Бодіпозітівна• 04 марта в 11:15
Чим вас бісять ваші куми.
Які ситуації призвели до того, що ви не спілкуєтесь?
Питання не до тих в кого хороші відносини і адекватні куми.
САМ_ТАКОЙ• 04 марта в 11:18
Меня не бесит, но одни как-то слились, мы не виделись хрен знает сколько лет, приглашали на др крестника несколько лет но все у них не получалось, и можно ж позже приехать, но они не приезжали, так что ладно. Но мне ровно, обиды нет
Бодіпозітівна
• 04 марта в 11:19
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну по факту ви не спілкуєтесь, то немає і ситуацій неприємних.
ФсеСама• 04 марта в 11:20
Мене не бісять. Нормальні люди, які нам ні чим не зобов’язані. Всі все роблять за бажанням. Претензій ніяких не може бути.
Плакулька• 04 марта в 11:21
Моя кума - подруга с песочницы. Еще в детстве договорились что друг у друга кумами будем, в итоге я родила раньше взяла ее кумой. Крестника она не видела с года, хотя жила в соседнем доме. Каждый год обещает прийти на др к крестнику и так уже 18 лет.
Ашолюдискажуть• 04 марта в 11:22
Сейчас уже не бесит, в детстве бесила сильно, закладывала меня постоянно маме, моя кума моя родная сестра.
Бодіпозітівна
• 04 марта в 11:23
Ответ дляФсеСама
Ви ж читали тему, що питання не до тих в кого нормальні люди. А до тих кому хрещені должни по гроб землі і набагато більше ніж власним дітям.
Бодіпозітівна
• 04 марта в 11:24
Ответ дляАшолюдискажуть
)))
Продавчиня кіз• 04 марта в 11:27
Одні мої куми в Криму, з тих, хто ’мы политикой не интересуемся, русские по мирным не стреляют, потерпите, мы вас освободим’. Не спілкуюся з лютого 2022 року, хоча це мої брати, сестри, племінники.
Другі куми - це мої найближчі, найдорожчі в світі люди, подружка дитинства.
Тушьмушьнюшь• 04 марта в 11:40
Отношения подпортились, когда ее ребенок погрыз моего ребенка, а она сделала вид, что все ок)
Бодіпозітівна
• 04 марта в 11:55
Ответ дляdulenok
ничем...они прекратили общение со мной и ребенком
А що було причиною?
Бронетапці• 04 марта в 12:01
Мене не дратують, але кума вдруге вийшла заміж і контакт повністю зник на рівному місці. Теперішній чоловік якийсь максимально дивний, навіть не вітається. Я таких ще не бачила) малого вітаю зі святами, він бігає буває до мене, а з кумою майже зійшло на ні спілкування. Зі святами вітаємо один одного і на тому все.
Неместная Я• 04 марта в 12:21
Вже не бісить. Три роки тому виїхала до Німеччини і все. Я навіть не знаю чи кум тут лишився.
А другу люблю. Вона в мене найкраща
Бодіпозітівна
• 04 марта в 12:24
Ответ дляНеместная Я
А другу люблю. Вона в мене найкраща
Мені вже і самій хочеться виїхати кудись, подалі від цих неадекватних людей.
Неместная Я• 04 марта в 12:26
Ответ дляБодіпозітівна
Та і я б поїхала але є ’ але’
Аноним_1858• 04 марта в 12:33
Раздражает одно. Кума хочет постоянно встречаться со мной, считая меня своей подругой, при этом полностью игнор моено ребенка, своего крестника.
Бодіпозітівна
• 04 марта в 12:34
Ответ дляСиамская сороконожка
В целом ничем, но в отношении одного есть осадок
Чого?
Бодіпозітівна
• 04 марта в 12:39
Ответ дляАноним_1858
А як проявляється ігнор? Вона зовсім не спілкується з дитиною чи нічого не купує? Як це проявляється? І як ідеально ви це бачите?
Аноним_1858• 04 марта в 12:48
Ответ дляБодіпозітівна
Не бачила вже років 6. Пропонує зустрітись поруч з моїм будинком, знаючи що дитина вдома. Подарунки мені не потрібні, вона їх і не дарує, але прведінка дивна для мене. Не хочеш спілкуватись, забудь і про мене, ан ні.
Бодіпозітівна
• 04 марта в 13:05
Ответ дляАноним_1858
Ну і справді дивно
Аноним_1858• 04 марта в 13:08
Ответ дляБодіпозітівна
Ну і справді дивно
Життя така штука, що дивних ситуацій багато)))
Але я до цього нормально відношусь, бо свого хрещеника не бачила 19 років.
Коренная киевлянка• 04 марта в 14:03
Ответ дляАноним_1858
може вона не вміє чи не хоче з дітьми спілкуватися.
Коренная киевлянка• 04 марта в 14:04
Мене дратує як людина. Ну типу дуже хоче залізти у всі шпарини і ще й вічно якісь прохання: піди, купи, забери. Морожусь і нічого не розповідаю.
оксюморон• 04 марта в 14:35
1.проживає на рашці,то спілкування немає з 22року
2.спілкуємось дуже добре і ми,і діти між собою.
3.спілкування практично немає,бо мені набридло вислуховувати брехню і робити вигляд що вірю.а людина бреше у всьому.я і так довгий час була лояльна.
4.созвон раз на рік-два,але зараз це норм.