Все знаю від і до• 04 марта 2025
Ви засуджуєте тих, хто дозволяє собі
Писати в соцмережах на російській мові ?
Я помітила серед знайомих (не близьких) що деякі почали іноді підписувати фото в сторіс російською мовою. До війни теж була тільки російська, потім з 22го року перейшли на укр і от знов рос буває в них. Чи таке вас тригерить, злить, дратує ? Бо це для мене як перевзування в повітрі
Наталка -русалка• 04 марта 2025
Ответ дляОбижулька
тема «как разжечь конфликт», «дискриминация русскоговорящих»
это вы в помощь тем, кто доказывает, что в Украине это есть и русскоговорящие терпят насилие..
Мда
Tonya Linde• 04 марта 2025
Всім зараз байдуже якою мовою , а на початку війни навіть тут булили російську. Набридла війна людям, вже згодні на будь яку мову