Барбітта• 26 февраля 2025
Чому в мене не виходить смажити млинці?
Який рецепт не беру, не виходить нормально посмажити всередині сирі, тому не перегортаються нормально, а зверху підгорають. Вже купила ще одну сковорідку, трохи меншу, плита електрична.
Ніколи б не подумала, що буду таке питати((
Раніше вдома все було ідеально-на глаз все накидав і отримав смачні гарні млинці.
Допоможіть, будь ласка)
Рожайтретьего• 26 февраля 2025
1 яйце
40 грам борошна
150 грам молока (якщо густувате тісто буде, можна ще додати)
Цукор за бажанням, у мене 0.5 ч.л.
Змішую міксером яйце, додаю борошно, зміршую, потім трішки молока і знову міксером, щоб не було комочків.
Смажу на розігрітій сковорідці.
Змащую сковорідку олією перед кожним млинцем, коли знімаю зі сковорідки - відразу складаю/згортаю, щоб не підсихав
40 грам борошна
Цукор за бажанням, у мене 0.5 ч.л.
Смажу на розігрітій сковорідці.
Пуки-куки• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
От і я думаю, що справа в плиті
Бо я ж була нормальна хозяйка раніше)
100% печка. Пробуйте с температурой играть пока не поймаете нужную
Барбітта
• 26 февраля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Сначала разогреваете сковороду, смажьте маслом или кусочком сала проведите. Наливаете тесто и убавьте температуру. Когда блин станет матовым весь - переворачивайте. Приспособьтесь к оптимальным градусам.
Тобто одразу на середньому режимі з обох боків однаково?
Забрала і не сказала• 26 февраля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Почему этот найкращий? ненавижу на кипятке любое тесто, я лично. Но и свой рецепт называть лучшим не стану, на вкус и цвет, как говорится..
Це найкращий для мене.
Таке формулювання Вас влаштовує?
Жирафовое варьенье• 26 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це найкращий для мене.
Таке формулювання Вас влаштовує?
такое да)
Барбітта
• 26 февраля 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Мій найулюбленіший)
Дякую, масло вершкове дає зовсім інший смак 👍
Чеширская кошечка• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
От і в мене раніше все виходило.
Лопатка силіконова, зручна.
Спробую ваш спосіб, ось цей раз на три яйця я робила вдвічі менше рідини і муки
Лопатка силіконова, зручна.
У вас еще по фото вроде как масла нет на сковородке, может поэтому прилипают. Если сковородка новая, я в ней прокаливаю масло, минут 5 кипячу, и выливаю. И пусть остынет. А потом жарю, нагреваю, чуть масла и секунду жду, чтобы оно нагрелось, потом тесто. А лопатка у меня капроновая. Такая, она самая удобная, гнется и подлезает под любой блин.
Язикувата Хвеська• 26 февраля 2025
На фото муки мало, а молока много.
1 стакана муки, 2 стакан жидкости, 2 яйца - будут эластичные налистники. 3 яйца буду крепы, нежные, мягкие в центре с хрустящими краями.
Сквородку раскалить, а потом жарить на малом огне.
Додаю напруги• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Ось вчора робила за рецептом звідси, дала постояти -результат ви бачили
3 яйця, стакан молока, муки, коропа, олія цукор сіль...
Дайте ваш перевірений, я готова кожен день їх пробувати, аби вийшло.
3 яйця на стакан молока це вже майже омлет)))
я завжди мішаю на око, але не більше ніж 1 яйце на 1 стакан рідини.
Як яйця великі то можу 1 на 1,5 стакани. Як молока вдома мало то додаю об´єм водою. Борошно завжди приблизно, потім коригую в процесі випічки як мені подабається. І завжди трохи олії додаю у тісто і добре замішую.
175см55кг19лет (она)• 26 февраля 2025
Если вы пишите,что в любом рецепте такая ситуация, то дело не в рецепте.
Нужно регулировать параметры:
Текстура теста. Другая клейковина в муке и вам нужно адаптировать рецептуру. Я с переездом в европу уменьшаю количество муки и выдерживаю тесто 30 минут до жарки.
Масло для выпечки. Иногда сало дает даже лучший результат. Я обычно держу салфетку с жиром рядом и смазываю под каждый блин.
Температура поверхности. Возможно вашу сковороду нужно прогревать и прокаливать с маслом дольше, чем обычно.
Нужно регулировать параметры:
Додаю напруги• 26 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це заварні млинці, в цьому вся фішка, що добавляється дуже гаряча вода.
Я дуже люблю млинці і часто їх готую.
Так ось цей рецепт найкращий
Я дуже люблю млинці і часто їх готую.
Так ось цей рецепт найкращий
а я робила і так і так і не зрозуміла різницю....
Барбітта
• 26 февраля 2025
Ответ дляПоумничка
Авторе, вам вже кілька разів сказали що вони горять і треба скручувати температуру, а ви все за рецепт жалієтесь) Я на електро смажу так: роозігрілась комфорка на максимумі хвилин 5, скручую до 1/4 і смажу весь час на цій потужності
Та я взагалі жаліюсь)
Умовно якщо в мене 6 режимів, то жарю весь час на 4 розігрівання на максимальному?
Чеширская кошечка• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Я когда складываю горячие блины, между ними кладу маленький кусочек сливочного масла. Так еще бабушка делала. Но в тесто растительное.
Чеширская кошечка• 26 февраля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
На фото муки мало, а молока много.
Это очень много муки, они толстые и тяжелые.
Цідило правди• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
От і я думаю, що справа в плиті
Бо я ж була нормальна хозяйка раніше)
На електро теж довго експерементувала з млинцями. По ітогу, рецепт не змінила, роблю, як дівчина вище кидала, заварюю кипятком, вони ажурні , красиві і тоненьки. А змінили сковороду. Тонке дно купила, не дорогу ( в районі 400 грн) . А на крауф сковороді, що спеціально для млинців, тільки на газу виходять такі ж ніжні.
Язикувата Хвеська• 26 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Перепутала, уже исправила. Наоборот конечно
Mrs.Sexuality• 26 февраля 2025
Смажте на мінімальний температурі, а далі дивіться, якщо не виходить, тоді вже рецепт змінюйте. Та я думаю, що все ок з ним. А де нова пательня? Смажте на ній. Краще, коли вона з товстим дном.
Барбітта
• 26 февраля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Дівчата, дуже всім дякую за поради!
Ввечері спробую все і відпишусь.
Гарного дня
Ввечері спробую все і відпишусь.
Гарного дня
Бабо-лебідка• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Нет, сначала на очень хорошо разогретую, потом переворачиваете и убавляете. Следующие блины жарятся уже на хорошо разогретой сковороде. Не надо будет крутить режим туда-сюда. Дело в том, что все сковороды разные и плиты тоже. Я каждый раз приспосабливаюсь к новым условиям. Здесь надо приноровиться.
Всегда делаю на глаз и сразу жарю , нет у меня времени ждать .
Огонь делаю большой , что бы нагреть сковороду , затем на средний огонь.
когда сковорода уставшая скажем так , ну так не первый день видевшая блины , смазываю маслом кисточкой , через блин .
Если блин рвется , может тесто жидковатое ?
Не вмію заміряти• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
все життя смажу за рецептом 4 яйця літр молока стакан муки.
Зараз я то все сиплю на око, і роблю з одного яйця 4-5 млинців, то от чверть стакану муки (на око) туди яйце і додаю молока стільки щоб на вид була потрібна густина. Жодних проколів, смажу щовихідних
Не вмію заміряти• 26 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Я дуже люблю млинці і часто їх готую.
Так ось цей рецепт найкращий
Я дуже люблю млинці і часто їх готую.
Так ось цей рецепт найкращий
цікаво, ніколи не пробувала, треба буде спробувати))
Мамина корзиночка• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
От і я думаю, що справа в плиті
Бо я ж була нормальна хозяйка раніше)
может много сахара. и он горит
Маю натхнення• 26 февраля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Автор, це питання рецепту.
Ось Вам найкращий варіант, найсмачніші млинці виходять
Ого, нащо стільки цукру? Вони ж як цицька солодкі будуть! А ще й начинка бррр
Бурундучиха• 26 февраля 2025
Ответ дляМаю натхнення
Мы, например, едим блинчики, оладьи без начинки и джемов, сразу со сковороды горячие, поэтому сами блины/оладьи делаем сладкими
Бабця в мештах• 26 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
От і я думаю, що справа в плиті
Бо я ж була нормальна хозяйка раніше)
У меня на электроплите тоже через раз получаются. Не могу отрегулировать нормальную температуру, то горят, то не дожариваются