120-120-120 (не худею)• 26 февраля в 22:48

Про що вам найчастіше брехали чоловіки?

Захекалася читать• 26 февраля в 22:49
Я сама ще та брехуха. Вони можливо теж брехали,але мені все рівно було.
очки_ннадо• 26 февраля в 22:50
Ответ дляЗахекалася читать
А ви про що брехали?)
Домашня Зюзя• 26 февраля в 22:54
Про любовь, про тебя
Про знакомые слова...
Захекалася читать• 26 февраля в 22:54
Ответ дляочки_ннадо
А ви про що брехали?)
Про все. І про почуття і про те з ким я та де я. Але дурне,зелене було.
Не можна так з людьми. Це я зрозуміла коли одного разу натрапила на такого ж,охреніла,але мозку вистачило завершити ті стосунки та вийти з них більш менш не травмованою
Гигиенишвили• 26 февраля в 23:01
Про деньги
очки_ннадо• 26 февраля в 23:01
Ответ дляЗахекалася читать
В мене один з керівників на роботі брехав, як наче він на акторському факультеті все життя цьому вчився. І я, навіть іноді знаючи, що він бреше, починала сумніватися, чи може це все ж таки правда. Я йому сказала, що мабудь з такими талантами йому треба в політику було йти ))
Мне без сахара• 26 февраля в 23:07
Мене завжди дивувало, чому люди брешуть. Адже це ж очевидно, і все рівно стане відомим.
Золота орда• 26 февраля в 23:12
Про то ,что не пил, что едет домой, что не изменял.
И все это , главное, с такими честными глазами, поверила бы, если бы правду не знала
Золота орда• 26 февраля в 23:14
Ответ дляМне без сахара
Ха, не всегда. Часто прокатывает и никто правду и не узнает. Вы по ситуации в мире смотрите. Каждую ситуацию можно так перекрутить, что будешь думать, то ли лыжи не едут, то ли сами знаете что
Локшина на вухах• 27 февраля в 00:52
Это просто коллега, и общение с ней по работе