Я познайомилася з жінкою похилого віку іі син зараз в лікарні ,ампутували ногу ,він жити не хоче ,в курську був 28 років ,потрібна допомога психолога для хлопчика,грошей в них нема ,може знаєте хто зіштовхнувся до кого можна звернутися ,дякую
Ответ дляSo_so
Передайте ссылку им
Будет жить полной жизнью мальчик, пусть заполняют анкету!
Дякую велике
Без_паніки• 05 марта 2025
Напишіть, будь ласка, в особисті. Надам вам посилання на фонди, які надають безкоштовну допомогу для військових.