Птицекрыл• 27 февраля в 14:17
Мінкульт припиняє видачу дозволів на виїзд за кордон, журналістам і митцям
З 3го березня Мінкульт припиняє видачу дозволів на виїзд за кордон, журналістам і митцям більше не видаватимуть листи Мінкульту для виїзду за кордон.
причина — численні випадки неповернення в Україну у встановлений термін.
заборона діятиме до врегулювання цього питання
Ответ дляAntiprom
Не мають права виїзжати заброньовані.. декілька знайомих мають бронь не виїзжать..не вводіть людей в оману..лише ті хто має відстрочку
У мене є знайомий, заброньований,який оформив відрядження за кордон, виїхав і не повернувся.Перед цим двічі виїжджав і повертався.
Ответ дляOlvia1987
Не знаю.Це мені його дружина розповідала,я не задавала такі питання.Дружина в Україні,до речі.Їм за п´ятдесят.
Зрозуміло, у мене напр, знайомий, працівник процесінгового центру, має бронь, вже 8 міс як має.. йому 44 не дозволяють їм у відрядження виїзжати мовчу про відпустку...
Ответ дляLizlzonchik
Саме поняття, шо Мінкульт взяв на себе право видавати комусь папірець, який іменує правом виїзду закордон -абсурд. Чи відповість зелена влада за те що коїть? Чи вони розуміють що коять чи бабло затьмарило бельма зовсім
Не відповість зелена влада,як і жодна до неї. Будуть як, наприклад, Кучма (колись постили фото з відпочинку) жити щасливо і в достатку. Не ті часи зараз.
Виктория-1980• 27 февраля в 15:39
Ответ дляAntiprom
Смотря какое предприятие. В атомной энергетики многие ездят за кордон у видпустку. Знаю их лично. И не топовые специальности.
Ответ дляВиктория-1980
Тоді дивно, бо знаю те, що їх центр багато втратив проектів по роботі з іноземними банками саме через те що у відрядження чоловіки, керів відділів, не могли їздитии..
Виктория-1980• 27 февраля в 23:15
Ответ дляTeonaa
Ну да. Я не знала
І мені здається ви помилково щось собі зрозуміли
Нет, могут. От предприятия зависит.