Кудряшка Сью• 01 марта в 16:01
Сходила на ДР к маме
Нас у родителей 3 детей: сестре - 43(3 детей) , мне- 40( 1 ребёнок) и брат - 33( 0 лет детей)
Возраст и кол-во детей я написаоа немпросто так, если что.
У родителей в собственности загородный дом ,где они сейчас живут, квартира в городе и гараж.
За каким-то х.. м, простите, я не знаю как это назвать, родители решили озвучить на др матери( весело, правда?) что они хотят оставить нам в наследство. Короче: сестре с мужем ее дом( они и живут с родителями), старшей дочери сестры
, ей-20- квартиру), брату-гараж.
Куда делись остальные дети сестры и даже мой ребёнок, мне вообще пох, я не поняла почему мне не достаётся ничего вообще. На что мама ответила, что у меня и так все есть( квартира пополам с мужем и одна машина)
Простите, это нормально, или я зажралась?
, ей-20- квартиру), брату-гараж.
МамОмужа• 01 марта в 16:40
Ответ дляТелепузик
Її сестра з батьками живе. Підлоги миє, продукти купує і, очевидно, планується доглядатиме в старості. А автор аж зволила на др прийти. Тож як є, хто везе - тому і сани. Чи хай автор приходить і турботу про батьків теж ділить, а не лише майно.
Так сестра скоріш за все першою зайняла територію- привела приймака, почали народжувати дітей одне за одним. Де там місце автору і брату? На свою квартиру автор з чоловіком порівну заробили, а не сіли на шию батькам. Продукти і помити підлогу це фігня порівняно з тим, щоб заробити на квартиру самому.
Ответ дляТелепузик
Ну якщо ви батькам з допомоги лише на дні народження ходите, то які проблеми? На цей стіл, видать, купувала і готувала теж сестра. Чи ви прибігли за два дні допомогти і продукти по чеку оплатити? Третину?
часто помогают те, кому ничего не достанется в итоге
Телепузик• 01 марта в 16:50
Ответ дляivareka
Знаю я ці розказні, вибачте, не раз чула. По факту одне дупи миє, а інше двічі на рік приїздило і тричі дзвонило, і теж частину дай, бо утог прислав і таблетки два рази привіз. І таких випадків... кожен перший. Всі гарно своє рахують. А жити зі старими людьми і доглядати їх. - важка робота, тож логічно все у батьків автора.
Едимнаморе• 01 марта в 16:53
А как родители все это объяснили? Заявить на др, сверх тупая идея, конечно…
Телепузик• 01 марта в 16:53
Ответ дляМамОмужа
Ну яка мені різниця? Хай добудуються, хай батьків до себе заберуть, чого б і ні? Але батьки не треба, тільки спадок. Ви багатьох вже доглянули, раз така фігня? Навіть жити разом не треба - всього лиш доглянути людей, і будете мати квартиру. Це ж і не робота, в чім питання то. Повно людей похилого віку потребують такого догляду, діти повиїздили
ПрипоРошенная• 01 марта в 16:58
Ответ дляТочноБудет
А ви хотіли, щоб вона доньку з сімʼєю вигнала на вулицю і все порівну поділила?
Вряд ли автор этого ждала. Но квартиру и гараж родители могли продать и разделить деньги пополам между второй дочерью и сыном. Это было бы справедливо.
МамОмужа• 01 марта в 17:04
Ответ дляТелепузик
А для чого батьків до себе забирати? В них є достатня кількість нерухомості. І ви так впевнено пишете, що сестра от точно буде доглядати, а інші забудуть і все. Де гарантія що сестра з чоловіком не привезуть маму після умовного інсульту і скажуть- тепер ваша черга? І таке теж може бути і це не поодинокий випадок, коли ті, кому весь спадок, в кінці зливаються.
Коли сестра народила старшу внучку, то брату було 13 років. А може він теж хотів би жити з батьками і доглядати їх на старість? Натомість має аж гараж, хоча, мабуть, дивлячись на автора, то і тому радий.
Лунтик-паунтик• 01 марта в 17:07
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нормально, это их имущество, кому хотят тому и дают.
Согласна, так же нормально вычеркнуть таких родителей из своей жизни, если так хочется
Телепузик• 01 марта в 17:12
Ответ дляМамОмужа
Ой, такі всі бідні і ображені. Це все теорії. На практиці, зрештою, майно дістанеться тим, хто працює. По ведуть на догляд? Ну то тоді автору і ввлпищуть, як буде доглядати. Бо щось дуже вони масні. Хто їм заважав всім разом жити в тому домі? А то як жити, то хочеться в комфорті , а як ділити, то вже ’по справедливості’. Як підлогу помити не важко, то хай сестра з братом по черзі прийдуть ч помиють, то тоді і роти розкривають. Але то моя така думка. Співпадає з думкою тих батьків
Телепузик• 01 марта в 17:17
Ответ дляivareka
глупые родители, поссорили детей.
Глупі діти і без батьків посваряться
ProstoKoschka• 01 марта в 17:17
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А для меня ненормально
Швидка Настя• 01 марта в 17:20
Ответ дляparele
В нашей семье нормально.
После смерти папы родительский дом и машину продали, часть денег пошла средней сестре - они свой дом достраивали, маму забрали к себе. Основную часть отдали младшей - у них была однокомнатная квартира на троих, расширились. У меня все есть, поэтому даже не думала на что-то претендовать.
кто это решил?
Хтомолодець? Я!• 01 марта в 17:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Мама, встретимся в суде. встала и ушла, хлопнув дверью.
В суде?
Речь о наследстве. На покойника потом в суд подавать?)
Хтомолодець? Я!• 01 марта в 17:22
Ответ дляКудряшка Сью
Чисто по закону я с вами согласна, а вот чисто по-человечески, мне кажется, меня, кинули(
Можливо подумати чому так?
Як стосунки?
Уравнобешенная• 01 марта в 17:22
Ответ дляЛюбимка-анонимка
с одной стороны да, я сама так рассуждаю и у нас в семье была примерно такая ситуация после смерти моего папы, после чего я и слова не сказала. Но как-то не очень приятно, если честно.
Я только за!• 01 марта в 17:22
Ответ дляТелепузик
А син ’у вас жив’ 26 рочків грошей додому взагалі не носив? Нічого не має - нехай подбає, в чім проблеми. А оці поділи чужого це жіноча штука, не потурбуйтесь. Ви йому на мізки накапали, як то все несправедливо і кошмар. Ви вже і хату ту продали, і грошики прилаштували, а тут така фігня, не вкипіло. Ну хай з вами живе, на вас же все життя ішачив
Ви чули
Що я капала ?
Не переймайтесь ))
Мої діти в Європі отримали чудову освіту
І живуть гарно
І я в шоколаді
Аби здоровʼя було
І з чоловіком я 26 років в любові і злагоді живу
В моїм будинку
А те, що його як пса батьки - то і вони таке отримають
)
Вже скоро )
Що я капала ?
Не переймайтесь ))
І живуть гарно
І я в шоколаді
Аби здоровʼя було
В моїм будинку
)
Вже скоро )
Я только за!• 01 марта в 17:25
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...
Уравнобешенная• 01 марта в 17:28
Ответ дляПочекуха
Есть и такое) Пусть требуют, себе под нос. К примеру я вообще прекратила общение. По этому что они там у кого требуют по барабану.
и что, что вы прекратили общение? По закону это не имеет никакого значения и ваши родители могут подать в суд на алименты и получат их от вас, принудительно. Общаться при этом не обязательно.
Телепузик• 01 марта в 17:29
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
Я просто досить стара, щоб знати, як воно є. Лапша на вухах вже не тримається.
Звідкіль знаєте ці адреси, бо я, наприклад, не вкурсі, що там. Моду по контексту припустити. На відміну від вас
Я только за!• 01 марта в 17:29
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...
Телепузик• 01 марта в 17:30
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
В хоч не таролрг? Фінансових порад людям не даєте? З такими то талантами)))
Телепузик• 01 марта в 17:32
Ответ дляЯ только за!
Ви чули
Що я капала ?
Не переймайтесь ))
І живуть гарно
І я в шоколаді
Аби здоровʼя було
В моїм будинку
)
Вже скоро )
Що я капала ?
Не переймайтесь ))
І живуть гарно
І я в шоколаді
Аби здоровʼя було
В моїм будинку
)
Вже скоро )
Все в них буде добре, не переймайтесь. А чоловік вам ще пригадає, що з батьками через вас не попрощався
Уравнобешенная• 01 марта в 17:32
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Готовить кейс с инвалидностью …$$€я что только тут не прочитаешь)) это так уже называется дать взятку?
а главный вопрос - кому? Иногда тут некоторых почитаешь: купите инвалидность. Где? Подскажите, где этот магазин? Это только прокуроры Хмельницкой области могут пойти и купить все, что им нужно. Простого человека за такое предложение еще и примут.
Уравнобешенная• 01 марта в 17:33
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Можно без взятки обойтись. У всех нас есть болячки. К 40 годам так целый ворох болячек. На вторую группу наскрести можно при правильных жалобах и частых посещениях поликлиники
вы на приколе?
Госпожа_тамагочи• 01 марта в 17:37
Ответ дляУравнобешенная
Просто это пустозвонские советчицы…
Почекуха• 01 марта в 17:39
Ответ дляУравнобешенная
Я юрист, и прекрасно знаю что и как на деле, по этому меня ничего не смущает 😏
Не гавкаю- но охраняю• 01 марта в 17:39
Ответ дляparele
Мама предложила, мы поддержали.
Ну те понятно что поддержали тк им ваша доля наследства. Но вот ваша позиция вообще странная. Такая золушка «мне ничего не надо я фсё сама»
3@йk@• 01 марта в 17:43
Ответ дляivareka
глупые родители, поссорили детей.
Так есть. Мы были очень дружны с сестрой, пока случайно не узнала, что ей купили отличную квартиру в центре. У меня была ипотека и ребенок. Занять денег отказались. Общение сошло на нет. Никогда не хотела 2 ребенка.