Стаття 13 Конституції України.
Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об´єктами права власності Українського народу.
[Усі дії з надрами, ресурсами можливі лише через референдум зі згоди усього народу. Не дамо пограбувати нас та наших нащадків]

Стрекоза любви• 27 февраля в 21:11
Ответ дляSeehund
Точно? Я хочу свою часть продать.
Де ваша? Моя десь біля Донецьку? Як думаєте, автор візьме?

Стрекоза любви• 27 февраля в 21:13
Ответ дляelenze66
Конституція на паузі, і коли це народ про щось питали. Вони собі порішали.
В Тр-па взагалі провали пам´яті.

heaven_is_not_today• 27 февраля в 21:13
І шо, за видобутк й доставку ти платиш не лише кошти, але й кров українського народу.
Кастрація і люстрація, взагалі державний переворот потрібен, щоб ти мала надра

Макака Джо• 27 февраля в 21:13
Ответ дляИрина-bbd0
Автор.мы Вас услышали.
Что конкретно ВЫ предлагаете сегодня?
Можемо влаштувати референдум прямо на форумі

Макака Джо• 27 февраля в 21:14
Ответ дляSeehund
Трамп не настолько симпатичный для меня.)
Тому ви його хочете продати частинами?
Ответ дляИрина-bbd0
Автор.мы Вас услышали.
Что конкретно ВЫ предлагаете сегодня?
Отстаивать то что есть.
У нас уже многое отняли.
Если вы думаете, что когда у них отнимут все, с нами будут больше считаться... это глупо. Со слабыми никто не считается и их жизни никому не нужны.
У нас уже многое отняли.