Retu• 28 февраля 2025

Какой цирк устроили, Трамп и Зеленский

Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляyuyarosh
100% такоі самоі думки. Розіграли цей цирк, заздалегідь спланували. Про що мова, серйозно?? На такій важливій зустрічі про костюм казати і інші такі речі не доречні. На кого це розраховано цікаво, на тих тупих що його обрали.
Так мабуть для них і шоу
Mrs.Ochmonek• 28 февраля 2025
Ответ дляtrickywicky
Підтримка кого? Прокиньтеся нарешті
Це шлях в нікуди, в вічний Афганістан, жіночу мобілізацію і тотальну бідність
Є ще інший шлях: в Сибір, в інші депресивні райони РФ, а в вашу хату - сімейство з Туви приїде, як в Маріуполі.
Унция яда• 28 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
А ви серйозні думаєте, що пуйло обмежиться лише цим? І буде дотримуватися угод?) Ми вже пам´ятаємо меморандуми. Гаранти, ви де, ау!!!
Не то что бы думаю, просто надеюсь.
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляOlenka_bum
Та нє, - Юлю
Оце . Юлька вміла домовлятися. І газ втричі дорожче, ніж сам пуйло нам пропонував, і всі ж були задоволені.
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Та може кегебіст і рад би , але червоний дракон міцно тримає вже
От тому і думаю що план провальний
Китай рф не відпустить. Скільки б попу не лизали.
Sonne8752• 28 февраля 2025
Зеленский плохой дипломат?
Возможно
Но когда тебя толкают и кричат что ты тупой президент и неблагодарная сволочь...
Это ли вверх дипломатии?
Не думаю
Olvia1987• 28 февраля 2025
Ответ дляEspresso_caffe
люди... шо будет дальше...
Пост 556
Леска• 28 февраля 2025
Ответ дляКиев_Елена
+1, не хочет он ни о чем договариваться, хочет воевать дальше(
Так а про шо домовлятися??? Якщо шо ці перемовини не про мир, а просирання ресурсів в обмін ні на що.
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
Дуже дешева маніпуляція
Без копіпасту нікуди

Щось не бачила вашої теми, про приниження українців портніковим, де він вам в очі говорить, що воювати мають холопи- нє барскоє ето дєло
Шо так?
Я про цей момент вище і написала .
А на питання про ваші дописи - млди лендлінзу від ’ ви зʼїхали.
Olvia1987• 28 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Бачили, Іспанія, Польща, Франція виставили пости підтримки Україні?
Дівчата, до Зелі багато питань і їх треба ставити, але і вся Європа зрозуміла, що з США, по ходу, їм особливо не подорозі.
А крім постів,якась практична підтримка буде?
Anna148• 28 февраля 2025
Ответ дляNikarina
Але в нашого президента точно сталеві нерви!
Точнее, яйца
ХомякПавлова• 28 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
То хай йдуть разом з нами воювати,якщо вони такі розумні
Леска• 28 февраля 2025
Ответ дляNoel
Я взагалі не розумію чому такі важливі речі обговорюються в прямому ефірі? Це має бути бесіда за закритими дверима? У Зе таких розмов з Байденом було «мульйон» і знали ми вже про висновки? Взагалі, мені здається етично розмовляти один на один, а не коли двоє кидаються на одного і він має відгавкуватися. Невже це ідея Трампа такий формат бесіди? Це точно якась тупа гра не на користь Україні.

А рашка з папірцями сидить, слухає і записує контраргументи, які ще більше схилять на її сторону Трампа
Вони й зробили скандал, хотіли виставити дурнем і хамлом Зе.
Як американці докотилися шо обрали оце?
Life-game• 28 февраля 2025
Ответ дляEspresso_caffe
Запорожье и Херсон
Да, конечно
И те города, что в Донецкой области не захваченны тоже

И всё равно страшно, что дальше
Tori1602• 28 февраля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Я думаю, что у Зе была изначальная цель сорвать переговоры... Иначе это не назвать...
Вам немає чим думати, тому мімо...
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
Суки да и все
Знаем ли мы в каком сейчас положении? - да еще и как, получше чем они
обещанная военная помощь была, но крохи на самом деле ( там где надо было 600 тыс, давали 20)
сколько тянули с чем было, обучение летчиков ( нет, сначала пусть английский сдадут на А3, потом только по профилю) и так со всем
А теперь просто добить лежачего?
Забрать последние трусы, свалить в туман и гордо назвать это помощью?
Напоследок оплевать и сказать жертве какая ты неблагодарная тварь что я забираю твои последние трусы, все что у тебя есть...
И еще кто то смеет защищать этого рыжего упыря и его шавку....
Мда
Байденівська допомога поки поступає
Але ії на півроку .
Нажаль стратегія ’ керована ескалація’ ’ різати жабу повільно’ -теж все заиягнула
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляХомякПавлова
Путя не хоче міротворців бачити
vasilisa-l• 28 февраля 2025
Ответ дляnenatasha
перепис русні оголошено відкритим)
2 десятки нагнали, судячи з лайків
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляХомякПавлова
Гаранти не воюють, вони найоб**ть довірливих
Tori1602• 28 февраля 2025
Ответ дляAnnalise
Ахахахаах, вот это зеля опозорился, интересно, кто его заставляет так на рожон лезть, полагаю, специально, чтобы объяснить, почему США так резко начали охладевать к помощи Украине
Надо в оригинале бы еще посмотреть, чтобы убедиться, что в переводе не переврали
Но эти кусочки из телеги просто шедевральны
Тьотя з тих, кого раком ставлять, а вона дякує?
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Як американці докотилися шо обрали оце?
Бо схавали популістскі заяви Трампа , ціни опустим , гендер заборонемо , емігрантів виганемо
ХомякПавлова• 28 февраля 2025
Цікаво,де ракети для Patriot будем брати?
Sonne8752• 28 февраля 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Пусть с Мелании и начнет
Джулияробертс• 28 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
А я давно кажу, що треба її обирати. Ну так, ще та дамочка, але розрулила б все добре
Леска• 28 февраля 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Якщо емігрантів виганяти то американці перші на вихід як би
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
Пусть с Мелании и начнет
А десь її вже не видно довгий час ))))
Oxy3• 28 февраля 2025
Ответ дляAesonne
Цирк? Трамп говорит пора заканчивать, а потужный в своем гопстиле продолжает рассказывать, что надо воевать.
Ну как бы Трамп не считает нужным способствовать продолжению, он как бы впрягается за Украину, пытаясь закончить уже кровопролитие, но президенту нашей страны очень хочется еще хлеба и зрелищ.
Он вечно вещает про какую-то войну еще раз, но если не закончить эту - людей для следующих войн не будет, они умирать здесь и сейчас. Вот и все, почему-то американцы это понимают, а наш президент упоротый.
Как писали здесь не один раз: закончить войну капитуляцией мы можем и без Трампа... А другого варианта Трамп, похоже, и не предлагает.
LudaSHS• 28 февраля 2025
❗️Венс и Трамп изначально готовились к ссоре с Зеленским, чтобы поставить его в еще более слабую позицию на переговорах, — Financial Times
С тг
Наталія-Ната• 28 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вы знаете сколько десятков лет надо чтобы переселить миллионы людей? А сколько нужно людей и сил для этого задействовать? Не запугивайте людей.
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
А десь її вже не видно довгий час ))))
Переховується, щоб не депортували