Горлаю зрання• 02 марта в 13:01
Ботокс и витамин Б
Правда ли что витамины группы Б выводят ботокс? И если при приеме их колоть ботокс то он может не взяться?
Таракашечка• 02 марта в 13:07
100% правда. Мені треба пропити Вітаміни групи Б, якраз ботокс вийшов, пропʼю курс вітамінів і тільки після них поновлю ботокс.
ШанельКуКу• 02 марта в 13:14
І вітамін А.
Почала курс ретиноїдів, за місяць прийому від ботокса і натяка не лишилось(
Сусідка зверху• 02 марта в 13:45
Так. Я приймаю вітаміни на 6 місяць після ін´єкції. Через 2 тижні після прийому йду на процедуру.
Незламна Україна• 02 марта в 14:52
Правда, витамины В, сауна, спорт - все ускоряет выведение. Мне косметолог посоветовала хром и цинк принимать, он укрепляет действие ботокса.