Кто то хочет посмотреть?
Love_Love_Love_• 05 марта в 04:24
Ответ дляsvieciu
Тримайте українською
Дякую, я вже в оригіналі включила
Love_Love_Love_• 05 марта в 04:26
Ответ дляsvieciu
😌😌😌
Не розстроюйтесь. Нічого по суті він не скаже і нічого значущого для нас.
krasotalisa• 05 марта в 04:31
у мене страшне дежавю, прям як у лютому 22, коли хуйло вещало
це жесть до чого все прийшло
Мама Никитки-2• 05 марта в 04:34
Я правильно почула? В перший термін на посаді? Він рахує, шо це в нового перший термін?
Мама Никитки-2• 05 марта в 04:39
О, а це я вітаю. Розказує про жіночій бокс на Олімпіаді. Єдине правильне рішення донні.
по спорту и справедливости по отношению к женщинам 👍
то что воз мошенническая организация 👍 вышел, ок
по экологии тоже не понятно роль этой организации, вышел тоже ок.
если у них контролируются даже цены на яйца, это тоже ок
у нас уничтожили все, инспекция по регулированию цен, у нас ничего не контролируется и не регулируется.
Мама Никитки-2• 05 марта в 04:41
Ответ дляsvieciu
А цены на яйца? 🥹
240 млн відправила Турція))) докерувався
Мама Никитки-2• 05 марта в 04:44
Актор. Сказав фразу, і пауза. Чекає аплодисменти)). 15 років шоу нікуди не ділось. А ці, як дресировані собачки підскакують і аплодують.
Цікаво табличка «аплодисменти» десь горить?