Роздратована шкіра• 02 марта в 18:48
Хто готує раз в 3 дні?
була тут тема про те, що не вистачає часу з дитиною - всі радили готувати двічі в тиждень. і писали, що так і готують.
А потім знайшла теми, де питали чи їдять "вчорашній" суп, то 95% написали, що суп ніколи не будуть їсти 2 дні, яких там 3) ну і все готують свіже.
То мені цікаво - де та правда?
P.S. питання не стосується жінок, які не працюють і постійно дома
То мені цікаво - де та правда?
Кондуктор маршрутки• 02 марта в 18:49
Я. Але супи я не готую. А, блін, не дочитала, я не працюю і завжди дома
Кудрі кручу сама• 02 марта в 18:50
Я готовлю не каждый день. Но суп мы не едим вообще. Борщ раз в квартал на три дня.
Единорог помог• 02 марта в 18:50
Я готовлю в субботу в среду. И супы, и борщи и пр прекрасно съедаются , салаты,конечно каждый раз свежие.
Молода і нерозважлива• 02 марта в 18:51
Каждый день не готовлю. Едим и суп, и борщ три дня легко. Кому не нравится, готовит сам.
Не їм після шостої• 02 марта в 18:52
Борщ буду 3 дні їсти, суп - ні. Але я суп на три дні і не роблю. У мене бульйон на три дня, кожного дня свіженький супчик.
Роздратована шкіра
• 02 марта в 18:52
Ответ дляЕдинорог помог
я взагалі на 3й день вже не їм.
але може це все навіяне і нормально
Примарочка• 02 марта в 18:52
Смотря что. Салат из молодой капусты уже через 30 минут потеряет товарный вид, да и вкус тоже. Борщ, капусняк, свекольник, рассольник ну и так далее только вкуснее когда настоится. Котлетам и биткам ничего не случится за три дня.
Единорог помог• 02 марта в 18:52
Ответ дляРоздратована шкіра
я взагалі на 3й день вже не їм.
але може це все навіяне і нормально
Это ваш выбор. И тот кто готовит, имеет полное право выбирать как часто это делать
Мамина квіточка• 02 марта в 18:53
Каждый день если что и готовлю, так это гарниры и салаты. Суп/борщ и мясо/рыбу в основном на несколько раз.
Нет времени выготавливать каждый день и необходимости такой тоже нет. Все спокойно едят вчерашний борщ или котлету.
Единорог помог• 02 марта в 18:54
Ответ дляLove_Love_Love_
В чому проблема їсти суп два дні?
Идеальная мать просыпается в пять...(С) И далее по тексту
Мастер Пис• 02 марта в 18:54
Я борщ собі варю раз в пару місяців,то їм днів 5.Приходжу після роботи голодна,як вовк,тарілочка гарячого,прекрасно.А так,я сама,то готовки мінімум.
Лукава_Кiшка• 02 марта в 18:54
Якщо з дитиною не вистачає часу готувати щодня, то де взяти тих 3-4години два рази в тиждень, щоб наготувати багато?
Трільчиха• 02 марта в 18:54
Базовий, так би мовити, набір готуємо на 2-3 дні ( якийсь гарнір, два види мʼяса/риби)
Потім на 3-4 день щось ще готуємо, щоб вистачило до вихідних.
На вихідних їмо день в день
Супи завжди на 3 дні
Чоловік може і тиждень їсти щось, але я так не люблю, для мене це занадто)
Залюбки їла б кожного разу свіже, але бракує і сил, і часу
На вихідних їмо день в день
Супи завжди на 3 дні
Роздратована шкіра
• 02 марта в 18:55
Ответ дляLove_Love_Love_
В чому проблема їсти суп два дні?
я хочу їсти 3)))
Тішуся неперетішуся• 02 марта в 18:56
Та я теж не вірю ...на два дні ще може бути але не на три точно
Роздратована шкіра
• 02 марта в 18:57
Ответ дляТішуся неперетішуся
я якщо готую ввечері - то потім на 2 наступні дні точно.
Роздратована шкіра
• 02 марта в 18:57
Ответ дляТішуся неперетішуся
але от моя мама каже, що голубці можна їсти 5 днів і таке
Угадайс• 02 марта в 18:58
Ответ дляМамина квіточка
Аналогично)
Тішуся неперетішуся• 02 марта в 18:58
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну якщо біда чорна то так ...
Примарочка• 02 марта в 19:00
Ответ дляРоздратована шкіра
Мама херню не посоветует
Love_Love_Love_• 02 марта в 19:01
Ответ дляРоздратована шкіра
я хочу їсти 3)))
Ну на здоров’я, що йому буде?
Love_Love_Love_• 02 марта в 19:02
Ответ дляРоздратована шкіра
Можна і тиждень, плов, котлети теж, відбивні відбити і замаринувати
Хочу барабульки• 02 марта в 19:02
Я ем, нормальный суп... Но я почти постный варю, не люблю на бульоне.
Love_Love_Love_• 02 марта в 19:03
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну якщо біда чорна то так ...
І в чому чорна біда коли грлубцям три деі?