Бесбардак• 03 марта в 18:37
Дитині 10 років майже, при ОРВІ завжди великий лімфовузол вилазить
Сімейний лікар каже , що це в нас копія за все Епштейн Барра
На мої запитання чи треба щось здавати і якось лікувати - каже , що діти як правило це переростають
Не знаю чи треба бити тривогу чи ні ? Ці лімфовузли в нього з самого дитинства вилазять
Бесбардак
• 03 марта в 18:39
Ответ дляБожий одуванчик
это вы опять тревожная мать с лимфоузлами?
Перший раз про це пишу
Бесбардак
• 03 марта в 18:40
Ответ дляПлету корзинки
Это нормально. Но вам же все равно.
Думаю це нормально якщо мама хвилюється і тут на форумі є багато людей з різними ситуаціями
Божий одуванчик• 03 марта в 18:40
Ответ дляБесбардак
Перший раз про це пишу
та конечно, ваш слог уже давно узнаваем
всегдаДаДа• 03 марта в 18:40
Ответ дляБожий одуванчик
Та вона, а хто ж іще.
Мочалкин блюз• 03 марта в 18:40
Ответ длявсегдаДаДа
Адмін,прийди і забань накінець цю психічку.
Нет, той нет на форуме сейчас
Бесбардак
• 03 марта в 18:40
Ответ длявсегдаДаДа
Та вона, а хто ж іще.
Ну ви дивні люди , чесне слово перший раз про це пишу
Додаю напруги• 03 марта в 18:41
Ответ дляБесбардак
Епштейн Барра не лечится.лимфоузлы с ним увы вылазят.
я так живу всю жизнь.стресую каждый раз но и у взрослой вылазят иногда
Мочалкин блюз• 03 марта в 18:41
Вот та, о которой лучше не вспоминать
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3684211
Плету корзинки• 03 марта в 18:42
Ответ дляБесбардак
Нет, ненормально.
Нормально, когда мама с первого ну максимум второго раза понимает сказанное от врача
Плету корзинки• 03 марта в 18:44
Ответ дляБесбардак
Перший раз про це пишу
Зачем вы врёте каждый раз.
Сразу ж понятно что это уже тысячный раз.
Бесбардак
• 03 марта в 18:45
Ответ дляДодаю напруги
А від цього вірусу ж якісь побочки у вас , лікарі таке говорив , що можна піти печінку перевірити , але якось не так щоб категорично
Мене заспокоїло те, що сказав , що діти переростають , але ось малий захворів , то взагалі дасть який лімфовузол ((
Плету корзинки• 03 марта в 18:45
Ответ дляМочалкин блюз
Вот та, о которой лучше не вспоминать
Это та самая, просто она создала новый акк, чтоб писать под двумя.
Бесбардак
• 03 марта в 18:46
Ответ дляПлету корзинки
Ага , зробила ще 12 років тому
Мені в принципі все рівно що ви думаєте
Дивно , що ви думаєте , що таке питання лише в однієї людини може бути
Мені в принципі все рівно що ви думаєте
Всміхайлик• 03 марта в 19:15
Ответ дляПлету корзинки
Зачем вы врёте каждый раз.
Блін ну пройдіть мимо, якщо вам не цікаво це
Я в січні створювала подібну тему тільки про себе (збільшився лу біля щитовидки, скоріш за все через аіт) то налетіли і жодної відповіді по темі.....
Додаю напруги• 03 марта в 19:16
Ответ дляБесбардак
Епштейн Барра это герпес.Вы не сможете вылечить от него.успокаивать Вас должно то что лимфоузлы лезут от герпеса,а не рака.лечите симптомы.у меня есть посе него лимфоузлы которые увеличились и в норму не вернулись.обследовалась.ну ничего не сделать.так и живем
Бесбардак
• 03 марта в 19:55
Ответ дляДодаю напруги
Дякую