення війни(

Я хз що в його житті
Кохаю
Від нього неймовірна пропозиція. Треба піти, бо скоро кінець війні і він, певно, закордон, чи сім´я сюди. А у мене серце зупиняється(
Скажіть щось розумне, будь ласка. Я хороша людина і вляпалась, бо не знала. А коли дізналась, то з того часу все йду від нього((
Заставляличка• 25 февраля в 21:31
С чего вы взяли что война скоро закончится?
автор Кумедна • 25 февраля в 21:32
Ответ дляБабайко
Они 20 метров от дома уже холостые
Дійсно, смішно)))
Але реально жив в громадянському шлюбі, а мені на першому побаченні сказав що неодружений. От візьми й причепись до цього...
Джага-джага• 25 февраля в 21:32
Ответ дляКумедна
Дякую! Невже історія така нереально тупа?!
Якось би на це збоку глянути...
Але кому таке розкажеш?
не тупая, нормальная, подозреваю весьма популярная кстати
П´яна вишня• 25 февраля в 21:32
Знайдіть собі нормального чоловіка
автор Кумедна • 25 февраля в 21:32
Ответ дляДжага-джага
автор, ну полгода минимум у вас и так есть, а там глядишь и пелена с глазиков спадет
З приводу? Коли поїде?
Тримаю свічку• 25 февраля в 21:32
А у меня соседка вернется с тремя маленькими детьми из Германии в свою однушку, а нам жизни нет когда они здесь.. но главное чтобы война кончится а там можно поменять жильё. Главное чтобы война закончилась! А там все приложится!
автор Кумедна • 25 февраля в 21:33
Ответ дляЕдинорог помог
Главное деточка, чтоб он до конца войны успел там машинку тебе купить, квартирку подарить, чтоб с голой опой не остаться
Є й такий... Але я не кохаю його((
І я вже дуже давно не дєточка(
Стрекоза любви• 25 февраля в 21:34
Ответ дляТримаю свічку
🤣😂 співчуваю
автор Кумедна • 25 февраля в 21:35
Ответ дляРедиска Я
Ага. И дома у него нет ни вещей детей, ни жены 🤦🏻‍♀️
Речей дружини не бачила, іграшки доньки бачила. За дитину не приховував, сказав, що хотів дитину, а не одружитись
Киев_Елена• 25 февраля в 21:35
Ответ дляПоліпривіт всім
Хахахаха. Дикая Роза, наше время.
А разве в дикой Розе Рикардо был женат?
автор Кумедна • 25 февраля в 21:36
Ответ дляnennsi
боже сива сєкта зовсім здуріла з сєпаршами
Не знаю про що ви, але дякую! Чемно відповідаю кожній порадниці
Большой секретик• 25 февраля в 21:37
Неймовірна пропозиція від жонатого. З ним разом щак кордон та будете нянькою його дітей? Це чудова ідея! Ніхто не здогадається.
автор Кумедна • 25 февраля в 21:37
Ответ дляЗаставляличка
Так Трамп хвилю підняв
А я з косою• 25 февраля в 21:38
Ответ дляЗвоночек
Яка пропозиція і куди треба піти?
В ресторан с пакетом атб
Бабайко• 25 февраля в 21:38
Ответ дляКумедна
Дійсно, смішно)))
Гражданский брак - не брак, он по факту не женат))
автор Кумедна • 25 февраля в 21:38
Ответ дляП´яна вишня
Знайдіть собі нормального чоловіка
А почуття?
Пекельнi Борошна• 25 февраля в 21:38
Вас все должны поддержать, чтобы война не заканчивалась
Скользкая• 25 февраля в 21:39
Ответ дляnennsi
Ви вже з розуму зійшли на грунті сивочолого. Йдіть негайно у психоневрологічний диспансер, негайно, на стаціонар. Нехай вам протиотруту прокапають, чи в дупу вколять.
автор Кумедна • 25 февраля в 21:40
Ответ дляБольшой секретик
Та мати доньки зараз все покине й віддасть чужій тітці дитину
П´яна вишня• 25 февраля в 21:40
Ответ дляКумедна
А почуття?
Якщо би чоловік знехтував моїми почуттями, сказавши на першому побаченні, що неодружений, і якщо би дозволяв мені почуватися так, як зараз почуваєтеся ви - це не ок( Переступила би через себе і свої почуття заради власного ментального здоровʼя.
Люблю кетчуп• 25 февраля в 21:42
Какой полиамор)) а жена тоже за лишнюю Матильду и пару сисек в кровати? Или это у мужика чердак съехал ?
автор Кумедна • 25 февраля в 21:43
Ответ дляБабайко
То я ж на це все повелась!
І стосунків у них не було, точніше, дуже хренові(( Тепер помирились, він весь щасливий, сказав , я допомогла все врівноважити, не хоче мене втрачати
А навіщо воно мені?!
За мною тремтить, дуже береже стосунки, будує їх так, як я не бачила щоб хтось так будував. Я з чоловіком в шлюбі 21 рік прожила, йому плювати було на стосунки, він вважав, що це має бути саме по собі
Скользкая• 25 февраля в 21:43
Ответ дляКумедна
Дійсно, смішно)))
Вони всі брехуни. Я дура вірила 14 років, що він не живе з жінкою, дитина в нас народилася, а він вибрав матеріальне. З жінкою спільне майно, дещо з його нерухомості на неї записано , ще й її тато генерал. Послала його на йух. Козел. А потім подала на аліменти, щоб помститися.
Україна понад усе!• 25 февраля в 21:44
Ответ дляКумедна
Неодружений!! Де я писала, що одружений?
Писала, що має сім´ю, як виявилось за 8 міс
Так,як ви вісім місяців не знали,що в нього є сім´я?
автор Кумедна • 25 февраля в 21:45
Ответ дляП´яна вишня
Я сказала йому, що він не був до кінця щирим, коли відповів мені на запитання про одруження. Його аргумент - все змінилось в таку кращу сторону, як ніколи до мене((
ось така я коханка(
Бабайко• 25 февраля в 21:45
Ответ дляКумедна
То я ж на це все повелась!
А навіщо воно мені?!
Правильно, без любовницы их недобрак распался бы. А так драйв, энергия, чувство вины, новая страсть. Вы как костыль сработали. Приятно? Теперь дооолго расхлебывать и поднимать самооценку.
автор Кумедна • 25 февраля в 21:47
Ответ дляЛюблю кетчуп
Познайомив мене з нею, бачились в месенджері
Люблю кетчуп• 25 февраля в 21:49
Ответ дляКумедна
И как?)) договорились как будете йух делить и салатики готовить ?😅
автор Кумедна • 25 февраля в 21:49
Ответ дляСкользкая
Здуріти((
Він вирішував-вирішував з ким йому бути, тоді сказав ’я, як чесна людина, не можу покинути жодної з вас’
Я здурію скоро(
автор Кумедна • 25 февраля в 21:51
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так, не знала
Вони ж закордоном
І я не знала поки жінка при мені не подзвонила((
добу ревіла як корова і не пішла( хз чого((