Все знаю від і до• 04 марта 2025

Ви засуджуєте тих, хто дозволяє собі

Писати в соцмережах на російській мові ?
Я помітила серед знайомих (не близьких) що деякі почали іноді підписувати фото в сторіс російською мовою. До війни теж була тільки російська, потім з 22го року перейшли на укр і от знов рос буває в них. Чи таке вас тригерить, злить, дратує ? Бо це для мене як перевзування в повітрі
Аnnеt• 04 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Это другое
я же не спросила одинаковое или разное. я спросила что важнее. могу даже уточнить: для государства что важнее - гражданское самосознание или национальное?
Kidstaff Bot• 04 марта 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
lisa2101• 04 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
По моему с этого осуждения всё и начиналось. Где встали там и сели и ничего так и не поняли. Теперь ещё и английский надо будет осуждать. Жизнь боль
Уже и улицу Рональда Рейгана переименовать собираются.
Asya.od• 04 марта 2025
А автор так і не з´явився. Сумно
Наталка -русалка• 04 марта 2025
Так,стараюсь на таких не підписуватись.
Наталка -русалка• 04 марта 2025
Ответ дляОбижулька
тема «как разжечь конфликт», «дискриминация русскоговорящих»
это вы в помощь тем, кто доказывает, что в Украине это есть и русскоговорящие терпят насилие..
Мда
Seehund• 04 марта 2025
Это уже вышло из моды, сейчас тренд бить с ноги, тех, кто пишет в соцсетях на американском английском.))
GaleTTa• 04 марта 2025
Ответ дляlisa2101
У нас и такая есть?)) у нас в городе половина улиц переименованы в честь чеченцев
YaЯна• 04 марта 2025
Я кайфую, що більшість тепер в магазині на касі українською. Зранку всі до консьєржа ’добрий ранок’, ввечері в ліфті ’гарного вечора’.
Реально приємно
lisa2101• 04 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Да, есть на Троещине в Киеве.
Tonya Linde• 04 марта 2025
Всім зараз байдуже якою мовою , а на початку війни навіть тут булили російську. Набридла війна людям, вже згодні на будь яку мову