Поліцейський патруль• 03 марта в 20:52

Боюсь ставити Мірену.

Потрібно ставити мірену в лікувальних цілях. Начиталась відгуків тепер страшно її ставити.
Красавица писяная• 03 марта в 20:53
Ви що! Це нове життя)
Ви не знаєте від чого відмовляєтеся
Кривая спроса• 03 марта в 20:54
Ответ дляКрасавица писяная
Ви що! Це нове життя)
Ви не знаєте від чого відмовляєтеся
Від чого?
Красавица писяная• 03 марта в 20:55
Ответ дляКривая спроса
Від чого?
Я жити почала. Проблеми по жіночому пропали.
Місячних немає
Шкіра гарна …
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 марта в 20:55
у мене вже 5 років, все нормально
автор Поліцейський патруль • 03 марта в 20:56
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
у мене вже 5 років, все нормально
Вагу сильно набрали? Маю проблеми з щитовидкою дуже важко лишні кг скинути.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 марта в 20:57
Ответ дляПоліцейський патруль
я вешу 58 кг, и у меня сильно увеличена щитовидка, счас дали направление сдать УЗи по ней, но я не успеваю всем заняться
Проня_Прокоповна• 03 марта в 20:57
А скільки гарних відгуків!
Ваш вибір- ваше життя
Чупокабра• 03 марта в 20:59
А що саме пропонують лікувати Міреною?
Танцепесенная• 03 марта в 21:00
Мне так же, и я тоже боюсь вот как решиться
автор Поліцейський патруль • 03 марта в 21:03
Ответ дляЧупокабра
А що саме пропонують лікувати Міреною?
Удаляла поліп ендометрію, сильні місячні з згустками все життя анемія.
автор Поліцейський патруль • 03 марта в 21:05
Ответ дляТанцепесенная
Мені пропонують мірену або таблетки. Лікування обовязкове. Не знаю вже що менш зашкодить.
Вподобайден• 03 марта в 21:08
Я б не радила, але тільки в тому випадку, якщо можна без неї обійтись. Не все так добре і райдужно з нею як здається
Ліплю вареники• 03 марта в 21:09
Ответ дляПоліцейський патруль
В мене міома, Мірена вже друга стоїть, все ок, вага не змінилась
автор Поліцейський патруль • 03 марта в 21:11
Ответ дляВподобайден
Тоді гормональні таблетки пити довго. Без лікування не обійтись.
Кинг-Конгша• 03 марта в 21:12
Ответ дляКрасавица писяная
Місячних немає
Шкіра гарна …
kkuy• 03 марта в 21:12
Автор, ви тут в пошуку введіть «мірена», появиться куча тем. Там і почитайте відгуки. І про кровотечі, і про алергію і ще багато чого. Все індивідуально. Для когось це спасіння, а комусь тільки більше шкоди. І як буде у вас, вам ніхто не скаже.
Мао_Мяо• 03 марта в 21:13
Ответ дляПоліцейський патруль
У мене було як у вас, плюс проблеми зі щитовидною, піддалася на вмовляння лікаря і поставила Мірену. Через рік видалила по швидкій, разом з великою кількістю ендоментію, який наріс за цей час, матка була збільшена на 14 тижнів. Цитую висновок гістології: розростання ендоментію внаслідок гормональної терапії. Плюс за цей час набрала 15 кг ваги, і виліз вузол на щитовидній, який було видно неозброєним оком. Дуже зважуйте усі ризики, обстежуйтеся перед установкою Мірени. Хоча я усе це зробила і мене це не вберегло. Зокрема, ендокринолог (заступник керівника лікарні на Рейтарській у Києві) сказав, що Мірена діє місцево, на щитовидку не вплине. А вийшло зовсім не так. Отже не всім підходить ця спіраль, зважуйте усе ретельно
Танцепесенная• 03 марта в 21:15
Ответ дляПоліцейський патруль
Мне таблетки не предлагают. У меня другая проблема, я не знаю помогли бы они мне или нет...
автор Поліцейський патруль • 03 марта в 21:18
Ответ дляkkuy
Та я вже тут начиталась що тепер вагаюсь чи ставити.
автор Поліцейський патруль • 03 марта в 21:19
Ответ дляМао_Мяо
У мене багатовузловий зоб але лікар запевняє що на щитовидку вона не впливає.
Мао_Мяо• 03 марта в 21:24
Ответ дляПоліцейський патруль
Це неправда. На собі перевірила
БеллаДонна• 03 марта в 21:27
Ответ дляПоліцейський патруль
Автор, мне тоже удалили и полип и щитовидка (АИТ). Врач не советовала Мирену Спросила не хочу ли я, говорит она совсем не обязательна, только по моему желанию. Прописала КОК на 4 месяца и все.
Пиу!Пиу!• 03 марта в 21:53
Ответ дляПоліцейський патруль
В мене такий самий анамнез- в мене стоїть гормональна спіраль Джайдес - в ній менше гормону, ставиться на 3 роки. Звикання було максимум місяць, вага на місці, шкіра та волосся без змін. Тепер живу життя - немає тих адських болей, сильної крововтрати
Ksenia-fc89• 04 марта в 01:09
Ответ дляПоліцейський патруль
Мірена вигідніше в плані бюджету
Не потрібно пити кожного дня пігулку
Якщо пігулки потрібно додатковий захист якщо була рвота або пронос
Немае нагрузки на печень
Як для мене то мірена краще чим пігулки але ж в кожному є і своя негативна сторона
Ksenia-fc89• 04 марта в 01:12
Ответ дляПоліцейський патруль
Слухайте свого лікаря , в крайньому випадку ви її виймете назад .
Є великий шанс що вона вам підійде і більше не будете мучатися з обільною менструацією зі згустками також надійний метод контрацепції
автор Поліцейський патруль • 04 марта в 07:06
Ответ дляKsenia-fc89
Дякую.