Пушкининиана• 01 марта в 12:32
Приїхала на тиждень погостювати додому
І таки зрозуміла, що самій жити легче, ти сам собі належиш. А з мамою це наче і зручно з однієї сторони, а з іншої не зовсім. Вона вже з 7 ранку бігає, крутиться, щось робить, торохтить, я так не можу я сплю до 9-10 години. В хаті прибрано, роботи як такої немає, готувати їсти мені не дає, все сама, пропоную допомогу, нічого не треба я все сама. Окей, присіла в телефон на пів години, і коментарі "нічого не робиш, я вже забігалась". Маніпуляція що не хочу їсти те що приготували, образи через це, але в мене своє меню, я сама собі готую. Хочу просто піти на 2 години з дому, десь в ліс пройтись.
Пушкининиана
• 01 марта в 12:34
Вже 2 години не можу в кухню потрапити) не їла ще нічого, там готується страва(яку я не їм), і не хочу піти ногами крутитися, бо потім буду винна що щось не так піде🤣
Печенюшка• 01 марта в 12:34
Так і. Потрібно піти прогулятись, тоді менше будете дурощі писати
Пушкининиана
• 01 марта в 12:34
Ответ дляСвій варік
Сколько вам лет?
Це має якесь значення?
Лукава Кішка• 01 марта в 12:37
Ответ дляПушкининиана
Ну я бы не ждала, перекусить одному можно выйти куда угодно, это же не семью кормить.
Love_Love_Love_• 01 марта в 12:39
Купіть собі квартиру і живіть окремо, в чому ваша проблема?
Дорослі люди живуть так як їм подобається
Крем для арбуза• 01 марта в 12:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Не пробовали для начала читать и попытаться понять, что автор приехала в гости?
Лукава Кішка• 01 марта в 12:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Название темы не читали?
ГоловнаЯ• 01 марта в 12:41
Авторе, мій максимум 2 дні із батьками. Не знаєш куди приткнутися. Але я не живу з ними вже з 16 років. Потерпіть, що робити.
Щедрик• 01 марта в 12:42
Ответ дляПушкининиана
Я научена с собой в комнате иметь хоть печенье. Попадала ни раз в гостях в ситуацию, когда хозяева не завтракаю или едят поздно, в 12-13 первый прием пищи. А я в 8-9 уже есть хочу и всегда завтракаю плотно. То что то беру в сумочку с собой в комнату, а зайти воды налить можно в любое время на кухне
Love_Love_Love_• 01 марта в 12:42
Ответ дляЛукава Кішка
Название темы не читали?
Читала- і?
Love_Love_Love_• 01 марта в 12:43
Ответ дляПушкининиана
Це має якесь значення?
А звідки ви приїхали?
Мольфарочка• 01 марта в 12:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Читала- і?
Перечитайте ще раз і дайте відповідь на питання звідки і чому, і на скільки приїхала автор.
Лукава Кішка• 01 марта в 12:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Слідкуйте)))
Как ваш пост вяжется с названием темы?
Крем для арбуза• 01 марта в 12:45
Ответ дляЛукава Кішка
Как ваш пост вяжется с названием темы?
Отметиться в каждой теме. По делу или нет, это уже не важно.
Love_Love_Love_• 01 марта в 12:45
Ответ дляМольфарочка
Ну дайте відповідь- звідки вона приїхала?
Жінка з перцем• 01 марта в 12:46
Вы приехали всего на неделю. Идите в лес и по дороге в кафе позавтракать.
Единорог_помог• 01 марта в 12:47
Я понимаю, что хуже вашей мамы для вас человека нет на свете, но другой мамы у вас нет, верно? Придётся как-то терпеть эту. Аж целую неделю. Сделайте ей скидку на возраст. И съешьте то, что она приготовила. И не играйте в детские обиды, жизнь такая короткая, чтоб тратить её на ссоры.
ГоловнаЯ• 01 марта в 12:47
Ответ дляLove_Love_Love_
У всіх буває, я теж іноді не вчитуюсь і пишу не туди. Навіщо Ви продовжуєте розвивати цю тему?