Хомо_сапиенс• 04 марта в 16:08

А з якої сім´ї ваш ЧОЛОВІК? Чи було це для вас важливо?

Мається на увазі не тільки батько і мати, але і дідусі, бабусі і родичі в цілому. При виборі чоловіка чи відігравало це якусь роль? І чи можуть якісь погані риси або спосіб життя повторитись?
Яжбоматуся• 04 марта в 16:10
Было не важно. Кто думал то в 16 лет об этом. Да и сейчас в принципе пофиг.
Можно даже не общаться с ними
Тут уже другой вопрос как муж заставляет границы между женой и мамой.
Плакулька• 04 марта в 16:11
А чому чоловік великими літерами?
Тобто всіх троюрідних сестер/братів вивчити і дядів/тьоть?)
Кнопус• 04 марта в 16:12
Чоловіка виховувала бабуся, дуже хороша жінка, світла їй пам´ять.
Плакулька• 04 марта в 16:12
В одній сім´ї навіть рідні брати/сестри можуть бути повними протилежностями і абсолютно різними людьми. Що вже казати про більш дальніх родичів.

Вам же не жити з ними, а тільки з чоловіком
Смайликівна• 04 марта в 16:12
Родословную не изучала, было пофиг. С родственниками мужа редко общаемся
культУра• 04 марта в 16:13
Ответ дляПлакулька
А чому чоловік великими літерами?
Для привлечения зрителя в тему. ЧОЛОВІК, де чоловік, чий чоловік, может раздают ли этих самих чоловіків))
Чемна панночка• 04 марта в 16:13
А які варіанти бувають? Що значить з якої сім´ї? З людської.
Спілий баклажан• 04 марта в 16:13
Конечно, обращала. Было важно, чтобы его семья была, как моя
Электричка• 04 марта в 16:14
Нет, потому что у самой анамнез грустный - детдом, отец в тюрьме. У него родители учитель и директор школы, уже было прекрасно)
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:15
Ответ дляЯжбоматуся
Можно даже не общаться с ними
Так, звісно так і є....але часто діти повторюють долю батьків, якщо ті успішні, то такі і діти, а якщо якісь не дуже, ліниві і т.д., то і дітей зазвичай все влаштовує....і т.д.
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:15
Ответ дляПлакулька
А чому чоловік великими літерами?
Та ні, просто оточення родичів....великими, бо про нього мова
Чемна панночка• 04 марта в 16:15
Ответ дляПлакулька

100 відсотків. У чоловіка в сім´ї він і брат, абсолютно різні, як + і -. Єдине, що спільне це те що не вживають алкоголь. Все, більше нічого схожого.
Ні за холодну воду• 04 марта в 16:16
Первый муж - обращала на все внимание, тщательно выбирала!
Третьего уже нет.
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:16
Ответ длякультУра
Ахах) та написано ж ваш чоловік
культУра• 04 марта в 16:17
Ответ дляХомо_сапиенс
Ахах) та написано ж ваш чоловік
Так видно же только одно слово большими буквами, все))
Тішуся неперетішуся• 04 марта в 16:17
Мне было важно тобы муж был не из семьи алкашей, наркоманов либо уголовников. Также если б узнала что в его семье отец бьет мать, тоже меня бы это отвернуло
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:17
Ответ дляЧемна панночка
Ну, бувають порядні і роботящі люди, а бувають пофігісти, що ведуть такий собі ’не дуже’ спосіб життя
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:18
Ответ дляСпілий баклажан
Вам пощастило?
На пів ставки• 04 марта в 16:19
Ответ дляХомо_сапиенс
Взагалі нечасто. Ви перебільшуєте.Не знаю взагалі нікого, хто повторив би долю своїх батьків чи бабусь/дідусів.
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:19
Ответ дляЭлектричка
Чоловік хорошим виявився?
Смайликівна• 04 марта в 16:19
Ответ дляЧемна панночка
Из баронов, наверное)👑
Оксана-76e4• 04 марта в 16:19
Закохалась і не дивилась звідки він, хто батьки та що мають) була по вуха очарована. Живемо вже 5 років, маємо малятко, все добре;) Але звичайно все має значення. Я ні про що не жалкую, але донечці при виборі партнера порадила приглядатись до батьків. З вірогідністю 90% він несе тіж ціності що і вони.
Лукава Кішка• 04 марта в 16:19
Звісно дивилася, чи не наркомани бандюки раптом. Але, на бабусь дідусів то вже задалеко трохи. Звернула б увагу, якби старше покоління керувало молодшим, тобто дідусі його батьками і ним самим. Але дивитись треба було на інші речі, як показала практика)))
культУра• 04 марта в 16:19
А по теме, можно и не знать, что за семья, только по рассказам его, а как на деле никто же не знает..
Галябалована• 04 марта в 16:19
Я знакомилась с родственниками в процессе встречаний, видела нормальных людей. Специально не изучала, но спрашивала о дедушках, прабабушках.
А если бы что то было очень плохое, вряд ли кто то бы рассказывал, какой смысл.
СамавиховуюКота• 04 марта в 16:20
Ответ дляХомо_сапиенс
Кстати да, заметила, что многое зависит от наследственности.
Так что это важный фактор при выборе
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:20
Ответ дляЧемна панночка
Але ж напевно, і спосіб життя в них схожий чи ні?
автор Хомо_сапиенс • 04 марта в 16:20
Ответ дляНі за холодну воду
Третьего уже нет.
Це як?
рукиЖимолости• 04 марта в 16:21
Мій чоловік з багатодітної сім´ї(8 дітей) Не віруючі, благополучні, всі діти від одного тата, свекри до сих пір разом живуть. Просто багато дітей, при чому що в свекрухи, що в свекра по одній сестрі. Чоловік 2 по рахунку. Він вміє все: і гроші заробити, і все по дому зробити, і дітей виховувати. Чоловік мене може замінити повністю. Свекруха до нас не вмішується, я пояснюю це тим, що в неї багато невісток, але вона направду адекватна розумна жінка.
Да будет так• 04 марта в 16:23
Не думала об этом, о чем пожалела. Во первых бабушка моего мужа умерла в дурдоме, мать имела диагноз, который им удалось скрыть переехав в другой город. Сестра мужа лечится, при современной медицине это помогает. И вот дочка......