Мамзелькіна• 03 марта в 20:36

У кого так же как у меня? Мужа мобилизовали и....

Он неплохо зарабатывал, я работала больше для удовольствия, на небольшую зарплату. Жили неплохо, особо ни в чем себе не отказывали.
Мужа мобилизовали (пошел по повестке). Зарплата 20000 и это на то на се у него уходит.
Я с детьми осталась и теперь еле-еле хватает на жизнь( Живем на мою небольшую зарплату. Пойти на большую не имею возможности, да и возраст уже под 50 - не сильно берут короче.
У многих так?
годовасик• 03 марта в 22:23
Ответ дляЗубачистка
Ви як з паралельного всесвіту. Знайомий,також служить в частині, не на нулі. З/пл 20000. За свої ремонтує авто,. Не хочеш за свої- пошлють на 0, знайдуться бажаючі на його місце зразу..ю от і ремонтує...
А, ну якщо він так від нуля відкуповується, то можливо. Сперечатися не буду, з таким не стикалася.
годовасик• 03 марта в 22:24
Ответ дляЛатвийские_Номера
Волонтеры на ноль не едут
Их в ту зону и не пустит никто.
Я нижче написала, як саме їдуть. Про передавання з рук в руки в окопі мова не йде, звичайно.
А що означає це хапання за голову?
Флюорография гуся• 03 марта в 22:29
Ответ дляПрагматик флегма
тобто, держава забрала чоловіка, котрий забезпечував сім’ю, а його сім’я хай тепер живе на заощадження? А як нема заощаджень, то хай здихають?Зашибісь логіка.... зовсім люди подуріли
В житті буває по різному, чоловіки і помирають, і хворіють. Хто від цього застрахований? У мене наприклад помер в 47 років, тому мусимо і на себе розраховувати.
Люблю Украину• 03 марта в 22:33
Ответ длягодовасик
На нулі важче, повірте. Ще й обстріли цілодобово. В тилу точно є пральня і речі перуть регулярно, для чого іх пересилати?
В тилу є різні умови. Наші живуть в лісі в землянках. Бо по казармах вже прилітало.
А в землянках немає пральних машинок, там навіть каналізації немає і водопроводу.
годовасик• 03 марта в 22:34
Ответ дляЛюблю Украину
І мобільна пральня не приїжджає? Місяцями брудні ходять чи як у них організовано? На полігонах , де більшість в наметах живуть, речі перуться , сушаться і видаються регулярно, як правило
Люблю Украину• 03 марта в 22:36
Ответ длягодовасик
В тазіках перуть. Передають волонтерам ті перуть. Бабусі з села приходили раніше брали прати, потім заборонили.
Ні, не приїжджає пральня. Баня пересувна лише приїжджає раз на 1-2 тижні.
годовасик• 03 марта в 22:37
Ответ дляЛюблю Украину
Погані значить там умови, що скажеш.
Але точно кращі, ніж на нулі.
Але в землянках всю зарплату не витратиш, як автор пише, просто фізично не вийде
Люблю Украину• 03 марта в 22:49
Ответ длягодовасик
Погані значить там умови, що скажеш.
Але точно кращі, ніж на нулі.
Як раз там багато витрачають. Бо харчування так собі, а їсти хочеться. А купити можна або в селі сусідньому, або ті хто приїжджає привозять. Це дорожче, ніж в місті. Плюс одягу потрібно більше, взуття, бо зношується + сирість, грязюка.
Ліків більше, бо той же грибок, постійно мазі якісь. Сухий душ, зараз грілки у взуття і не тільки.
А умови такі у багатьох. Тому що зараз заборонили в розташуванні знаходитись після численних прильотів.
Рання пташка• 03 марта в 22:51
А никто не задумывался, почему добровольцы стараются попасть в 3ю штурмовую, кракен, другие подразделения Азов, Айдар, а не куда пошлют? Вот автор пишет дали флиску и ветровку , а у меня знакомая повар в части , так им выдали берцы на - 30 и бушлаты ватные мужские, ей до колен. Вот такой у нас бардак на четвёртом году войны.
Мейк-ап форева• 03 марта в 22:52
Ответ длягодовасик
Удалено администрацией...
Мейк-ап форева• 03 марта в 22:56
Ответ длягодовасик
Мій чоловік за три роки купує собі лише одне - літнє взуття. Бо те, що видають, жарке. Це все.
Прекрасно. А в когось буває по-іншому. Уявляєте?
Наприклад, нестандартна нога і нічого з взуття того, що видають, не підходить. Все купуємо
годовасик• 03 марта в 23:00
Ответ дляМейк-ап форева
Удалено администрацией...
Я вас , здається, не обзивала. Що мені коментувати, а що ні - я вирішу сама
годовасик• 03 марта в 23:02
Ответ дляМейк-ап форева
Нестандартна нога може бути, але це не означає, що військовий повинен всю свою зарплату на потреби армії витратити. Я написала, що мій теж взуття купує. Але не щомісяця
Люблю Украину• 03 марта в 23:07
Ответ дляШмоточницаца
Там де нуль - місцевих немає, що Ви пишите? Які місцеві в Серебрянському лісі? Або в Вовчанську? На 0, в окоп ніякий волонтер не потрапить, 1 лінія хіба що. Так, в 5-10 км від 0 є люди, там базуються військові, які виходять на відпочинок, саме там паркуються прод пакети,які передають безпосередньо в окоп, і там може бути купа всього, але чи потрапить воно на 0 залежить від командування на місці .
Нагадуєте знайомого, який істерично просив молитися за нього, бо віз документи в пекло ( а сам пів дня був під Покровськом). Дехто і в Харкові себе на 0 позиціонує.
Як раз на днях возили, вчора приїхали.
Волонтери везуть на певну ’позицію’ там приїжджає забирати інше авто від хлопців.
Місцеві є. Мало, але є. Якщо згодні виїхати, їх теж везуть волонтерам. Вчора ніхто не поїхав. Живуть в такому що жах. Хлопці їх годують. В основному це старенькі.
Директор Пляжу• 03 марта в 23:07
Ответ длякотопёс
Не большинстве, даже прекрасных работ такого не делали)
Ми невелика організація, платили десь рік зарплату мобілізованому колегі, поки його не перевели з часом в Київ працювати.
Але багатьом організаціям нема з чого платити
годовасик• 03 марта в 23:09
Ответ дляЛюблю Украину
Як раз на днях возили, вчора приїхали.
Так, саме така ситуація і є. На жаль, бояться залишити свої хати. І гинуть там в своій більшості рано чи пізно((
Але тут в це не вірять, як бачите
Мамаша в бигудях• 03 марта в 23:11
Ответ дляВиннипуховна
Я думала в тылу плюс 30 тысяч всем платят.
В тылу только 20400,00 грязными
Донька подруги• 03 марта в 23:12
Ответ дляКолдунья-вещунья
За безвісті пропавших - не платять нічого.
Якщо батьки пенсійного віку, то платять пенсію по 7400грн. кожному.. Ще одноразова виплата -60тис.грн
Дама_из_рекламы• 03 марта в 23:12
Ответ дляМамзелькіна
У меня у подруги муж пропал без вести - платят как на нуле
А как это они оформляют . Ваш муж пропал давайте карту будем вам платить?
Мамаша в бигудях• 03 марта в 23:15
Ответ дляМамзелькіна
Вы не представляете как в тылу тяжело
Они все начинают болеть. Все жили в спокойной обстановке, ели себе привычную еду, режим был и т.д. В армии постоянные нервы, постоянные стресс, отдыха ни минуты нет, ни одного выходного. Ходят все время в одних берцах круглые сутки. Стирать - сложности. Муж мне высылает одежду чтобы постирала, когда есть возможность. Вылезает все - от грибка до геморроя как в части моего мужа..делали парням операции
Я своему в секонде накупила флисок, футболок, подштаники. На распродаже носков, трусов , чтобы хоть сменка была .
Донька подруги• 03 марта в 23:16
Ответ дляА я женатая
В мене племінник в роботино зник безвісті.Але в нього сімʼї не було,27 років було,3 міс мамі заплатили по 20 т і проводили розслідування.І більше нічого,в квітні буде рік.Нічого там не платять сімʼї,якраз там
А мама пенсійного віку?
Мейк-ап форева• 03 марта в 23:18
Ответ длягодовасик
А кого це хвилює? Ну нема взуття, яке йому підходить, то що робити?
Ну не дають стройовій частині таку кількість принтерів, паперу, комп´ютерів, щоб забезпечити усій бригаді ті тисячі довідок, які людям необхідні. То що робити??
Ви така розумна, бо не стикалися з таким. А якщо не знаєте усього, то не треба писати, що такого нема.
годовасик• 03 марта в 23:19
Ответ дляМейк-ап форева
Два пости тому ви мене вже обзивали, зупиніться. Я вам нічого образливого не писала. Можете не коментувати мої коменти, якщо вони вас так дратують
котопёс• 03 марта в 23:37
Ответ дляДиректор Пляжу
Вот именно у многих сильно фин положение пошатнулось
Борисфенка• 03 марта в 23:58
Ответ дляМейк-ап форева
Та не звертайте уваги, вона блондинка, її чоловіку дали, значить всім дали.
В частині мого чоловіка всі купили собі машини, в них і ночують часто, на них і їздять до найближчих населених пунктів. Пішки не відпускають, тільки машиною. А оскільки все ламається дуже швидко, то наступні зарплати йдуть на ремонт машини, пальне тощо.
Ще буває, ночувати в землянках біля села треба, але дозволяють жити в хатах. Також орендують за свої гроші.
Сухпайки всім поперек горла стоять, їх роздають місцевому населенню, а собі шукають кафешки з гарячою їжею, якщо трапляються. Часто в таких кафе годують безкоштовно тих, хто з нуля, але й за гроші є.
І так далі, розкладачки, спальні мішки, лопати, список потреб безкінечний.
Якось так і живу• 04 марта в 00:03
В якій ваш чоловік бригаді служить?
Завжди з рушником• 04 марта в 00:07
Ответ дляlilu1990
Виплати люди отримують
Які?
КараПузовна• 04 марта в 00:10
Ответ дляКолдунья-вещунья
Платят
вАлнуюся сильнА• 04 марта в 00:25
Ответ длягодовасик
Одяг якісний видають. Який шолом в тилу? Для чого його купувати?
Для того, що сьогодні ти в тилу, а завтра забрали на передову. І добре, якщо тобі дадуть час на нормально зібратися. Зараз багатьох так забирають
Шукаю трусики• 04 марта в 00:38
Ответ дляМамзелькіна
Им платят как на нуле
У знакомой пропал - выплачивают семье
Дружині та дітям. А по новому закону половину суми на рахунок зниклого воїна. Іншу половину ділитимуть з дружиною, дітьми та батьками.