❗️Шеф Пентагону наказав кіберкомандуванню США зупинити всі операції проти рф, включно з наступальними кіберопераціями, – профільне видання Record.
Теорії змови про завербованого трампа вже не здаються такими безглуздими
Ответ длявиктория7аас
Всем нужны гарантии ,но в данное время США нужнее. получив гарантии возврата вложенных денег, США теперь будут заинтересованы в длительном мире, чтобы получить свои деньги в более стабильной ситуации.В этом визите Зе это не срослось тоньше ему надо было игратьждем Хотя по большому счету’Володымыр Ридкозэмэльный’ - никто.Он ДВАЖДЫ нарушает ’Конституцию Украины’- и срок сам себе продлил и ресурсы продает..Сам..незаконно ! Хотя следет отметить что об ’Конституцию’ ноги вытирают, начиная с третьего незаконного тура выборов Ющенки...
Не згодна, зеля правильно саазав: скільки вже разных президентів США було - ні один проблему не рішив
Американські компанії будуть чи ні - їм пофіг з ким торгувати. З макдональдса абрамси виїхали коли путін напав?
виктория7аас• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
сколько их было обама,трамп и байден немного Касаемо вчера Приоритеты Трампа очевидно выставлены следующим образом, в убывающем по значимости порядке: 1 - самый главный. уйти с Украины, 2- заключить на Украине мир, 3) содрать с Украины деньги. Именно так их демонстрирует Трамп, и причин считать по другому пока нет. За исключением конспирологических выдумок. Зеля и Европа повели себя себя глупо как бараны, ну или дети, отказываются принимать принципы Трампа В данном случае Зеля уцепился за 3-й по важности пункт приоритетов Трампа и пытается давить, чтобы отменить два первых, более важных. Это глупо, потому что у Украиныпросто нет столько денег и ресурсов. Что Трамп ему и показал вчера самым наглядным образом. Очень вероятно, что дело кончится тем, что Украина будет побеждать уже две страны: США и россию сразу в своем виртуально мирке с Европой ЕС конечно может дать каких-то денег, но войну по-серьёзному он не потянет. Плюс, если будут распускать хвост на Трампа, тот просто выведет все войска из Европы, чего они просто до ужаса боятся.
Ответ длявиктория7аас
Те шо ви описали - буде і без підписання угоди. Так і смисл її підписувати? Можна її з Китаєм укласти. Такі самі призрачні гарантії як і з трампом
Ответ длявиктория7аас
Путин ни на какой мир не согласен в принципе сейчас, все шоу Трампа - скрыть, что он не способен договориться про мир.
Ответ дляХеленка_Хм
Никто не даст нам никаких гарантий, разве это не понятно. Никакая страна не хочет воевать с ядерной державой. И какие вообще гарантии возможны? На бумаге что то написать? А теперь еще и оружие и финансы США перестанет давать. Будет Европа поддерживать морально в твиттере, а что будет с нами даже страшно представить.
Трамп передвиборча була на тому що він зупинить війну, він же не казав при цьому що Америка ляже під Путіна. Ніхто не вибирав маска з його твітером, що має дуже велику долю акцій рашенський олігарх.
виктория7аас• 01 марта 2025
Ответ дляВітерець
вы путаете мир и перемирие На перемирие Путин не согласен ,об этом говорил Лавров .К слову слово перемирие несет в себе элемент краткосрочности.Вопрос мира не поднимался так как это вопрос не одних переговоров
frumoasa17• 01 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Зеленський сказав якщо задля гарантій треба піти то він хоч завтра піде. Але спочатку гарантії
Так він ж просить нереальних гарантій, які не дала б жодна адміністрація в Білому домі.
Ответ длявиктория7аас
Путин не согласен ни на мир, ни на перемирие
frumoasa17• 01 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Єдина гарантія це НАТО після перемир´я.
В НАТО двері зачинені, це вже сказали і США та ще декілька країн, які теж проти.
Хеленка_Хм• 01 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Згадайте передвиборчу нашого президента, він обіцяв домовлятися з самим чортом та ставати на коліна, що б закінчити війну, що б не гинули українці. І ермака ми також не обирали, що він зараз дуже ключова фігура у нас, приймає рішення та їздить по світу від України, як політик і представник українського народу.
frumoasa17• 01 марта 2025
Ответ дляOlga_72
США могли дати гарантію. Але вони не дали. Кілька країн погодились би із США.
Яку саму гарантію на вступ чи якщо знову напад, то ми будемо воювати разом з вами проти рашки? - то такі не дадуть. Це навіть Байденівська адміністрація заявляли, а ці тим паче.
Хеленка_Хм• 01 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Єдина гарантія це НАТО після перемир´я.
НАТО то не просто букви якісь. Це значить, що всі країни НАТО мають вступити у війну з ядерною державою. Ніхто не хоче цього, бо це буде ядерна війна, яка знищить весь світ. Кому від цього буде легше? Треба без НАТО та США тепер воювати і показати свою потужність.
Ответ дляХеленка_Хм
Це і е гарантія. Тоді раші було б воювати проти ядерної держави, що в плани раші не входить. Раша нападає тільки на тих в кого нема ядерки, чи захисту.
ellllena.ua• 01 марта 2025
Ответ дляBosikom
так для цього й була конференція сьогодні. план був завершити війну за кордонами сьогодення. і утін був на це згоден.
Та як раз не згоден. Запоріжжя і Херсон.
Хеленка_Хм• 01 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Як би було, ми не знаємо. Но вже зрозуміло, що НАТО не хочуть ризикувати, їм і так добре живеться без зайвих зобов‘язань. Примусити їх ми ніяк не можемо.
ellllena.ua• 01 марта 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Так отож. І нашо Боря Джонсон тоді приїжджав. Колективний захід прорахувався, гроші на війну скінчились, а нам тепер вигрібати оце все.
Ответ дляХеленка_Хм
То у вас ермак ще проросійський, чи як?
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ок, когда отдавали ядерку, гарантии были реальные ? Зачем они их давали?
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Пока что в мире не нашлось ни одного президента, кто мог бы договорится с хуйлом, а ездило к нему не мало накануне войны .
Ответ дляBosikom
не будь якого, а ща територіями які зараз окуповані.
ви дійсно вірите, що в нас вийде відвоювати їх і треба продовжувати вбивства цвіту нації наших чоловіків заради нездійсненної мрії кордонів 91го?
так не хочет путин останавливаться на этих территориях, ему Запорожье и Херсон подавай. Завтра захочет Харьков и Одессу. Давайте сразу все отдадим по списку, чтоб точно все смерти были зря..