Последний вагон• Изменено 04 марта в 07:01

Препарат для концентрації уваги швидкодіючий

Розумію, що потрібен комплексний підхід вітаміни, дихання і т. п. Але буде дуже відповідальний день, потрібно зібрати всі думки в голові, знизити рівень тривожності для виступу перед великою аудиторією. Як можна швидко покращити концентрацію уваги, може препарат який є?
Як ви собі допомагаєте в таких випадках?
В шоколаде• 04 марта в 07:03
Бифрен
автор Последний вагон • 04 марта в 07:06
Може ефірні масла
Vitalik2025• 04 марта в 07:07
Мемостим
автор Последний вагон • 04 марта в 07:11
Тільки написала про концентрацію уваги, одразу реклама пішла ефірних масел) цікаво, на скільки ефективно вони працюють
сладкий_ноябрь• 04 марта в 07:38
Ответ дляВ шоколаде
Бифрен
В нього таке звикання, що це жесть, як наркотик
Просто звязда• 04 марта в 08:00
Можете сміятись, але мені допомагає щось на кшталт 15-20 крапель барбовалу. Прибирає тривожність, і увага якось сама собою концентрується. Але в мене він сонливості не викликає, як у багатьох.
Гербарія сушу• 04 марта в 08:01
Просто усвідомте, що повна лажа на виступі малоймовірна. І відеально все не пройде, бо так не буває. Все буде нормально, все буде добре ;)
автор Последний вагон • 04 марта в 10:23
Ответ дляГербарія сушу
Дякую! 🙏❤️
автор Последний вагон • 04 марта в 10:24
Ответ длясладкий_ноябрь
Дякую за попередження! 🙏
автор Последний вагон • 04 марта в 10:25
Ответ дляПросто звязда
Дякую, спробую на этапі підготовки))) бо вже мандраж))