Мальчун-задирун• Изменено 03 марта 2025
як думаєте, що може бути 8.03?
скрін реальний, можете в інсті перевірити.
нагнітання? могли б просто написати шо вихідний, якщо їм відома якась інфа. а тут прям «з огляду безпеки» не будуть працювати.
хтось шось читав? чув? знаю шо ви тут все знаєте)
Мальчун-задирун
• 03 марта 2025
Ответ дляПапобус
Бабы на 8 марта нажрутся и будут головами разбивать стекла авто и кричать ’а ты рожал?!’😆
а грудьми годував?
Два-три тижні і фсьо• 03 марта 2025
З розуму будуть тут сходити з приводу кому і скільки тюльпанчиків подарували. В принципі, вже почали
Мальчун-задирун
• 04 марта 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
і сперечатися шо це не свято)