короткопамятна• 01 марта в 11:20

Лазерна корекція у 42 роки, міопія -3, чи варто?

За результатами обстеження протипоказань до корекції немає. Є якась опція при операції , що відтягує вікову пресбіопію.
Треба було раніше, звісно , це робити. Але чи робити це зараз? Може в когось є подібний досвід?
автор короткопамятна • 01 марта в 11:21
Легкий астегматизм
Карусель-весель• 01 марта в 11:22
Йдіть до ще одного доктора, тоді ще одного)) тоді вирішуйте.
Крихітка на всі• 01 марта в 11:23
Если не поздно, то делайте
долой_лама• 01 марта в 11:32
У меня почти -5 , мне 44, сказали только замена хрусталика.
ЭмчЭндЭм• 01 марта в 11:32
Мені сказали не аж сенсу, скоро ваш мінус піде на старчєскій плюс, зір стане кращим. А зробите операцію потім щ плюсом мучатись будете, я не робила. І доречі у мене тато все життя в окулярах ходив, було -4, потім все менше і менше з віком, в 52 вже ходив без окулярів і досі без них
Сорока-ворона• 01 марта в 11:33
Опция - замена хрусталика?
автор короткопамятна • 01 марта в 11:34
Ответ дляСорока-ворона
Опция - замена хрусталика?
Ні, стандартна,за рахунок зміни форми рогівки
Сорока-ворона• 01 марта в 11:35
Ответ дляЭмчЭндЭм
Это если совсем маленькая близорукость. И при -4 даже с пресбиопией нереально добиться 100% зрения
автор короткопамятна • 01 марта в 11:36
Ответ дляЭмчЭндЭм
Таке дуже рідко буває.
Боюсь що буде і мінус, і плюс одночасно, тоді буде ’ весело ’
ЭмчЭндЭм• 01 марта в 11:37
Ответ дляСорока-ворона
Ну оно возможно не 100%, но он види отлично
tarveldy• 01 марта в 11:43
В мене -2, лікар у клініці можна сказати відмовила, коли було мені 37
автор короткопамятна • 01 марта в 11:44
Ответ дляtarveldy
Які аргументи?
tarveldy• 01 марта в 11:50
Ответ длякороткопамятна
Які аргументи?
Ну тіпа всеодно буде + , вікові зміни і ТД. Але я жалкую, якщо чесно , але вже нема можливості зробити
Ух яка ж Я• 01 марта в 11:50
То лікар вам скаже. Мені в 45 відмовили.
Булькаю• 01 марта в 12:03
Ответ дляtarveldy
Не жалейте, плюс намного хуже минуса. При минусе очки нужны полчаса в день в среднем, при плюсе... мне почти постоянно, другим, думаю, тоже. Вы же в телефоне ничего без очков не разглядите.
автор короткопамятна • 01 марта в 12:04
Ответ дляtarveldy
Спілкувалась особисто з тими, щто робив 37-38-40 років. Кажуть, що найкраще рішення.
Зараз їм 44-45 все стабільно, ніяких змін.
автор короткопамятна • 01 марта в 12:05
Ответ дляБулькаю
Та ну, при мінусі на постійній основі окуляри чи лінзи.
автор короткопамятна • 01 марта в 12:07
Ответ дляБулькаю
І якщо людина в лінзах для далі, то поверх ще і окуляри треба вдягнути для телефона, бо лінзи не знімеш, коли завгодно.
Метровий сантиметр• 01 марта в 12:13
Я бы делала.
Но у меня почти всю жизнь миопия и астигматизм сильный. Мне операция не поможет. Вот в очередной раз сказали, что в моем случае риски превышает пользу и операция нецелесообразна. Посидела, попечалилась))).
tarveldy• 01 марта в 12:19
Ответ длякороткопамятна
Я шкодую що не зробила
Я натуралка• 01 марта в 12:23
Після 40 років такі операції не роблять
Бензопирен• 01 марта в 12:23
Ответ длякороткопамятна
Таке дуже рідко буває.
У мене плюс і мінус, це капець. Підібрати окуляри ніхто не може(
автор короткопамятна • 01 марта в 12:37
Ответ дляЯ натуралка
Після 40 років такі операції не роблять
Теоретично до 45 залежно від показників зору
автор короткопамятна • 01 марта в 12:54
Ответ дляБензопирен
У якому віці з´явився віковий +?
Голубая фишка• 01 марта в 13:05
Ответ дляЭмчЭндЭм
В офтальмології мінус не компенсується плюсом. Просто людина одразу має і мінус і плюс. Краще з віком зір не стає.
автор короткопамятна • 01 марта в 13:36
Ответ дляГолубая фишка
А от мені цікаво, чисто теоретично. Чому не роблять після 40 корекцію. Якщо, наприклад, людина свідомо хоче забрати тільки мінус, і знає, що з´явиться + швидше
Голубая фишка• 01 марта в 13:40
Ответ длякороткопамятна
Це треба питати у офтальмологів) З того, що приходить на думку мені, це те, що потенційні плюси оперативного втручання повинні бути набагато вісомішимі, ніж мінуси. Можливо операція в такому віці може ускладнити операцію по заміні кришталика, коли вона знадобиться.