ОноВамнадо• Изменено 04 марта в 11:16

Действия нотариуса непоняты.

Мама дала доверенность на дарственную . Чтобы ее не дёргали не возили ... Она болеет, чувствует себя то хорошо то плохо. 83 года давление сердце.. живёт под Киевом у сестры. Хотя даже ближе к Житомиру.
Доверенности 3 месяца дана на 3 года.
Нотариус требует сканы паспорта кода и видеосвязь в день подписания. Сестра злится что не ей все остаётся а по факту я пересылаю денег на все таблетки и питание. По желанию нанять сиделку , но сестра против из вредности.
Я вынуждена выпрашивать видеосвязь.
Действия нотариуса нормальны? Объясняет что мол будут проблемы если мама ТТТ уже умерла а я мошенник. А зачем я тогда брала доверенность , возила к маме нотариуса платила .. в чем прикол. Искать другого нотариуса? 5 дней ждала справку .. теперь по новой. Если к другому идти. Я ребенка на няню оставила не в Украине:(
Другой нотариус согласен без видеосвязи
Зупка_цем• 04 марта в 11:36
Ответ дляОноВамнадо
В реєстрі видно неповнолітні недієздатні інваліди зареєстровані в помешканні
Недієздатним можна бути без офіційної інвалідності.
Радість моя• 04 марта в 11:36
Ответ дляОноВамнадо
А запросто так объявить недієздатним можна? Отвечаете на вопросы потонимает кто она и что происходит, подписывает что надо ещё?
так
і це є проблема, повторюю
бо людина з шизофренією, наприклад, в період ремісії, має вигляд цілком нормальної і здорової.
Радість моя• 04 марта в 11:37
Ответ дляОноВамнадо
Ну так вы не выдумывайте. Нельзя продать квартиру с не овершеннолетними или инвалидами если они собственники или прописаны. Доброе утро. Так всегда было
немає реєстру недієздатних
і до чого тут інваліди взагалі
Зупка_цем• 04 марта в 11:37
Ответ дляРадість моя
так
і це є проблема, повторюю
А якщо в жінки в такому віці вже не діагностована деменція?
Нотаріус все робить правильно
Радість моя• 04 марта в 11:38
Ответ дляЗупка_цем
Нотаріус все робить правильно
ну це ж авторку обурює, не мене
Зупка_цем• 04 марта в 11:39
Ответ дляРадість моя
ну це ж авторку обурює, не мене
Я розумію. Пишу, як приклад до вашого допису
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:39
Ответ дляЗупка_цем
А можно и пару укольчиков сделать чтоб человек был в полусне и не соображал - не находите .
Если мама говорит день имя фамилию предлагает чай и на четкие вопросы отвечает по существу - то какие вопросы?
А если у нее сейчас кризы пошли и надо внятно ответить по видеосвязи то с какого это или я должна опять проплатить 4000 за приезд нотариуса хз куда
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:40
Ответ дляЗупка_цем
Нотаріус все робить правильно
Так коли в неї не було деменції вона виразила бажання. А коли в неї є деменція вона може мене забути ? І спитати а хто це?
Радість моя• 04 марта в 11:41
авторко, інший нотаріус, як ви кажете, не вимагає відеозв´язку
то в чому питання. ви в своєму праві вибору нотаріуса.
Зупка_цем• 04 марта в 11:41
Ответ дляОноВамнадо
Деменція наступає в один день.
Дивно в цій ситуації те, що ви боїтеся живого або відео зв´язку нотаріуса з мамою.
То мамі гірше, так?
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:43
Ответ дляРадість моя
Я чекаю хто в темі ... Мені кожен день очікування 100 євро. Довідку нотаріус може чекати 5 робочих днів. І цей зарядив коли 5 днів пройшло з вихідними. То єсть м атиму вльот на 500 євро
Зупка_цем• 04 марта в 11:43
Ответ дляРадість моя
Це нові довідки і час.
В чому проблема відеозв´язку?
Радість моя• 04 марта в 11:44
Ответ дляОноВамнадо
Дії нотаріуса - нормальні
Зупка_цем• 04 марта в 11:44
Ответ дляОноВамнадо
День очікування 100 євро, але нотаріуса за 4 тис до мами не везете.

Парадокс
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:44
Ответ дляЗупка_цем
Деменція наступає в один день.
То мамі гірше, так?
В неї була простуда. Тепер сильно тиск скаче. Нотаріус то відповідно стрес. І ризик що мама з високим тиском не вийде на зв´язок. Або вийде так що краще б не виходила..
Ленивица-красавица• 04 марта в 11:45
Ответ дляОноВамнадо
Я так понимаю: есть закон и по закону доверенность даються чтобы люди могли облегчить себе жизнь. Привезли нотариуса , он выдал доверенности , определили дееспособность, получил оплату.
Другие нотариусы через одного - не приму мне такая доверенность не подходит. Приму но видеосвязь. Приму и хорошо . Откуда столько разночтений - при условии что я вообще-то не мошенник, мама жива ТТТ, и я приехала только на подписание ибо подарить по доверенности и по доверенности принять нельзя
В чем проблема видеосвязи? Нотариус перестраховывается, вполне объяснимо в сегодняшних реалиях
Зупка_цем• 04 марта в 11:46
Ответ дляОноВамнадо
То мама таки не в собі. От і відповідь.
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:46
Ответ дляЗупка_цем

Парадокс
Ну і класно. Ми приїжджаємо - 2 години туди 2 обратно. Мама з тиском і швидкою . Я не розумію навіщо
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:48
Ответ дляЗупка_цем
То мама таки не в собі. От і відповідь.
Мамі 82. І вона хворіє. Для цього брали довіри щоб не турбувати не вводити в стрес і не мати клопоту. Платили за кожну 1500 х3 і виїзд 2000
Ленивица-красавица• 04 марта в 11:48
Ответ дляОноВамнадо
Нехай вип´є таблетку а потім подзвонити. Ви якась дивна, чесно
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:49
Ответ дляЛенивица-красавица
Яка я дивна. Зараз тиск норм. Почує що їду з нотаріусом підніметься. Як я вгадаю ? Приїду без попередження то саме
Зупка_цем• 04 марта в 11:49
Ответ дляОноВамнадо
Довіреність оформляв не цей нотаріус, що вимагає відеозв´язок?
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:49
Ответ дляЗупка_цем
Ні.вона надулась як індюк тоді. сестричка щось ляпнула. Короче ніби я не оплатила їй виїзд і роботу за день 6.5к
Зупка_цем• 04 марта в 11:50
Ответ дляОноВамнадо
То нотаріус все робить правильно.
А ви щось мутите
Не вмію заміряти• 04 марта в 11:54
Щодо того, що людина вже на момент посвідчення договору може померти, то нотаріус це побачить в реєстрі, так як у людини буде «закритий ІПН»
І ніякі угоди по такому ІПН не посвідчуються. Щодо відео звʼязку, то нотаріус себе перестраховує, тому що в такому поважному віці людина дійсно може не усвідомлювати деяких речей.
Я адвокат, і коли купувала квартиру приблизно в 2016 році, то купувала у людині 1941 року народження. Попередній договір ми укладали по довіреності, але на укладання самого договору купівлі-продажу я поставила умову, щоб власниця приїхала особисто і до укладання угоди ми з нею хвилин 10-15 спілкувалися на різні теми
Також додам, що як адвокат, я неодноразово представляла інтереси нотаріусів, коли намагалися оспорювати угоди на тій підставі, що людині було вже 80 років і вона була з ознаками деменції, приносили записи з медичної карти
автор ОноВамнадо • 04 марта в 11:56
Ответ дляНе вмію заміряти
Ок. Якщо нотаріус не помітила недієздатність деменцію і родиич оспарює. То нотаріус винна? Чи в мене відберуть ту частку через суд чи в неї?
Додам - нема за що спорити. Квартира 43 метри не в Києві. То що я отримую 8-9 к доларів. Сестра не буде витрачати на суд . Ну то таке.
Ух яка ж Я• 04 марта в 11:59
Ответ дляДадосвидания
А теперь вы как доверенное лицо дарите себе. Конечно нотариус хочет понимать, а в курсе ли всего этого доверитель.
а разве так можно? чтобы сам себе дарил?
Радість моя• 04 марта в 12:00
Ответ дляОноВамнадо
Нотаріус не ’винна’, тому що достовірно не має можливості перевірити дієздатність фізичної особи. але якщо дефект волі буде доведено, то правочин буде визнано недійсним.
Не вмію заміряти• 04 марта в 12:00
Ответ дляОноВамнадо
Нотаріус в таких справах виступає як третя особа, але дає пояснення, що і як відбувалося. І якщо угоду як кажете оспорять, то до нотаріуса буде мати претензії Мінʼюст, в тому числі можуть обмежити здійснення нотаріальної діяльності на 3 місяці у вигляді відповідальності плюс оплати адвоката. Воно їй треба?
автор ОноВамнадо • 04 марта в 12:02
Ответ дляНе вмію заміряти
Але основне питання. Припустимо - на момент підписання довіреності мама була наприклад. Наприклад при розумі. Через рік іїй стало гірше. В вона забула мене. То виходить довіреність не має значення? Що людина була при розумі а зараз не пам´ятає життя і дітей?