ОноВамнадо• Изменено 04 марта в 11:16
Действия нотариуса непоняты.
Мама дала доверенность на дарственную . Чтобы ее не дёргали не возили ... Она болеет, чувствует себя то хорошо то плохо. 83 года давление сердце.. живёт под Киевом у сестры. Хотя даже ближе к Житомиру.
Доверенности 3 месяца дана на 3 года.
Нотариус требует сканы паспорта кода и видеосвязь в день подписания. Сестра злится что не ей все остаётся а по факту я пересылаю денег на все таблетки и питание. По желанию нанять сиделку , но сестра против из вредности.
Я вынуждена выпрашивать видеосвязь.
Действия нотариуса нормальны? Объясняет что мол будут проблемы если мама ТТТ уже умерла а я мошенник. А зачем я тогда брала доверенность , возила к маме нотариуса платила .. в чем прикол. Искать другого нотариуса? 5 дней ждала справку .. теперь по новой. Если к другому идти. Я ребенка на няню оставила не в Украине:(
Другой нотариус согласен без видеосвязи
Доверенности 3 месяца дана на 3 года.
Я вынуждена выпрашивать видеосвязь.
Другой нотариус согласен без видеосвязи
Не вмію заміряти• 04 марта в 12:03
Ответ дляОноВамнадо
Але основне питання. Припустимо - на момент підписання довіреності мама була наприклад. Наприклад при розумі. Через рік іїй стало гірше. В вона забула мене. То виходить довіреність не має значення? Що людина була при розумі а зараз не пам´ятає життя і дітей?
Автор, не влазьте в ці дєбрі юридичних моментів. Підіть до іншого нотаріуса
Ух яка ж Я• 04 марта в 12:03
Ответ дляОноВамнадо
Яка я дивна. Зараз тиск норм. Почує що їду з нотаріусом підніметься. Як я вгадаю ? Приїду без попередження то саме
а чего она так нотариуса боится?
барабанщица• 04 марта в 12:04
Ответ дляОноВамнадо
Я так понимаю: есть закон и по закону доверенность даються чтобы люди могли облегчить себе жизнь. Привезли нотариуса , он выдал доверенности , определили дееспособность, получил оплату.
Другие нотариусы через одного - не приму мне такая доверенность не подходит. Приму но видеосвязь. Приму и хорошо . Откуда столько разночтений - при условии что я вообще-то не мошенник, мама жива ТТТ, и я приехала только на подписание ибо подарить по доверенности и по доверенности принять нельзя
З дуже літніми людьми все складніше. Нотаріус все робить правильно.
барабанщица• 04 марта в 12:06
Ответ дляОноВамнадо
А запросто так объявить недієздатним можна? Отвечаете на вопросы потонимает кто она и что происходит, подписывает что надо ещё?
Ось нотаріус і хоче в цьому впевнитись. Невже так важко дати мамі смартфон чи планшет на 5 хвилин? Бо насправді вона не є адекватною?
Радість моя• 04 марта в 12:13
Ответ дляОноВамнадо
Довіреність має значення в тому сенсі, що людина фізично не може бути присутня в місці укладення правочину. але перевірити, чи вона жива і адекватна на момент договору, нотаріус вправі.
ОноВамнадо
• 04 марта в 12:15
Ответ длябарабанщица
У мами кнопочний телефон.
Сестра на зв´язку. Якщо вона спеціально не вийде на зв´язок то мені доведеться чекати нові 5 днів з іншим нотаріусом. Влетіти в 500 євро.
Я дзвонила їй в день подачі документів нотаріусу. Він говорив що буде телефонувати в день підписанні. Але відеозв´язок то нове
барабанщица• 04 марта в 12:16
Ответ дляОноВамнадо
У мами кнопочний телефон.
От тому нотаріус і не хоче мати з вами справу. І правильно робить.
Україна наше все• 04 марта в 13:06
Ответ дляОноВамнадо
Какие то дебильный вопросы она дееспособная? А если не дееспособная оно ж видно в реестре
если не дееспособна то можно потом в суде оспорить дарение. Доверенность это не гарантия дееспособности по этому и нотариус правильно хочет проверить что человек адекватен на момент заключения дарения, он точно должен будет спросить понимает ли она что делает
Юлія Бреус• 04 марта в 13:36
Мій дідусь зробив на мене дарування квартири. Йому було 89 років. Нотаріуса привезли додому. Я не хотіла, все одно мені. Він наполягав дуже. Нотаріус задала питання йому, в тому числі, чи розуміє він що з моменту підписання квартира буде не його? Відповів. Помер в 90 років. Проблем не було. це було в 2007 році.
ОноВамнадо
• 04 марта в 13:47
Ответ дляУкраїна наше все
Дак пусть оспаривают, судятся проверяют. Это мое дело понимать и знать что есть возможные сложности на будущее. Тут вообще все не в мою пользу и доля меньшая и я за рубежом ездить не буду - если не захотят продавать будут годами жить и я ничего не сделаю
Напланетянка• 04 марта в 14:17
Ответ дляОноВамнадо
а кто знает мошеник вы или нет? Люди разные.
Напланетянка• 04 марта в 14:18
Ответ дляОноВамнадо
ну смотрите. В момент подписания была дееспособна. А уже через неделю нет. Человеку за 80 как бы.... Не первой свежести уже. А почему вы так боитесь оформить сделку дома при дарителе?
Напланетянка• 04 марта в 14:21
Ответ дляОноВамнадо
Я чекаю хто в темі ... Мені кожен день очікування 100 євро. Довідку нотаріус може чекати 5 робочих днів. І цей зарядив коли 5 днів пройшло з вихідними. То єсть м атиму вльот на 500 євро
та ви уже за той кожен день очікування могли все оформити з виїздом на дом. От дивіться, як ви кажете 4000 грн виїзд нотаріуса та оформлення вдома. І кожен день очікування 100 євро - це трішки більше 4 000 грн. Ви не порахували що вам вигідніше зробити?
ОноВамнадо
• 04 марта в 14:52
Ответ дляНапланетянка
Справки ще немає. Замовили в п´ятницю. Сьогодні вівторок і сьогодні отримала новину за організацію відео. Інша нотаріус пізніше відповідала пізніше знайшли і сьогодні вона погодилася без питань по відео оформити договір. Везти першого нотаріуса до сестри коли буде готова довідка - варіант . Але якщо мама не буде спати вночі через болі в ногах або підніметься тиск - то ііфтіфіфті. От і питання чому нотаріуси кожен щось своє вигадує
Радість моя• 04 марта в 16:49
Дарування своєї нерухомості особою похилого віку завжди під посиленою увагою нотаріусів. а тим більше, за довіреністю. Тож нічого дивного і протизаконного у вимогах нотаріуса в вашому випадку нема. Навіть коли людина самостійно приходить на угоду, добросовісний нотаріус обов´язково поставить декілька питань, щоб пересвідчитись, що людина дійсно розуміє, що вона робить, і які це має юридичні наслідки.