ЕлькиПальки• 06 марта в 13:35

U4U все - осталось 2 месяца

❗️Адміністрація Трампа готується незабаром «вигнати» українців зі Сполучених Штатів Америки, — Reuters

Зазначається, що Білий дім у квітні позбавить тимчасового правового статусу близько 240 тис. українців.
meatlug• 06 марта в 20:50
Ответ длянеДодекаэдр
люди,те кто радуются депортации земляков, что с вами? Кто вам мешал выехать? В начале войны бесплатные атобусы и поезда эвакуировали людей. С такими соотечественниками и врагов не надо
Какой-то дебильный вопрос. Что ж мешало? и глазками хлоп-хлоп.
Да дофига всего людям мешало.
Лежачие родители.
Сын 2003гр
Работа с невыездным статусом
Состояние здоровья
И тд
У многих были обязательства, ответственность и меньше всего интересовала бесплатность эвакуации. Вот же ж радость, бесплатно в тамбуре на одной ноге постоять 9 часов.
Особенно некоторые жители приграничных западных областей, чухнувшие 24.02 полным составом, не понимают, что мешало.
Теперь с венгерским паспортом и чешским статусом соотечественников поливают. Учат доброте, йоптель.
зона_комфорта• 06 марта в 20:52
Ответ дляБорисфенка
Тиць-трандиць! Хто тоді знав, що куди летить, вибухи з Борисполі чув весь Київ.
Сиділа в Інтернеті, поки машини повзли до кордону. Три чи чотири доби. Тоді і сиділа в інформаційних війнах.
Вибухи , то не значить що летіли ракети. Не вдавайте тут п´ятирічну. Ви їхали у напхані людьми легковушці, назустріч вам їхали танки, а ви в інтернеті, в інформаційних війнах
Ви хоч записуйте, що про себе і де розповідаєте.
зона_комфорта• 06 марта в 20:52
Ответ дляБорисфенка
Киянка.
Бути того не може.
соняшка• 06 марта в 20:54
Ответ длязона_комфорта
Не заважайте писати історію людині, німці вже послухали, час в нам почитати
зона_комфорта• 06 марта в 20:54
Ответ дляБорисфенка
Ви тут розповідали, що як будете виїжджати, то заберете своїх декілька котиків з собою. А сама підкинула їх на дачу до знайомих. Коли це ви встигли туди доїхати , якщо одразу чхурнули з Києва?
Борисфенка• 06 марта в 20:55
Ответ длязона_комфорта
А що летіло? Не ракети, а бомби? Я ж в аеропорту не була.
Легковушка не напхана була, я, син, чоловік. Старший син з невісткою і онуком їхали іншою машиною.
Так, цілодобово стирчала в Інтернеті, а що в цьому дивного? Так, назустріч їхали танки, і це радувало. Бо це були наші танки, їхали на фронт.
зона_комфорта• 06 марта в 20:56
Ответ дляБорисфенка
Та звичайно, так вам страшно було від того що навкруги все взривалося, що аж не заважало сидіти і сратися в інтернеті.
Борисфенка• 06 марта в 20:56
Ответ длязона_комфорта
Ми всіх котиків забрали з собою, 5 штук. Потім залишили в Хмельницькому у знайомих.
зона_комфорта• 06 марта в 20:58
Ответ дляБорисфенка
Годі брехати. Я чудово пам´ятаю як ви тут кривлялися- ’ще поплачте над долею моїх котиків, я нащадка свого чоловіка рятувала’
А чого ж не лишились самі у Хмельницьку, якщо там безпечно?
Борисфенка• 06 марта в 20:59
Ответ длязона_комфорта
Страшно було першу годину, потім почали всі писати, що це в аеропорту.
Ніхто не срався, всі обмінювалися новинами і посилали москалів подалі, не до них було.
Дивні у вас питання
ksusha1155• 06 марта в 20:59
Ответ дляБорисфенка
А Канада подовжила до березня 2026 року.
Що подовжила?
зона_комфорта• 06 марта в 20:59
Ответ дляБорисфенка
Дивні у вас питання
Якщо було страшно тільки першу годину, то чого було виїжджати взагалі?
зона_комфорта• 06 марта в 21:00
Ответ дляБорисфенка
Дивні у вас питання
А куди ви москалів слали, в Німеччину, там де зараз сама сидите? І не заважають вони вам там?
Борисфенка• 06 марта в 21:01
Ответ длязона_комфорта
Бо ніхто не знав, де безпечно, поруч Старокостянтинів бомбили.
Не лишилися, поїхали далі. За кордон котів не повезли.
Борисфенка• 06 марта в 21:01
Ответ дляksusha1155
Що подовжила?
Куаєт для тимчасового захисту українців
ksusha1155• 06 марта в 21:02
Ответ дляБорисфенка
Куаєт для тимчасового захисту українців
Так ніби ж зупинили його давно...
Борисфенка• 06 марта в 21:02
Ответ длязона_комфорта
Бо війна.
зона_комфорта• 06 марта в 21:02
Ответ дляБорисфенка
Ви декількома постами вище писали, що в машини їхали тільки ви, син і чоловік. А коли я спитала про котів, то написали нову версію.
Так через годину вам уже було не страшно, чого тікати було?
зона_комфорта• 06 марта в 21:03
Ответ дляБорисфенка
Бо війна.
Так що то за війна, якщо вже через годину не було не страшно? Багато людей поїхали на захід України, ви чого патріотично тікали?
Борисфенка• 06 марта в 21:03
Ответ длязона_комфорта
Сміюся. Ще в машині їхали якісь сумки, запасні колеса, лопата тощо.
зона_комфорта• 06 марта в 21:04
Ответ дляБорисфенка
І ви така серед мотлоху свого, п´ятьох котів, сидите в інформаційних війнах?)))
Та не ганьбіться вже.
ksusha1155• 06 марта в 21:04
Ответ дляБорисфенка
Куаєт для тимчасового захисту українців
Вже побачила, що це для тих хто там давно. Нових не приймають, на жаль.
Борисфенка• 06 марта в 21:07
Ответ длязона_комфорта
Та не ганьбіться вже.
А що ще робити 3 доби?
Борисфенка• 06 марта в 21:07
Ответ дляksusha1155
До минулого року приймали.
зона_комфорта• 06 марта в 21:08
Ответ дляБорисфенка
А що ще робити 3 доби?
Шукати інформацію як вивести з собою котів, наприклад.
Борисфенка• 06 марта в 21:10
Ответ длязона_комфорта
Угу. В невідому країну без документів.
Хоча потім на кордоні з´ясувалося, що ніхто документи на тварин не дивився ніякі.
зона_комфорта• 06 марта в 21:11
Ответ дляБорисфенка
Угу. В невідому країну без документів.
Так поки їхали три доби, треба було цією інформацією поцікавитися.
Борисфенка• 06 марта в 21:13
Ответ длязона_комфорта
А не було тоді ще такої інформації. Ми були майже першими.
А в евакуаційний потяг нас за руки затягували негри - спочатку сина, потім мене. Речі довелося кинути. П´ять котів там би просто придушили.
Шеллар• 06 марта в 21:15
Ответ длязона_комфорта
Та годі вже брехати. Балістичні ракети на Оболонський район полетіли значно пізніше, у березні.
Ви ж тут розповідали, що два дні після початку повномасштабного, сиділи в інтернеті, в інформаційних війнах:))
Розумієте, там уже стільки раз розповідалась страшна історія супротиву щирої патріотки, що людина сама повірила у власні брехні. Еволюція - від душити голими руками до буду зубами триматися за виплати поки не випруть. Такі особі будуть нести, що завгодно аби тільки війна продовжувалась.
зона_комфорта• 06 марта в 21:16
Ответ дляБорисфенка
Були майже першими через три доби? Ви самі розумієте що пишете? Не розповідайте мені як страшно було їхати з заходу України і як вас тягали негри. Людям з Маріуполя якось вдалося втікти з тваринами і перетнути кордон разом з ними. А ви на власній машині із Києва ви виїжджали до кордону, і аж три дні від вас приховували всю інформацію.