Куда_бежать• 26 февраля в 20:01
Схудла на 10+ кг за 3 місяці. Можливо комусь підійде мій метод
Багато разів намагалася схуднути і сходила з дистанції саме через те що мені було складно суворо притримуватися кимось складених раціонів. Або коли просто рахувала калорії то задовбувало важити кожен прийом їжі всі складові .
То ж я звернулася до gpt чату і це спрацювало . Їла 1400 ккал на день. Я просила його скласти мені салат на 1400 ккал з заданими параметрами вмісту БЖВ. Він мені пропонував чіткий рецепт з грамовками . Я його робила і ділила на 3 частини і їла протягом дня . Він ідеально збалансований по всім нутріціентам. Або вказувала свої побажання чи вже якісь наявні продукти ( скажімо філе курки, чи там варений рис, чи макарони твердих сортів). Або якщо хотіла зʼїсти щось інше то віднімала від денної калорійності скажімо той кусок торта що я мусила 🤣зʼїсти і він мені рахував салат на 1000 калорій наприклад .
Сподіваюсь зрозуміло написала. Це дуже спростило мені процес .
Знаю що таке не всім підійде , але ледачим як я , може зайти. Це доволі зручно і денна порція вже збалансована по КБЖУ , не треба самій нічого підбирати.
А, ще був фітнес 45 хв на день і 10000 кроків в любу погоду .
Фото до і після не буде бо зараз почнеться : занадто худа, ви все одно товста, ноги закороткі, цицьки замалі , попа квадратна, колір волосся не личить 🤣 Головне що я результатом цілком задоволена .
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 21:53
Ответ дляМэри Попкинс
Какая хорошая семейная. Моей все до барабана . Или это в частной клинике?
Якщо у вас є декларація з сімейним лікарем - то загальний аналіз + цукор + холестерин ви можете здати безкоштовно, по направленню
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 21:55
Ответ дляЭт вернячОк
в кожній подібній темі завжди знайдуться люди, які на кожне схуднення будуть вопити, що то шкодить здоров´ю)
прям вже як нажрав зайві кг, то усьо)
Ну люди мабуть з досвіду кажуть що можуть бути нюанси по здоровʼю якшо сильно худнеш. Це ж не вигадки.
Але організм - ваш, індивідуальний. Може у вас все добре.
Эт вернячОк• 26 февраля в 21:55
Ответ дляLove_Love_Love_
А де вуглеводи?
в овочах, але ви можете додати будь-яку кашу.
Мені подібних салатів вистачало з головою. Міняла тільки білки, і овочі які були, всі йшли в хід, ну окрім картоплі і буряка.
Я на дієті завжди стараюсь обмежувати кількість вуглеводів.
Эт вернячОк• 26 февраля в 21:56
Ответ дляVita_Nikolaeva
а де тут про сильно?
10 кг за 3 міс це небагато.
Мэри Попкинс• 26 февраля в 21:57
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ну , это понятно. Тут немного более глубокий интерес к пациенту
Советничаю тут• 26 февраля в 21:57
Ответ дляФіфачка
я на оземпике за 5 месяцев скинула 11 кг. Расскажите мне еще, что за 3 месяца по 20 кг скидывают
Какая же вы глупая, жаль не увидела раньше раньше, не отвечала бы.
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 21:58
Ответ дляЭт вернячОк
а де тут про сильно?
10 кг за 3 міс це небагато.
Чесно - я не спец , чи то багато чи ні.
Я у загальному сенсі написала, те шо вище
Эт вернячОк• 26 февраля в 21:59
Ответ дляVita_Nikolaeva
Чесно - я не спец , чи то багато чи ні.
шкода від зайвої ваги точно більша, хоча б для психічного здоров´я, ніж природне схуднення на 2-4 кг за місяць.
Природне - це на пігулках і якомусь екстремальному схудненню по типу 2 тижні на кефірі.
Куда_бежать
• 26 февраля в 22:11
Ответ дляМэри Попкинс
Державна.
Я не знаю мені вона казала що її оштрафують за недотримання плану )))
Не знаю може бреше 🤣
Вони мені з медсестрою дзвонили двічі на тиждень протягом місяця, потім я здалася і прийшла. Мене зважили, поміряли зріст, дали направлення на аналізи, направлення на УЗД молочних залоз, направлення до гінеколога і окуліста. Наче це все , якщо нічого не забула .
Не знаю може бреше 🤣
Кукусики• 26 февраля в 22:11
Вот чат выдал:
Рассчитайте свою норму калорий
Примерный дефицит для похудения – 300–500 ккал в день, что даст минус 0,5–1 кг в неделю.
Формула для поддержания веса:
🔹 Женщины: 20–25 ккал × вес (кг)
🔹 Мужчины: 25–30 ккал × вес (кг)
Для похудения отнимите 300–500 ккал от нормы.
У меня получается 1400 ккал, минус 300 это мне надо 1100 ккал есть в день 🤔
Рассчитайте свою норму калорий
Формула для поддержания веса:
🔹 Женщины: 20–25 ккал × вес (кг)
🔹 Мужчины: 25–30 ккал × вес (кг)
Куда_бежать
• 26 февраля в 22:14
Ответ дляКукусики
Вот чат выдал:
Рассчитайте свою норму калорий
Формула для поддержания веса:
🔹 Женщины: 20–25 ккал × вес (кг)
🔹 Мужчины: 25–30 ккал × вес (кг)
Рассчитайте свою норму калорий
Формула для поддержания веса:
🔹 Женщины: 20–25 ккал × вес (кг)
🔹 Мужчины: 25–30 ккал × вес (кг)
Чому ви берете за основу 1400?
Це ви витрачаєте просто дихаючи і думаючи , мабуть і не рухаючись . Ви ж ходите , щось робите . Я думаю витрата ваша точно не менше 1700-1800
Мюллерная• 26 февраля в 22:16
Ответ дляКапризуля
А как вы салат сбалансировали железом гемовым ?и какой у вас сейчас феритин и общий белок ?
Я наверное одна не знала до этого момента, что такое ферритин и почему его уровень должен быть известен автору?
Если человека ничего не беспокоит, зачем бегать по анализам?
Love_Love_Love_• 26 февраля в 22:25
Ответ дляЭт вернячОк
Ні, в овочах абсолютно не достатньо вуглеводів, вони навіть не рахуються в бжу . Звісно не можна, а потрібно додати кашу, але автор пише що чат gpt їй все ідеально розрахував, але те що він їй розрахував це означає вбити гормональну систему
Кому там слова не давали• 26 февраля в 22:25
Ответ дляСоня Петрова
Це дуже мало як мені здається,по наші методиці дівчата худнуть за 3 місяці на 20-22 кг і далі, кому цікаво пишемо в приват
Якраз по вашій методичці це забагато скидається зі шкодою для організма,а автора повільно і результативно
Love_Love_Love_• 26 февраля в 22:37
Ответ дляСоня Петрова
Методика, як зробити з людини інваліда?
KROX@• 26 февраля в 22:38
Ответ дляКуда_бежать
Дякую
Скільки вам років, на обличчі невідобразилось ваше різке похудання? Я на 15 кг схудла за рік то обличчя сповзло вниз мені 43р
Фіфачка• 26 февраля в 22:43
Ответ дляКукусики
Вот чат выдал:
Рассчитайте свою норму калорий
Формула для поддержания веса:
🔹 Женщины: 20–25 ккал × вес (кг)
🔹 Мужчины: 25–30 ккал × вес (кг)
Рассчитайте свою норму калорий
Формула для поддержания веса:
🔹 Женщины: 20–25 ккал × вес (кг)
🔹 Мужчины: 25–30 ккал × вес (кг)
не правильно. узнайте на калькуляторе калорий какое минимальное число калорий с вашим возрастом, весом, физ. активностью в день вам можно потреблять. В среднем это будет 1700 калорий. В 1 кг жира 7700 калорий, вот и считайте сколько кило за месяц вы хотите сбросить. Предоложим 2 кг -это 15 400 калорий в месяц. Делите на 30 дней -это 500 калорий дефицита в день. То есть 1700-500 =1200 кал. Вы должны есть на 1200 калорий в день целый месяц чтобы сбросить 2 кг. Вы можете сбросить больше, например, если добавите каждодневный спорт, тогда это будет к примеру не 2, а 3 кг. Посчитайте, сколько калорий потратите на спорт и поймете сколько за месяц похудеете
пу_пугренчик• 26 февраля в 22:54
Ответ дляКовбой Хагис
У меня тоже за три месяца 12 кг. И вот уже месяц вес стоит на месте. Не знаю, что делать.
Нічого, головне не здавайтеся. Наведу свій приклад. Я після баріартрії, їм вже 2 роки по 100 г їжі 4-5 раз в день. Найбільше калораж - 1200-1300, зазвичай 800-1000. За 2 роки схудла на 56 кг зі 128 початкових. Так от навіть при таких прийомах плато було по 3-4 місяці. Якби не те, що не можу більше з’їсти, то давно б як завжди зірвалася. А так не можу в любому випадку. Тому і підтримую дівчат, що націльте себе, що це плато може місяцями бути. Міряйте об´єми і не звертайте із шляху.
Эт вернячОк• 26 февраля в 22:55
Ответ дляLove_Love_Love_
ой да прям)людство б не вижило, якщо б нашу гормональну систему могло вбити обмеження вуглеводів. Тим більше у автора вони були.
Мэри Попкинс• 26 февраля в 22:59
Ответ дляКуда_бежать
Державна.
Не знаю може бреше 🤣
Вот это ,да
Винник• 26 февраля в 23:05
Ответ дляКуда_бежать
66 кг. Зараз 55-56 залежно від циклу. Три місяці стабільний.
А рост який?
Автор, дайте рецептік вашого салату від джт
Хоч попробую, може також трошки схудну
Ищу-брожу• 26 февраля в 23:18
Ответ дляСоня Петрова
С 66кг?😂
пу_пугренчик• 26 февраля в 23:23
Ответ дляЭт вернячОк
прям вже як нажрав зайві кг, то усьо)
Плюсую. Сама після баріартрії, підєднана до групи, нас там декілька сотень, всі худнуть на 1000 ккал вже роками, всі здають аналізи і все нормально. Так, вітаміни приймаємо. Але щоб хтось від гормональних збоїв лікувався то не чула. Навпаки у більшості зникли проблеми з гормонами, тиском та суставами. А тут через одну лікуються. Цирк.
пу_пугренчик• 26 февраля в 23:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не їм каші вже 3 роки. Більшість їжі це білки. Жива.
Ищу-брожу• 26 февраля в 23:26
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви можете їсти все
Не перевищуючи калорії
Это как?🤣
сладкий_ноябрь• 26 февраля в 23:28
Ответ дляИщу-брожу
Это как?🤣
Їсте 1400 на добу
Все.
Що ви їсте, це не важливо, головне 1400
Все.
Що ви їсте, це не важливо, головне 1400
Love_Love_Love_• 26 февраля в 23:33
Ответ дляпу_пугренчик
Живою можна бути по різному
черная мамба• 26 февраля в 23:36
Ответ дляКапризуля
Я питаюсь по меню от нутрициолога
Составили под мою сестру . Гемовое железо в том числе просчитана из моих продуктов . И это не возможно на 1400
У меня каждый день 110 грам белка , полная суточная норма железа на неделю , витамина с , также группа в , отдельно считали то что было в дефиците по анализам . С 20 до 43 подняла за год без таблеток и понимаю дальше
Дайте вашего нутрициолога
Помилуйте мадам• 26 февраля в 23:38
Ответ дляАноним НаВсеГда
Молодець автор! Я на днях теж помучила джпт чат, написала які продукти не їсть моя дитина, написала склад сім´ї і попросила на тиждень скласти меню з рецептами приготування, щоб було ПП і кбжу , ну і тд. Одним словом щоб корисно. Дала йому чіткі вказівки. Ще й написала що вранці готовка не повинна займати більше 15 хв. І він чудесне меню мені склав на всю сім´ю! Розумію що не для цього його створили, але таке життя))) Бо я вже замахалась придумувати....
Чому не для цього? Саме для цього.