Не худа ні разу• 27 февраля 2025
Як його зрозуміти.(можливо є тут мужчини)
Недовідносини з військовим.
Він не прям в окопах але близько до лінії бойових дій.
Спілкуємось приблизно 6 місяців. Легкий в спілкуванні коли є настрій. Тільки бляха щось не так, все обідиться і два дня потрібно розповідати що і де він не так зрозумів.
Кілька раз їздила до нього. І побратим з яким він живе , сам каже що він одна людина з ким він вживається (короче характер не з легких)
Раніше ми не часто списувались і телефонували, але тоді якайсь розмова смайлики з поцілунками, романтік одним словом.
Зараз, зранку обов´язково з добрим ранком, можливо в обід пару речень різне і ввечері на добраніч.
Нерозумію нахолера . Вже б не писав нічого, але сам почав так.
Незнаю як поводитись і ніби як подобається (коли я з ним поруч) а на відстані така Зараз фігня.
Хто що порадить?
Чи подивитись, що далі буде? Чи нахер послати і не морочити голову?
Хто що порадить?
Безпринципова• 27 февраля 2025
обідчіві чоловіки то сама жесть - невпевнені, недалекі, психічно нестабільні
Не худа ні разу
• 27 февраля 2025
Ответ дляБезпринципова
Ніби і розумний, але що психічно не стабільний то це є
Безпринципова• 27 февраля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
ну так він на війні, звідки взяти психічну стабільність
Не худа ні разу
• 27 февраля 2025
Ответ дляБезпринципова
Цим можливо і перекриває , але я так розумію він такий завжди був
буреЛОМКА• 27 февраля 2025
Ответ дляБезпринципова
А вы б на фронті дуже б були стабільні? Навіщо давати людині характеристику ,який воює,та кожен день ризикує життям!!
Не худа ні разу
• 27 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Він не воює. Але близько до лінії форонту
буреЛОМКА• 27 февраля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Если вы ’понимаете’ что он был такой всегда,так не пишите ему! Найдётся женщина которая будет точно понимать,что война делает с человеком!!
Ранковий базар• 27 февраля 2025
Обідчивість не пов´язана з війною. Для мене це маніпуляція. Буде потім з вами по три дні не розмовляти, губку дути, а в и себе будете доводити сумнівами, нерозумінням, в чому ваша провина. В молодості я б теж терпіла, старалась заспокоїти маніпулятора. Зараз, коли мені 45, я розумію, що обідчивого чоловіка треба обходити стороною і не псувати собі нерви.
Горлаю зрання• 27 февраля 2025
Слушайте, у моей сестры такой был. Все отношения сводились к тому, что она постоянно извинялась, часами ему рассказывала, что она не права и не знала за что. Не так сказала, не так посмотрела. Подумайте 10 раз надо оно вам.
Отношения закончились тем, что в один момент она просто не стала его обиженного уговаривать, извиняться, просто сказала - ну ок, так значит так. И после этого он ее ударил. Все.
Сильно оно вам надо?
ПриснитсяЖЕ• 27 февраля 2025
В нём присутствует неуверенность в завтрашнем дне, сегодня он не на линии фронта, а завтра ни кто не знает, как всё будет.
Поэтому он и ведёт себя так.
Если Вас это устраивает, продолжайте общение, а если нет, то нет.
Поэтому он и ведёт себя так.
ШанельКуКу• 27 февраля 2025
Втікати !! Що маєш запасне життя, щоб на такого мудака тратити ?
Голубая фишка• 27 февраля 2025
Ответ дляБезпринципова
Плюс в мене чоловік не любить писати і по телефону розмовляти. Його це бісить. А коли приїде, то рот не закривається. Слухати не пепеслухати)))) І я повинна з ним бути скрізь, і зуби разом чистити. Тільки того, що в туалеті окремо )))).
Крем для арбуза• 27 февраля 2025
Спілкування в переписці не відповідає ніколи спілкуванню в реалі..Та й писати вони не можуть розлогими листами...У мене одні +сики ,Раз на тиждень може бути ЦІЛУЮ або ЛЮБЛЮ або СУМУЮ.Теж не 0
Весела моль• 27 февраля 2025
Пишите доброе утро, вам что трудно. Но при этом продолжайте жить свою полноценную жизнь. Вы ему не жена и эти стандартные фразы ни к чему не обязывают. Мужчине или не до вас из-за службы или он не имеет на вас планов или у него такое «добрых утр» куча!
Ужгород• 27 февраля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Ничего , у вас невроз и потеря времени
Печальки.нет• 27 февраля 2025
Поволі відсторонюватись і шукати когось іншого.
Зи.
Жінка,63 роки,три шлюби
Зи.
Жінка,63 роки,три шлюби
Мяо мой мяо• 27 февраля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Заведите себе ещё двух и не парьтесь
Пацаааааааан• 27 февраля 2025
Самі ж пишете - недовідносини.
Хоча правильно буде недостосунки. Це якщо українською.
Железобетон• 27 февраля 2025
Уходите. Я жила с обидчивым много лет. Ну его нафиг. Послала и счастлива. Обида это манипуляция.
Пупс• 27 февраля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
А буде гірше. Це я Вам як дружина військового кажу. Кидайтеся цього ровера, діла не буде
Не зацілована• 27 февраля 2025
Попробуйте такое упражнение:
1) напишите этот же текст на родном для вас языке,
2) представьте что вы вообще ничего не знаете об этой истории,
3) прочитайте. Что-нибудь поняли? Отож.
зы: если побратим говорит что у чувака сложный характер, то нафиг надо так мучиться.
3) прочитайте. Что-нибудь поняли? Отож.