Чупа-чупс• Изменено 26 февраля в 19:16

УЗД чи мамографія?

Всім привіт! Під час щорічного чек апу вам роблять УЗД молочних залоз чи мамографію?
Питання, скоріше до тих в кого немає проблем чи утворів, які потрібно тримати га контролі. Просто для щорічного огляду.
Мені лікар на УЗД сказав, що в молочних залозах утворів немає але для мене більш інформативно є мамографія. Структура тканин така.
Але ж це зовсім різні обстеження.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:37
Ответ дляМороженная курица
Тогда к чему вопрос?
Если я иду к лучшему онкологу, зачем я иду на форум?
Послухати досвід інших. Форум для цього і є.
Латексне альтер ЕГО• 26 февраля в 19:38
Ответ дляКусман Сиру
Мені 37, майже 38 і от в мамологічному центрі на Лобановського кажуть робити мамографію з 35, я от думаю це турбота про жінок в першу чергу, чи про власний дохід.
Я до 45 не делала
Оце фіфа• 26 февраля в 19:38
Ответ дляЧупа-чупс
Я не завжди роблю як говорить лікар.
В мене малі груди. Ще збираю інформацію про доцільність, маю час
Це не залежить від розміру грудей. Я теж маю перший розмір, але роблю те і те. Впершу чергу не через те, що лікар сказав, а заради свого здоровʼя.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:38
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я до 45 не делала
Мені така позиція близька.
На привозе• 26 февраля в 19:38
Мені 46, сама просила мамографію.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:40
Ответ дляОце фіфа
Заради свого здоров´я я два рази в рік роблю УЗД в мамолога. Про мамографію ще буду шукати інформацію
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:40
Ответ дляНа привозе
Мені 46, сама просила мамографію.
В вас були скарги?
Оце фіфа• 26 февраля в 19:40
Ответ дляЧупа-чупс
А чого ви її так боїтесь? Це не довго, не страшно, не боляче.
Розбещена цяточка• 26 февраля в 19:43
Ответ дляЧупа-чупс
Узд не виключає потреби в мамографії
На привозе• 26 февраля в 19:43
Ответ дляЧупа-чупс
В вас були скарги?
Ні. Просто для себе здавала аналізи, обійшла лікарів
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:43
Ответ дляОце фіфа
Я не боюсь , я хочу зрозуміти її доцільність для себе до 45 років.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:44
Ответ дляНа привозе
Чудово.
Мой завтрак• 26 февраля в 19:44
Ответ дляЧупа-чупс
Ви робите обидва? З яким інтервалом?
Раз на 6 місяцівв, по черзі
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:45
Ответ дляМой завтрак
Раз на 6 місяцівв, по черзі
Зрозуміло, дякую
Кили и Манджаро• 26 февраля в 19:46
Если жировой ткани мало и грудь маленькая то достаточно УЗИ. Иногда просто невозможно мамографию слеоать
Полуничка• 26 февраля в 19:46
Ответ дляОце фіфа
Більш шкідливо
Миллениалка• 26 февраля в 19:47
Ответ дляЧупа-чупс
Я не завжди роблю як говорить лікар.
В 40 уже есть смысл сделать.
УЗИ и маммография не связаны. Одно не исключает другое.
Полуничка• 26 февраля в 19:47
Мені 43 через кілька днів, маю фіброаденому уже тривалий час, спостерігаюсь в онкоцентрі в онкомамолога, там же роблю УЗД раз в рік, запитала нещодавно щодо мамографіі, лікар сказала, не потрібно. Отже, висновок, все індивідуально і залежить від попереднього анамнезу. Ну і мамографія більш шкідлива, аніж УЗД, але якщо є покази, то які тут варіанти, йти в робити.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 19:48
Ответ дляМиллениалка
В 40 уже есть смысл сделать.
В деяких джерелах пишуть від 40 до 45 зробити перший раз.
Маю натхнення• 26 февраля в 19:54
Ответ дляКусман Сиру
Можна робити раз на два роки безкоштовно навіть в приватному діагностичному, якщо є 45 +. Треба лише направлення від сімейного.
Алина-1240• 26 февраля в 20:07
При 0,1,2 размере хватит узи
Пиши-пропало• 26 февраля в 20:16
Вирішує лікар, у моєму випадку мамографія, узд не інформативне через певну їх структуру, проблем не маю.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 20:17
Ответ дляПиши-пропало
Він лише сказав- можете зробити, якщо хочете.
Соображалочка• 26 февраля в 20:21
Ответ дляЧупа-чупс
Я була в мамолога, одного з кращих в місці. Анамнезу як такого немає. По грудях онкології в родині немає.
То навіщо Вам мамографія? Лікар рекомендує?
Пиши-пропало• 26 февраля в 20:21
Ответ дляЧупа-чупс
Якщо 40+, то моя лікар каже, що раз на 2 роки мамографія, якщо нічого не турбує.
автор Чупа-чупс • 26 февраля в 20:22
Ответ дляСоображалочка
Після 40 вони всім чи майже всім рекомедують. Але в деяких джерелах пише що можна з 45.
Элька-Карамелька• 26 февраля в 20:24
Ответ дляЧупа-чупс
Якщо на УЗД чисто чи є потреба робити мамографію?
У меня было узи молочной железы чистое и лимфоузел подмышкой слегка увеличен, сказал врач, что из-за перенесенного ковида. А через месяц на маммографии в этой ’чистой’ груди обнаружили карциному 1.5см. И метастазы в лимфоузле. 2 стадия. Успела запрыгнуть в последний вагон. Если бы понадеялась на узи, то наверное меня бы уже не было в живых.
Соображалочка• 26 февраля в 20:24
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, не всім. Якщо треба, то можна робити в будь-якому віці. Я роблю з 35 років ,два рази в рік. І зразу після мамографії УЗД. Але я мушу.
Элька-Карамелька• 26 февраля в 20:24
Ответ дляМиллениалка
УЗИ каждый год
Маммография с 40 до 50ти раз в 2-3 года, после 50ти раз в год рекомендуют.
Уже с 35 лет рекомендуют.
Элька-Карамелька• 26 февраля в 20:25
Ответ дляЗрадорозганячка
Зробіть і забудьте на 2 роки)) це не важко і не дорого, я так робила для власного спокою
Почему на 2 года? Раз в год рекомендация. Раз в два года это большой риск.