lilu1990• 28 февраля 2025

Трамп здає сша путіну

❗️Шеф Пентагону наказав кіберкомандуванню США зупинити всі операції проти рф, включно з наступальними кіберопераціями, – профільне видання Record.

Теорії змови про завербованого трампа вже не здаються такими безглуздими
NYC• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
За помощь которую дал Байден, благодарить Трампа ? Какую помощь дал Трамп ? Он пока что ни одного патрона не дал . Сейчас идёт всё, что подписано при Байдене.
Отменить он её единолично не может, только через голосование .
Байден дал или США?
автор lilu1990 • 01 марта 2025
Ответ дляNYC
Байден дал или США?
Трамп, ти?
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляNYC
Байден дал или США?
Сша , Зеля миллион раз благодарил .
Трампа лично пока что не за что благоларить . Он нам в лице США ничего не дал .
NYC• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Я не буду вам уподобляться и писать из под кого вы.
автор lilu1990 • 01 марта 2025
NYC

Як сша хочуть союзників якихось зберегти то треба перестати себе вести Як бариги

Он уже і Японія каже, шо треба думати, шо робить, як і до нас черга дійде

Світовий рекет трампа. Не один зеля від нього страждає
Lisa_m• 01 марта 2025
Закінчилося інтервʼю, що будуть обговорювати в ефірі далі дивитися не буду, бо той фокс, як виявилося, такий пропагандистський, що телемарафон у порівнянні з ними дитячий садок.
Манула• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
NYC

На жаль, маємо те, що маємо, інших США зараз немає. Чи будуть колись, хз
автор lilu1990 • 01 марта 2025
Ответ дляМанула
Чесно- ніколи більше не проголосую за проамкриканське л....о. маски зняті, все з ними понятно
Aksinia 111• 01 марта 2025
Эпично
’Ви були в Україні?
— Я дивився сторіс.’
Люди, які вирішують долі мільйонів людей, оцінюють ситуації через ’сторіс’🤦‍♂️
Манула• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Та взагалі може так статися, що голосування до яких ми звикли, ніколи більше і не буде ...
автор lilu1990 • 01 марта 2025
Ответ дляМанула
Ну куда вже без вашої драматизації
Манула• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну куда вже без вашої драматизації
Це не моя драматизація, життя таке. Війна з невідомим результатом, якій кінця і краю не видно, зміна світопорядку зі всіма наслідками ...
Life-game• 01 марта 2025
После интервью оптимизма 0
Плюс Трамп сказал, что уже ’не заинтересован’
ellllena.ua• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Эпично
’Ви були в Україні?
— Я дивився сторіс.’
Їх ніщо не цікавить окрім українських мінералів.
ellllena.ua• 01 марта 2025
Ответ дляLife-game
После интервью оптимизма 0
А шо він мав ще сказати. Обіженку включив.
ellllena.ua• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Дуже шкода, шо це розуміння прийшло такою ціною.
Life-game• 01 марта 2025
Ответ дляellllena.ua
Что угодно мог сказать вполне
Olga_72• 01 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ты наблюдаешь технологию.да?)))
Я да ))))
Блеф?
Olga_72• 01 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Наскільки памʼятаю це в програмі зменшення витрат
Було ще 10 днів тому. Вони розформовують штат і програми
https://nv.ua/amp/pentagon-dolzhen-sokratit-oboron...
А реформами займається маск. Закрити космічну програму щоб відкрити і гроші собі. Рейдерство світового масштабу. Якщо чесно, я сьогодні навіть не здивувалась
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ дляBosikom
не будь якого, а ща територіями які зараз окуповані.
ви дійсно вірите, що в нас вийде відвоювати їх і треба продовжувати вбивства цвіту нації наших чоловіків заради нездійсненної мрії кордонів 91го?
Які кордони 91? Мова вже просто про кордони, всередині яких ще буде щось під назвою Україна. Чи прийдуть росіяни і? Що станеться з ’цвітом нації’? Всім ордери роздадуть, мабуть
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ дляBosikom
так для цього й була конференція сьогодні. план був завершити війну за кордонами сьогодення. і утін був на це згоден.
Ой, а я думала хотіли якісь копалини. Взамін на чесне слово. А он воно що, виявляється, і путін був вже згоден, просто сказати забув
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ для_Katya_1985
Якщо чесно я у шоці за підтримку зелі
що усі заспівають коли реально буде худо, коли не буде зброї, коли усі ціни взлетять і не буде світла знову, коли чоловіків будуть вигрібати з домівок ще важкішими методами
будуть так само підтримувати і казати у бубочки сталеві яйця, який він класний !?
Я не підтримую Зеленського, але є ще міжнародно прийнятні речі. І згідно ним, такі питання, якщо хочуть дійсно вирішити, то вирішують за закритими дверима, м на камеру ’усміхаються і махають’ А той цирк, що ми спостерігали, нічого спільного з намірами будь що вирішити не мав.
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Надіятись шо у трампа коротка пам´ять
Ну про ’диктатора’ він забув за два тижні, тож шанси є
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Всем ясно какие у нас тут гости ???
Та куди ж без них
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ дляNYC
На счет не нужно кого то одного обвинять- согласна. На счет Байдена тоже. При Трампе АТО утихло.
Может при Трампе куйло и не нарушит договоренности, а что будет после?

По итогу довольных не будет.
Но раша в любом случае свои преподнесет любой исход как победу. И обстреливать будет жестко сейчас. Так делают любые террористы.
Види цього тихо було? Вони навіть річницю ’відмітили’
Оксана_12• 01 марта 2025
Ответ дляNYC
Худший вариант- почти во всем оружие есть американские составляющие, Америка запретит поставлять это Украине и что Европа даст, палки с камнями?
Купимо Китаю аналоги? Воно все давно там скопійовано і штампується і для штатів, ч для європів і для азій.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляLyudaT
Пишуть, що Зеленський виступить з заявою о 01:00 по Києву. Піде у відставку?
Ні. На фокс Ньюс сказав, що питання його перебування на посаді буде вирішувати виключно народ України.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляBosikom
для мене ваша думка теж тупість)) так що тепер вдаватися до тварин і засуджувати один одного? вам до европейської толерантності як до америки повзком
До сьогоднішньої Америки? Не впевнена, шо напрямок осередку толерантності ви вибрали правильно.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляBosikom
Хто вам це сказав? Лавров позавчора назвав Трампа брехуном.
Мама Никитки-2• 01 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
От діди, та й не дуже діди вечір пʼятниці нам влаштували!?
Та й не тільки пʼятниці, будемо ще цілий тиждень або два обговорювати це все.
Чекайте. Завтра методички роздадуть. Оті всі стари, шеллари, перфекти і проча шушера буде в 10 пальців лАбати на клавіатурах.