Кумедна• 25 февраля в 21:21
Я коханка і я боюсь закінчення війни(
Я хз що в його житті
Кохаю
Від нього неймовірна пропозиція. Треба піти, бо скоро кінець війні і він, певно, закордон, чи сім´я сюди. А у мене серце зупиняється(
Скажіть щось розумне, будь ласка. Я хороша людина і вляпалась, бо не знала. А коли дізналась, то з того часу все йду від нього((
Кохаю
Кумедна
• 25 февраля в 22:13
Ответ дляЗаикальница
Лично вы гаремом хотите жить? Ладно втирал, что не женатый. Но на радостях он вам предлагает жить втроём и вы про это всерьез думаете???
Думаю
Але не всерйоз. Просто думаю, а ви мені наразі допомагаєте
Україна понад усе!• 25 февраля в 22:15
Ответ дляКумедна
Та ні, за мною завжди чоловіки табунами ходили. І наразі теж один вбивається. Але я не маю почуттів до нього. А щоб ось так, взаємно, і щоб все зайшло - й жарти, й сміх, інтереси й темперамент, запах і вигляд, смаки й погляди - ну де я такого візьму?
Автор,ви ж розумієте,що ви йому не потрібна,не буде чоловік який вас кохає не буде вам таке росказувати,якби в нього теж все співпало,про жінку він би не згадував
Кумедна
• 25 февраля в 22:16
Ответ дляУкраїна понад усе!
От не можу в цьому розібратись((
Тобто, жінку він кохає, а мною користується?
Україна понад усе!• 25 февраля в 22:16
Ответ дляКумедна
Я хз що він думає насправді. Лежу під рукою, дзвонить та жінка, він включає відео і вона мене бачить... Не знаю що думати й що робити. Вона, за його словами, абсолютно не ревнива.
Може вони собі жінку для сексу шукають
Кумедна
• 25 февраля в 22:18
Ответ дляУкраїна понад усе!
Може вони собі жінку для сексу шукають
Він знає, що я не бі і жінки мене не приваблюють
Україна понад усе!• 25 февраля в 22:18
Ответ дляКумедна
От не можу в цьому розібратись((
Моя думка,йому просто зручно бути з вами вдома,дві ж завжди краще ніж одна.А кохає він лише себе
Копуша• 25 февраля в 22:18
Ответ дляУкраїна понад усе!
Легко. Год встречалась с мужчиной. Все было идеально. Мне говорил, что в разводе, якобы постоянно видеться с детьми, поэтому так часто ездит к бж. Я была только за. Мы даже в отпуск несколько раз съездили вместе за границу, потом его жена со мной связалась и оказалось что он нефига не в разводе
Кумедна
• 25 февраля в 22:19
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так і казав, що дві краще ніж одна і що йому всі заздритимуть. Ну, ці слова так, ніби жартома сказав
АнтиТанкист• 25 февраля в 22:19
Автор против окончания войны, а все такие толерантные
никто не называет ее по-всякому и желает ей представиться
Україна понад усе!• 25 февраля в 22:19
Ответ дляКумедна
Цікава просто реакція дружини,на іншу жінку.Може для них вільні відносини,норма,кожний спить з ким хоче
Кумедна
• 25 февраля в 22:20
Ответ дляКопуша
І що ви зробили? Ви встигли закохатись?
Кумедна
• 25 февраля в 22:21
Ответ дляАнтиТанкист
Я не проти закінчення війни.
А що ви далі писали - взагалі не зрозуміла
Кумедна
• 25 февраля в 22:23
Ответ дляАня+Федя=Данил
Я хороший человек,теперь блядство так называется?
З чого висновки, що тут блядство?
АнтиТанкист• 25 февраля в 22:23
Ответ дляКумедна
Я не проти закінчення війни.
З розумінням у вас геть погано, я бачу
Кумедна
• 25 февраля в 22:24
Ответ дляАнтиТанкист
З розумінням у вас геть погано, я бачу
Нормально
Копуша• 25 февраля в 22:31
Ответ дляКумедна
І що ви зробили? Ви встигли закохатись?
Ушла от него. Чувства к нему были. К счастью, через несколько месяцев после расставания встретила своего мужа
Кумедна
• 25 февраля в 22:37
Ответ дляКопуша
Дякую вам!
Викачую яйцями• 25 февраля в 22:53
Ви коханка десь біля західного кордону України,що вам війна не страшна?
Мая твая не панимать• 25 февраля в 23:09
Как скучно я живу
Есть шанс что и жена вернется не одна? Поделитесь
Мая твая не панимать• 25 февраля в 23:11
Ответ дляКумедна
Думаю
А не думаете, что жена вернется, надает вам по башке и отправит в закат?
Заикальница• 25 февраля в 23:19
Ответ дляКумедна
Думаю
Ну якщо ви таки думаєте над таким варіантом. То що вам можна порадити? Тільки до спеціаліста..мозгоправа
Аня+Федя=Данил• 25 февраля в 23:21
Ответ дляКумедна
З чого висновки, що тут блядство?
А спать с женатым порядочно?что мало мужиков .
Кумедна
• 25 февраля в 23:26
Ответ дляАня+Федя=Данил
А він не жонатий
Не вмію заміряти• 25 февраля в 23:30
Объеденитесь в группу с другими такими же не знающими как и вы. Уверена таких незнаек много. Вместе будет легче уходить.
KROX@• 25 февраля в 23:42
Ответ дляРедиска Я
Ага. И дома у него нет ни вещей детей, ни жены 🤦🏻♀️
те саме хотіла сказати) навіть якщо вони втекли швидко, все одно мало залишитися дофіга речей, шампуні всілякі, коротше, присутність жінки та дитини видно з першого погляду, достатньо раз прийти в гості
Свідок Перемоги• 25 февраля в 23:46
Ответ дляУкраїна понад усе!
А мені то було пофіг. Я закохалася і мене це не зупинило. Я жінці нічого не винна. Не шкодую, вже 21 рік разом.
Свідок Перемоги• 25 февраля в 23:50
Ответ дляАнтиТанкист
Не против, а боится
Мию вікна у мороз• 25 февраля в 23:51
Ответ дляКумедна
Тобто?? Бо сказав, що неодружений
Да не парьтесь. Либо мужик за границу сбежит, либо жена вернётся. В любом случае любовник вас бросит. Так что идите на опережение