Закусенец• 28 февраля 2025
В кого батьки в селі, як часто їм допомагаєте по господарству?
Село недалеко від міста. Ми обоє працюючих, хотілося б частіше, але не встигаємо через повний графік. В кого та ж ситуація як справляєтесь?
Семенівни сусідка• 28 февраля 2025
якщо город обробити треба, то дайте грошей, хай в поміч собі візьмуть когось
КаРаКаТиЦа• 28 февраля 2025
Мама одна живет.
Мы живём в другой стране. Вообще не помогаем.
Брат воюет. Помогает пару раз в год когда отпускают.
Контрольница• 28 февраля 2025
Людей наймаю на город.
Два рази з тиждень приходить чоловік, допомагає чим потрібно.
Наверняка• 28 февраля 2025
Не допомогаю взагалі, тому що і їх прошу нічого не садити. Єдина допомога - привожу на авто що там їх треба, добрива, саджанці і т.д.
В землі працювати не люблю категорично. Все що можу допомогати - збирати урожай з плодових дерев.
Тушьмушьнюшь• 28 февраля 2025
Бабушка в селе, ни я не родители с хозяйством не помогаем. Это ее развлечение
ПадаюВреверансах• 28 февраля 2025
Мої батьки тримають теплиці на продаж вирощують овочеву розсаду, потім город сухоцвітами засаджують. Плюс город своїх овочів роботи повно завжди, а сил все менше.
Ось після 15 березня щосуботи буду їздити. Не знаю як я витримаю. Влітку сумарно 3-4 тижні проводжу там не ррзгинаючись.
Єдине, що тішить, гарно заробляють цими продажами і я не переживаю, що вони остануться без грошей.
Тих, хто взагалі не їздить помагати, не розумію. В мене б совість заїла
Khmelnichanka• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так, може, люди фінансово батькам длпомагають?
Ms. Откровенность• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Тобто свого життя не мати, а раком стояти на городах це нормально?
Ответ дляMs. Откровенность
В старшому віці (60+) - вже не переконаєш((
Особливо якщо ціле життя працювали на землі, а зараз уже ’очі би робили, а руки - вже не можуть’
часто це від грошей не залежить (тобто, без городів - з голоду не помруть)
І не завжди є сусіди, яким можна заплатити і вони зроблять частину роботи
Ответ дляПадаюВреверансах
Яка загальна оброблювана площа?
КаРаКаТиЦа• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
В смысле вы не понимаете что у людей своя жизнь и стояние на огороде никому не нужно?
ПадаюВреверансах• 28 февраля 2025
Ответ дляviter33
Яка загальна оброблювана площа?
Площа не така і велика. Город разом з теплицями 15 соток
ПадаюВреверансах• 28 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Але ьатьки чогось продовжують самі роботи городи
ПадаюВреверансах• 28 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну, батьки ж стоять на городах. Навіть якщо діти просять не робити цього. То як це зовсім не приїздить не помагать. Невже 2-3 рази в сезон важко приїхати помогти?
Khmelnichanka• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ну, то їхній вибір. Я свого часу просто привезла мамі пару мішків картоплі (купила на сусідній вулиці), і домовилась із сусідами про щотижневу молочку, яйця і т.п. Мамі залишилось прийняти мою позицію. І вона переключилась на квітник ))))))))
КаРаКаТиЦа• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так они ж это делают для своего удовольствия. Зачем их лишать этого удовольствия?
Семенівни сусідка• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
може хай людину в поміч собі наймуть, і вам не треба буде їздити так часто
Ms. Откровенность• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Жартуєте, з такою площею мізерною своє життя там протринькуєте.
Ms. Откровенность• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
То їх проблеми - батьків.