Добродійка• 02 марта в 15:54
Який інкубаційний період у грипу Б?
Дівчатка, хто хворів чи хворіє на грип, який зараз всіх косить, через скільки зараз проявляються симптоми після контакту з хворим?
Мішечок щастя• 02 марта в 15:56
Син зліг з температурою у неділю, я після нього у вівторок.
Два дні виходить.
Г@Л@В@ломка• 02 марта в 16:00
Та хто його тепер знає, зараз грип не такий, як раніше був. Завжди в нього був дуже короткий інкубаційний період, буквально декілька годин, і дуже різкий початок. А зараз...в мене дитина від нас з чоловіком заразилася і захворіла аж через 3 дні. І початок не різкий був, а наче застуда просто.
Перша скрипка• 03 марта в 09:59
6-7 днів. Мала в неділю, а ми аж в суботу з чоловіком. Так само наші друзі і знійому - рівно 6 днів після дитини.
Подтяжка• 03 марта в 16:49
Взагалі, вважається що інкубаційний період грипу 1-4 дні, але певно що бувають винятки