Птицекрыл• 27 февраля в 14:17

Мінкульт припиняє видачу дозволів на виїзд за кордон, журналістам і митцям

З 3го березня Мінкульт припиняє видачу дозволів на виїзд за кордон, журналістам і митцям більше не видаватимуть листи Мінкульту для виїзду за кордон.
причина — численні випадки неповернення в Україну у встановлений термін.
заборона діятиме до врегулювання цього питання
Olvia1987• 27 февраля в 15:18
Ответ дляAntiprom
Не мають права виїзжати заброньовані.. декілька знайомих мають бронь не виїзжать..не вводіть людей в оману..лише ті хто має відстрочку
У мене є знайомий, заброньований,який оформив відрядження за кордон, виїхав і не повернувся.Перед цим двічі виїжджав і повертався.
Antiprom• 27 февраля в 15:22
Ответ дляOlvia1987
І як його притягнули до якоїсь відповідальності чи можливо з роботи, на якій була бронь, звільнили?..
Olvia1987• 27 февраля в 15:24
Ответ дляAntiprom
Не знаю.Це мені його дружина розповідала,я не задавала такі питання.Дружина в Україні,до речі.Їм за п´ятдесят.
Antiprom• 27 февраля в 15:26
Ответ дляOlvia1987
Зрозуміло, у мене напр, знайомий, працівник процесінгового центру, має бронь, вже 8 міс як має.. йому 44 не дозволяють їм у відрядження виїзжати мовчу про відпустку...
Gouache• 27 февраля в 15:39
Ответ дляLizlzonchik
Саме поняття, шо Мінкульт взяв на себе право видавати комусь папірець, який іменує правом виїзду закордон -абсурд. Чи відповість зелена влада за те що коїть? Чи вони розуміють що коять чи бабло затьмарило бельма зовсім
Не відповість зелена влада,як і жодна до неї. Будуть як, наприклад, Кучма (колись постили фото з відпочинку) жити щасливо і в достатку. Не ті часи зараз.
Виктория-1980• 27 февраля в 15:39
Ответ дляAntiprom
Смотря какое предприятие. В атомной энергетики многие ездят за кордон у видпустку. Знаю их лично. И не топовые специальности.
Antiprom• 27 февраля в 15:57
Ответ дляВиктория-1980
Тоді дивно, бо знаю те, що їх центр багато втратив проектів по роботі з іноземними банками саме через те що у відрядження чоловіки, керів відділів, не могли їздитии..
Ирина_Б_• 27 февраля в 16:11
а что они выезжали? офигеть 😂
Teonaa• 27 февраля в 16:25
Ответ дляSova splushka
’Чого роз‘їзжать.’ - так ця фраза і є ключовим девізом залізної завіси.
Не обов‘язково. У нас війна. А не з неясних причин взяли - і закрили всіх нах, аби ото нелазили , не заглядали - що і як у інших в світі🤷‍♀️.
Teonaa• 27 февраля в 16:26
Ответ дляOlvia1987
У нас и забронированные могут выезжать.Даже на отдых.Тоже не знали?
Ну да. Я не знала
І мені здається ви помилково щось собі зрозуміли
Teonaa• 27 февраля в 16:27
Ответ дляOlvia1987
В інтернеті.
То може це якась лажа написана, а на ділі завернуть тебе додомів аргументуючи ще бііііільш високого рівня постановами-законами ітл
Teonaa• 27 февраля в 16:28
Ответ дляAntiprom
Ну оно ж вище скрін - чорним по білому. Що це тожі таке
Виктория-1980• 27 февраля в 23:15
Ответ дляTeonaa
Ну да. Я не знала
Нет, могут. От предприятия зависит.
Teonaa• 27 февраля в 23:51
Ответ дляВиктория-1980
Нет, могут. От предприятия зависит.
А ви думаєте упирям-прикордонникам є якась справа до профілю підприємства «ухилянта»?)
еліт• 28 февраля в 02:13
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
че ж вы здесь так страдаете тогда? уезжайте- там везде отличная власть.
Границы открывают о хорошо
еліт• 28 февраля в 02:14
Ответ дляOlvia1987
У меня знакомый военный в отпуск ездил в болгарию