КонхфЭдкаТузик• 02 марта в 09:22

Які плани на день?

Ну власне - питання в темі
Можливо, надихнусь чужою ідеєю)
І, можливо, хтось ходив дивитись нову Бріджит - як Вам?)
Бо поки мій план - не виходити з квартири
Кому там слова не давали• 02 марта в 09:24
Я дивилась вдома. Мені зайшло, люблю її)
Фрикаделька• 02 марта в 09:25
Погуляти з собакою, скупитись, зготувати їсти, зробити собі манікюр
Освічую темряву• 02 марта в 09:26
Новая Бриджит ? Какая ?
Я иду на базар, варю борщ, жарю блины.
Хочу еще и пельмени, но не знаю осилю ли, постараюсь.
Білка в колесі• 02 марта в 09:28
сніданок і в зал, потім навчання. Бріджіт дивилась, непогано під келих вина)
Свекруня• 02 марта в 09:28
Сподіваюся на секс... Все життя його виклянчую... Так набридло... Заздрю жінкам котрих чоловіки хочуть без танців з бубнами
Освічую темряву• 02 марта в 09:30
Ответ дляСвекруня
Может стоит поменять мужа? Сочувствую, и если честно даже не представляю ттт...
Умничка-помощничка• 02 марта в 09:32
Бриджит - тупой фильм, не понравился, эти ее ужимки, гримасы, черти что. Еще меня бесило что она такая старая (значит я ж тоже так постарела😝) (Старые фильмы нравились)
...аяприкольная• 02 марта в 09:34
Идём в парк на гуляние масленицы
Свекруня• 02 марта в 09:35
Ответ дляОсвічую темряву
Та пробувала... Не щастить в тому реально, як пороблено... таке... ранкове ниття...сходжу в спортзал, щоб переключитися...
Кусачая Я• 02 марта в 09:35
Ответ дляСвекруня
Це капець. Я від свого ховаюся. А тут випрошувати треба... жесть . А може ви не приваблива? Товста стала? Якась має бути причина
Свекруня• 02 марта в 09:41
Ответ дляКусачая Я
То завжди так було і з усіма. Я більш ніж просто приваблива. В студентстві навіть моделлю пробувала декілька раз підробляти. Зріст і фігура відповідна. Але з сексом капець. Так ладно було б низьке лібідо. Але ж ще й природа нагородила темпераментом.Реально як пороблено. Тому спортзал- наше все...
Детские_Будут?• 02 марта в 09:42
Ответ дляСвекруня
А в мене навпаки. Не хочу сексу, а чоловік хоче постійно. Якась несправедливість, що люди сходяться разом, які на справді не підходять один одному.
Кривая спроса• 02 марта в 09:43
Хочу сердити на фільм НЕЗРІВНЯННИЙ СВІТ КРАСИ. Яремчук.
Шукаю компанію.
Якщо ні, сама поїду.
Кривая спроса• 02 марта в 09:43
Ответ дляСвекруня
Блін ((( це як?
Хитрый Лис• 02 марта в 09:45
Доготовить рыбу и поехать на работу
Статус Ква• 02 марта в 09:46
Збираю чемодан 🧳
Айболитная• 02 марта в 09:50
Ответ дляСвекруня
Вам стане легше, якщо я скажу, що сексу в мене не було вже пів року, і скільки ще не буде, невідомо?

Та й ніякого сексу не хочеться, коли чекаєш пташечку ´повідомлення доставлено´
А воно висить і висить недоставлене...
А в мережі він був вчора ввечері.
Пуки-куки• 02 марта в 09:56
Ответ дляОсвічую темряву
Новая Бриджит ? Какая ?
Я иду на базар, варю борщ, жарю блины.
Рабочее воскресенье у вас…
Освічую темряву• 02 марта в 09:57
Ответ дляПуки-куки
Рабочее воскресенье у вас…
Да я по субботам отдыхаю, вчера правда не совсем, но кучу всего нарешала зато.
А в воскресенье обычно всегда, базар и готовка :)
Освічую темряву• 02 марта в 09:59
Ответ дляАйболитная

А воно висить і висить недоставлене...
А в мережі він був вчора ввечері.
Сравнили...
Тут же дело не в сексе...
Воленс-неволенс• 02 марта в 10:02
Никаких) погода не очень, магазины закрыты…
Свекруня• 02 марта в 10:34
Ответ дляАйболитная

А воно висить і висить недоставлене...
А в мережі він був вчора ввечері.
Ситуація складна. Не бачу сенсу ні обговорювати ні порівнювати. Не хочеться випадково знецінити чи образити.
Распутница• 02 марта в 13:15
Шашлык сегодня